Ako zvládnuť svadbu s postihnutou neterou?
Moja budúca švagriná má ťažko postihnuté dieťa, s priateľom máme zanedlho svadbu, on sa s tým ešte nezmieril a keď sú niekde v reštaurácii a neter začne vydávať pazvuky hanbí sa, kvôli nej sa rozviedla aj jeho sestra a ostala sama a dieťaťom, nasťahovala sa do veľkého domu k mame kde býval aj môj budúci manžel s vtedy ešte z manželkou a kvôli tomu ako museli žiť a prispôsobiť sa postihnutej sa nakoniec aj oni rozviedli potom sa budúci manžel ostahoval a domov k mame a sestre chodí len na sviatky, keď jej dávme darček začne nás kopať, vyplazuje jazyk tak nepríjemne že sa mi až hnusi, stále sa pokaka a pocika tak je u nich stále smrad, je chodiaca ale je úplne mimo, švagriná s ňou nemôže ísť nikde ani pešo lebo ju už niekoľko krát strčila pod idúce auto a skoro ju zrazili, hocikedy začne vydávať nepríjemne zvuky a dupat a hádzať sa o zem, odmieta ju tlmiť liekmi lebo potom je utlmená... Ako jej povedať že ak by na svadobnom obrade začala robiť scény aby ju vyviedla zo sály nech nám nepokazí svadbu. Ja ju rešpektovať nemienim ani sa nenechám kopať lebo ona je mimo ju treba pochopiť... Je to naša svadba a už sme sa rozprávali, že sa toho strašne bojíme ale ani jeden nemáme odvahu to jeho sestre povedať a bojíme sa ako nám zničí svadbu lebo ona nevydrží sedieť celý obrad pokojne.
@anonym_b4e38f ale tak si lieky na takzvanu stimulaciu. Že nebude utlmeny, len mozog bude stimulovany. Myslím, že firma tiez vie koho moze a nemoze prijat. Alebo forma home Office. Zas autista nerovná sa dement.
@sfet bežné základné školy tiež mali niekedy pravidlá koho prijať môžu a koho už nie. Ale tie pravidlá už neplatia, lebo inklúzia a integrácia. Čakám kedy prestanú platiť pravidlá aj pre zamestnávateľov, lepšie povedané kedy to firmy dostanú nariadené, že majú plniť nielen podiel zamestnávať ľudí ŤZP ale aj týchto autistov, ktorí pri dnešnej legislatíve vychodia bežné školy a aj zmaturujú lebo sa všetky pravidlá ohnú tak aby tie maturity urobili a bude ich treba zamestnať. A to čo robili spolužiakom v škole budú robiť kolegom v práci. Nariadený homeoffice bude diskriminácia, prečo by mal byť doma keď do školy chodil normálne? To bude fičák keď toto príde do praxe.
@barborab1411 chuderu si si porodila
@anonym_43d734 ty musíš mať tak strašne smutný život akože rozumiem že si taká frustrovaná byť sama so sebou 24/7....
@anonym_43d734 ty musíš mať tak strašne smutný život akože rozumiem že si taká frustrovaná byť sama so sebou 24/7....
@barborab1411 pozri sa do zrkadla. Ries svoje problemy, nie problemy z zmazanej autorky. Smutný ho mas ty, ja ho mam zabavny vďaka taktm ajo si ty
@barborab1411 pozri sa do zrkadla. Ries svoje problemy, nie problemy z zmazanej autorky. Smutný ho mas ty, ja ho mam zabavny vďaka taktm ajo si ty
@anonym_43d734 A ako sa ma kamoska?Uz sa vydala?
@anonym_43d734 A ako sa ma kamoska?Uz sa vydala?
@anonym_8ffdfa citaj pozorne

@anonym_85062f inak toto aj ja vravim, ze chceme od deti a ucitelov co by sme sami nezvladli. Ved nech si len niekto predstavi ze pride novy zamestnanec, autista, integrovany. Sice macher na cisla a programovanie ale inak vydava divne zvuky, híka, hocikedy vykrikne, hadze predmety, pľuje, nadava, ked ide okolo vas tak vas capne po hlave, nesmiete zakašľat lebo vas zbije.... Koľko by s nim vydržal sedieť v jednom kancli?
@anonym_b4e38f ale tak si lieky na takzvanu stimulaciu. Že nebude utlmeny, len mozog bude stimulovany. Myslím, že firma tiez vie koho moze a nemoze prijat. Alebo forma home Office. Zas autista nerovná sa dement.