Aktívna v sexe

mimol
16. mar 2015

Ste v sexe aktivna alebo len tak lezite a nechate nech to vsetko odrobi muz?
Viem, ze je to mozno trapna otazka, ale chcem vediet ako to je u inych parov a ako dosiahnut, aby bol muz v posteli spokojny.

sissy27
16. mar 2015

@mimol úprimne ti prajem, aby sa tu nenašla ani jedna jediná, ktorá ti napíše, ako uspokojiť tvojho muža v posteli... lebo asi si vieš aj sama domyslieť, čo by to znamenalo 😅
je to tvoj muž, ty ho poznáš, ty s ním zdieľaš svoj život, ty sa s ním musíš porozprávať o tom, čo má rád, na čo má chuť, čo by chcel vyskúšať...
neexistuje univerzálny návod na uspokojenie chlapa, možno to, čo ti tu poradia baby ako "zaručený recept" ,tak práve tomu tvojmu bude proti srsti alebo smiešne...
ešte raz - treba si to vyriešiť doma, a aj sa o tom rozprávať...prípadne ho nechať vybrať nejaký "náučný film" podľa jeho chuti...

moonlight1210
16. mar 2015

@mimol vsak skusaj to a ono, hladaj na internete, citaj, návodov je tam dost.
postupne zistis, co sa vam obom paci.

a najvacsia zaruka spokojnosti chlapa je, ked dokazes ukazat, ako si sex uzivas (a nehras to na neho, naozaj si uzivas). nepoznam chlapa, co by sa po sexe necitil ako king, ked vidi, ze mu zena dala takto najavo, ze je dobry milenec. nemusi mu to ani nahlas hovorit.

krissy1
16. mar 2015

@mimol mi pride ako tema,ci chodime pred manzelom nahe....🙂

oldman50plus
16. mar 2015

Nemusíš byť preborníčka v posteli, dokonca ani ak si predtým sa hrala na kurtizánu. To čo ocenia v sexe tí chlapi ktorých potrebuješ pre rodinný život je záujem. Záujem o sex s ním, nielen záujem o partnera a snaha mu vyhovieť pretože mu chceš urobiť radosť hoci tebe samej sex nič nehovorí. Postupne sa budete zohrávať a objavovať a to je to najkrajšie. Ale na cítenie skutočného záujmu sa u mužov vyvíja šiesty zmysel, klamať sa dá len pokiaľ sa chce klamať on sám, cítime či žena záujem má alebo nemá. Tým bez dostatočného "porovnávacieho materiálu" to trvá dlhšie ale prídu na to všetci. Kým cíti tvoj záujem býva "tvoj", ak nie, začnú problémy.

mimol
autor
16. mar 2015

@moonlight1210 a chodis pred partnerom naha?

mimol
autor
16. mar 2015

Baby, vy ste ma trosku zle pochopili..ja som nemyslela az tak, ze ako uspokojit chlapa, skor ma zaujimalo ci casto lent ak lezite v posteli pri sexe a nechate jeho nech to on odpracuje 😒
lebo v poslednej dobe casto vidam prave tieto vycitky od muzov, ze zeny nie su aktivne tak som chcela vediet ako je u vas 😉
ak som sa pred tym zle vyjadrila ospravedlnujem sa a dakujem za kazdu vasu odpoved 🙂

felix2
16. mar 2015

jednoznacne zaujem, spontannost, vasen, uzivanie si ... len preboha nic mechanicky nacvicene a slaby herecky vykon k tomu. Chcel som tym povedat : ziadny herecky vykon, ale prirodzenost, radost zo sexu ... no len tu sexualitu mame kazdy na roznom leveli, ak ju mas na nizsom, velmi spontanne to asi nebude.
obavam sa ze to bude nieco take, kedze otazka bola taka aka bola.

mimol
autor
16. mar 2015

@felix2 ja chcem vediet, ci sa ti uz niekedy stalo, ze si mal zenu, ktora chcela aby si to v posteli "odrobil sam". bola neaktivna a len lezala.

cervenaruza123
16. mar 2015

@mimol tak neviem, to mas ako rozhovor, ked jeden keca a druhy len pocuva a caka, kedy skonci, tak je to onicom. aby boli obaja spokojni, obaja sa musia do rozhovoru zapojit. niekto je ukecanejsi viac a niekto menej, ale nemoze byt jeden proste len ticho. a tak je to so vsetkymi vecami, ktore robia dvaja ludia, cize aj so sexom, ked ma byt uspokojivy pre obe strany, aj telesne, aj dusevne, tak tam jednoducho musi byt aspon minimalna snaha z oboch stran. bez toho to je naozaj cisto len technicky sex, nie krasne milovanie

medovka7
16. mar 2015

@mimol Ludia, ktori sa lubia a pritahuju, nemaju problem, p 🙂 ri chlapovi, ktory vie ako na to, nebudes len lezat... rozprudi ti krv... do spravnej zamky ten spravny kluc 🙂 😝

romana19
16. mar 2015

@mimol Otázka nie je trápna, ale zle adresovaná.

Niektoré ženy môžu predvádzať každý večer novú a novú choreografiu zo všetkých červených domčekov a aj tak nebude chlap spokojný. 🙂 🙂

absurdum
16. mar 2015

tak sexuju asi len panny pri prvom styku a frigidne. neviem si predstavit, ze zena, ktora ma rada sex, by len tak lezala. este su mozno v tej kategorii manzelky po x rokoch manzelstva.

mikema
16. mar 2015

Len tak lezat? Nie. Ak ma to nebavi, tak to nerobim a ked ma to bavi, tak som aktivna. Keby som len tak lezala, asi by mi to samej bolo blbe...

felix2
16. mar 2015

Mal, a ako to tu niekto pise, take sa deje snad len pri prvych pokusoch, ked je zena panna, absolutne si neveri, "nevie" co ma robit a pod.. Inac mi pride cudne ze by zena mala len tak lezat. Mozno v dakom zohratom pare, vynimocne na obmenu, akebo ked sa zene vyslovene nechce, je unavena ale radost tomu svojmu spravit chce. Co ja viem, ani napr. spolocenske tance take nepozname, ze by 1 mal len tak stat a ten druhy okolo neho tancuje 🙂 ... proste je to nezmysel ...alebo ako tu niekto spomenul, to je ako rozhovor, ked 1 odusevnene druhenu nieco rozprava a ten druhy by ani neprikyvoval, nerobil nic ? Asi podobne nadseny by bol ako v pripade sexu ... 🙂

rebeka7501
16. mar 2015

k tejto téme snáď nikoho neurazím : "Lahnúť si nehybne na chrbát a čakať na zemetrasenie"

ena70
16. mar 2015

@mimol
to je nejake divne ze len ostat lezat a muz nech to odrobi..... ako odrobi?? vsak chces z toho aj ty nieco mat, nejaku radost, vasen, super pocit, tak to musi byt vzajomne....inak mi to pride take ze len si to odtrpiet a muz nech sa snazi a maká.... dost egoisticke...

natalym
16. mar 2015

@mimol Ja nechápem Tvojej otázke. Chcela by som vidieť ktorá by tu napísala:,, ležím ako poleno a nechám ho nech sa snaží. On to má tak rád.,, 😀 😀

lucianakoniku
16. mar 2015

@mimol no ja si neviem predstavit chlapa ktory by bol v posteli spokojny, ak by jeho partnerka lezala jak poleno a nechala vsetko nanho. ved to by si uz mohol rovno nafukovaciu ancu kupit 😝

ig0r
17. mar 2015

taka co si lahne, caka a kuka do stropu sa hovori PLAFONOVY typ... 😅

Jasne ze aj zena musi byt aktivna a iniciativna, inak to je nuda...

medovka7
17. mar 2015

Ale ked to zenu nebavi, mohla by pritom strikovat, videla som to v jednej ceskej komedii 😀
Vies co, ja by som ti poradila, kup si televizor, neverila by si, ale tam davaju rozne filmy aj o sexe, je ich viac ako tych naucnych napr. o zvieratach... tam uvidis vsetky podrobnosti a ked ten tvoj nebude doma, mozes si aj poplakat pri romantike. 😉

natalym
17. mar 2015

A nie je to náhodou tak, že ak to ženu nebaví je to chyba toho muža?

lucianakoniku
17. mar 2015

@natalym aj to moze byt kludne dovod. aj ked ja osobne si neviem predstavit, ze ako zena sexualne frustrovana vinou vlastneho partnera by som sa mu len tak odovzdala nech si posluzi. skor by som nemala chut na sex vobec a radsej by som sa mu vyhybala. nevidela by som zmysel v takom trapeni, ved to je neprijemne pre obidvoch...

ena70
17. mar 2015

@ig0r no to je super vyraz 😀 ...este som to nikdy nepocula, zas som o cosi mudrejsia 😀

mimol
autor
17. mar 2015

baby, ja tento problem vobec nemam 😀 😀 😀 😀
len sa mi stalo, ze som zapocula a ptoom nasledne aj citala o tom, ze niektori muzi sa na to stazuju. ze zeny su frustrovane z vlastneho tela, pri sexe sa zakryvaju a preto im aj najviac vyhovuje ta pozicia, ze dole a on na nej. proste som pocula, ze sa muzi na to stazuju a chcela som vedeit ci to fakt niektora zena tak robi. a potom som sa dokonca docitala na istych forach, ze niektore zeny pri pozicii hore strasne bolia nohy a dlho nevydrzia.

mimol
autor
17. mar 2015

@natalym

tak toto si vystihla trefne 🙂 🙂 🙂 🙂
myslim si, ze skoro kazda zena dufa, ze je v posteli dobra 😔

prego81
17. mar 2015

ja nelezim len tak. Ja lezim a pisem prispevky na konovi. Obcas vzdychnem...aby to nebolo take fadne

@mimol si ma pobavila 😀

peneloppe
17. mar 2015

Niekedy mi toto forum pripada ako Laska, sex a neznosti v Brave 😀

ena70
17. mar 2015

@prego81 😀 😀 😀 😀 😀 teraz sa rehocem zas ja 🙂

caoli
17. mar 2015

@mimol jasne ze bolia… a preto si rada oddychnes v misionarskej a co najviac sa pozakryvas, aby si neprechladla po tej namahe. ved nech chvilu na zadok fuka tomu druhemu 😀 😀 😀 😀

mimol
autor
18. mar 2015

@prego81 cim som ta pobavila?