Aky je zmysel života bez dieťaťa?

29. okt 2022

Aky je zmysel života bez dieťaťa? Mám 5 rocneho syna a som v štádiu, že kvôli jeho otcovi oňho prídem. Teda, že s nim nebudem žiť a mozem ho len chodit navštevovať. Bojim sa budúcnosti. Bojim sa že moj život už nebude naplnený a nebude mat význam. Sú tu nejaké matky, ktoré sú bez detí? Ako ste to zvládli?

liljana
29. okt 2022

Preco by si mala prist o dieta? Po rozvode su to vacsinou muzi, co chodia deti iba navstevovat a musia sa s tym proste vyrovnat.

zmrzlinka2021
29. okt 2022

Čo je dôvodom, že dieťa ti nebude pridelené?

koniarova
29. okt 2022

O dieťa by si mohla prísť len z veľmi závažných dôvodov. Tak si najprv dobre premysli,ako vlastne zhodnotíš svoju situáciu. Nemyslím,že je to tak dramatické,ako píšeš .

pribinak
29. okt 2022

A už je to iste, že dieťa bude mat v starostlivosti otec? Už rozhodol súd?

gertrudaosem
29. okt 2022

@liljana
@zmrzlinka2021
Myslím že o tom prečo to tak je, asi nechce rozprávať... Je to veľmi smutné... Musí to byť niečo vazne. Ja by som ešte dávala nádej do nejakej nápravy, teda naozaj neviem o čo ide, ale možno sa dajú veci zmeniť o nejaký čas...
Autorka držím palce ❤️

koniarova
29. okt 2022

@gertrudaosem ja si skôr myslím,že príspevok na rozpútanie negatívnej diskusie a hádok.

deti95060810
29. okt 2022

čo si spravila že takto rozmýšľaš... žiješ kdesi v zahraničí?
Keby sa mi niečo také stalo tak si nájdem iného muža a založím si novú rodinu...

ivangeline
29. okt 2022

Mozes si casom zalozit dalsiu rodinu. Mozes sa venovat starym ci chorym. Ci hocico ine,co ta zaujima a naplna. ;)

mamamasama
29. okt 2022

Kamoška tiež v Dubaji prišla takto o synčeka. Obávam sa, že toto je podobný prípad.
Autorka. Len čo sa týka kamošky. Tak ona žije ako za slobodna. Nevravím, že sa utrhla z reťaze, ale pracuje, žúruje a častokrát je malý aj u nej. Vyzerá spokojne, aj ked viem,že vnútorne ju to isto trápi. Podľa mňa si však zvykneš. Ber to tak, že malý je živý a zdravý. Môžeš ho vidieť. Sú maminy, ktoré prišli o dieťatko a dali by všetko za to, aby boli na tvojom mieste.

maranta_leuconeura
29. okt 2022

,,mozem ho len chodit navstevovat"? No koniec sveta. Su matky, co svoje deti nevidia roky a niektore ich neuvidia uz vobec...

marianarem
29. okt 2022

No kamoska takto prisla o deti. Nie u nas, v Mexiku. Normalna slusna super baba. Tiez ich vidala len v ramci navstev. Zalozila si neskor novu rodinu s dobrym chlapom, no nikdy sa z toho uplne nespamatala :(

lulaby1982
30. okt 2022

Veď si dajte striedavu starostlivosť , i keď ja za to nie som ,ale keď nie je iná možnosť. Prečo by ste mala prísť o dieťa,ako matka máte nárok,pokiaľ tma nieje súdny príkaz. Porozprávajte sa s mediátorom.

autor
31. okt 2022

@lulaby1982 urobila som veľké chyby a súd by mi ho nezveril. Ani na striedavú.

lenjaona
31. okt 2022

Keďže to píšeš anonymne mohla by si to konkretizovať
Pokiaľ nie si narkomanka alkoholicka alebo žena ktorá zanedbáva dieťa neperie nekrmi tak neni dôvod prečo by ti ho nedali

koniarova
31. okt 2022

Ale chyby sa dajú aj napraviť. Chce to len čas a odhodlanie.

lasoli
31. okt 2022

a neda sa zachranit manzelstvo?No pre mna by to bolo velmi tazke vediet ze moje deti su prec odo mna a nemozem s nimi byt kazdy den.Skus sa dobodnut s manzelom este.Este mozes vybojovat veci,nie?

lulaby1982
3. nov 2022

Ale prosím Vás aké veľké chyby, ak sekate latinu a bude chodiť sociálka ku Vám na kontrolu

Aaaa každý sa smykne v živote a čo, keď Vám pomôžu tak to dáte,napr.aj keď je drogovo závislá matka tak sa nesnažia zobrať jej dieťa ,ale pracovať s ňou, čo ja viem

Čo už len ste mohla vyparatit? Viete koľko ľudí behá po slobode a má toho viac ako Vy v registri

Máte prechodné obdobie polepšit sa a dáte to ,lenže keď Vám budú hádzať balvany pod nohy tak coo,šak ste matka ,máte byť s dieťaťom ,ak ste ho ohrozila na živote a zdraví to je je už celkom iné .