Anonym mi píše o nevere môjho muža

angelina1986
21. nov 2017

ahojte dievcata..potrebujem od vas nejaku radu,bo uz som v koncoch..som uz pomaly rok vydata,mam dcerku ma uz 15 mesiacov..ide o to,ze hned po svadbe sme sa vybrali s rodinkou do zahranicia nieco si privyrobit,vlastne zatial pracuje len manzel,ja pojdem do prace hned ako bude mat dcerka18 mesiacov,ze ju dam do skolky...na fb mi zacal pisat jeden anonym,ze mi bol moj muz neverny,este v case ked som bola tehotna..tato sprava ma polozila na kolena,bo moj sa dusoval,ze to nikdy neurobil..verili by ste anonymu alebo co by ste robili na mojom mieste? meno mi samozrejme(anonym) nechcel povedat,ale cez spravy som citila ako sa zo mna vysmieva. Urobil sa z toho riadny cirkus,vyhodila som ho von,ale moja rodina co mam tu v zahranici,ma odhovarali aby som tomu neverila..ze je dobry chlap,zodpovedny,miluje z duse malu..plakala som,prosila som manzela,aby mi povedal kto to je..ale on stale zapieral,ze sa mu chcu pomstit nejaky kamosi,este ked sme boli na sk,chodil kazdy druhy den do fitka,tam ich spoznal..ze mu asi zavidia,ze ma dom,auto,rodinu a este si chceme zarobit..neviem co mam robit..moj muz je velmi setrny,nemina peniaze na hluposti(zbytocnosti),a chlap co podvadza podla mna musi nieco investovat do seba a pre milenku..stale len place a chodi za mnou,aby som to uz neriesila,ze priorita pre nho som ja a dcerka..pocas nasho vztahu som si dost pri nom vystala,bo uz davnejsie som mu nasla na pokeci ako si pise s pipkami rozneho veku a taktiez pozerania pecka..toto vsetko sme si vysvetlili..tak proste neviem,preco nemozem mat konecne uz klud,venovat sa plne rodine a tesit sa z malickosti..nerozumiem ako mozu byt niektori ludia tak bezcitni a pomstichtivi..nikdy som nikomu nezavidela a uz duplom som sa do nikoho nestarala,takze neviem kde som urobila chybu :( vzdy bol na mna naviazany,velmi ziarlivy,dokazoval mi lasku a teraz??!!! myslim ze nevyzeram zle na svoj vek(30) staram sa o seba,najlepsie ako viem,domacnost a dieta je vzdy na poriadku a varim mu jeho najoblubenejsie jedla..uz aj keby sa prevalilo to ze mi bol neverny,by som nejako prezila,ale potrebujem vediet pravdu..som mu povedala,ze ak mi povie meno jeho akoze milenky,tak mu odpustim,ale nech nezapiera ...ale on stale prisahal na svoju rodinu,ze nech umrie ak mi klame..ze sa mu proste chce niekto pomstit..prepacte za ten dlhy sloh,ale pisala som to naozaj len v skratke :(

mnamko
21. nov 2017

Ja by som to neriesila ludia su zly zavidia a robia zle inym,ked sa dotycny nema ktomu aby ti povedal skym ti bol muz neverny a prisaha ti ze nebol tak si uzivaj rodinnu pohodu dotycnemu napis nech ti da pokoj a zablokuj ho.

candii
21. nov 2017

Zablokuj si dotycneho anonyma na FB a neries. Je vela ludi, ktorym robi radost rozvracat vztahy, tak im tu radost neurob! Hadam nebudes verit nejakemu anonymnemu nicku, podla vsetkeho to vyzera ze ta muz miluje a aj vasu dceru tak si nekazte vztahy nejakymi zakomplexovanymi ludmi co sa tesia z nestastia inych ..

jana_eyre
21. nov 2017

urcite by ma take nieco nasralo a zacala by som pochybovat, konfrontovala muza..

ale zas - ved toho svojho muza snad poznas.. tak musis vediet, ci by bol takeho niecoho schopny.. verit anonymu, co nechce prezradit ani meno a mas z neho pocit ze sa vysmieva? predstav si ako sa musi citit tvoj muz, ze veris radsej nejakemu anonymnemu zakompexovanemu cloveku ako jemu samotnemu, co sa zaprisahava ze to neurobil? ako sa moze citit ak to neurobil a ty mu opakujes aby povedal meno milenky? ako by si sa na jeho mieste citila ty?

slimstar
21. nov 2017

to máte aký vzťah medzi sebou, keď mu neveríte ? vlastnému manželovi ?

bruneta880
21. nov 2017

@angelina1986 je prirodzené, že máš pochybnosti, veď kto by nemal.Polož si ale otázku, čo je teraz pre teba dôležité?Veď sama priznávaš, že by si mu aj odpustila len nech ti povie pravdu.
A čo ak naozaj hovorí pravdu?
Ale byť v takejto neistote je proste pre ženu na prášky a zaseje veľkú neistotu do vzťahu.
Jasné že by bolo jednoduchšie vyrovnať sa s tým že to urobil a otázka je zodpovedaná ako byť možno už aj navždy v neistote............... a presne to chcel podľa mňa tento anonym dosiahnuť...
Kašli na to netráp sa, niekto ti len chcel ublížiť a je jedno či to tvoj muž urobil alebo neurobil, podstatné je aby sa to nestalo teraz...ži prítomnosťou ak ho miluješ.
A anonymu by som napísala že o tom viem a že s dotyčnou uvažujeme o trojke 😲

deti95060810
21. nov 2017

ako dobre že nie som na Facebooku....aspoň mi nik nepíše hovädiny.... 😀

obsadenemeno
21. nov 2017

@angelina1986 no uz ta vidim, ako mu odpustas, ked ti povie meno "akozemilenky"..... to by sranda este len zacala..... 😝

malasandrika
21. nov 2017

@angelina1986 napíš anonymu, že chceš vedieť meno. A potom by som to začala riešiť.

deti95060810
21. nov 2017

pobavilo ma slovné spojenie "nech umriem ak klamem"... a ráno nájde chlapa hore zipsom...😀

deti95060810
21. nov 2017

@obsadenemeno ....😲

obsadenemeno
21. nov 2017

@deti95060810 no jo.....

bluka2
21. nov 2017

S jeho predošlou históriou sa tiež prikláňam k názoru, že anonym vie viac ako ty. Je žiarlivý typu podľa seba sudim teba?

Inak, "na svoj vek nevyzeram zle" (30?! Však to je super vek, aj moj) a starám sa o seba najlepšie ako viem... Len dúfam, že pre seba a nie pre tohto pokeca

kittykat22
21. nov 2017

@angelina1986 ja si myslím, že anonym nekecá. Už vidím ako nejakí muži z fitka idú na facebook vytvárať falošný profil a pri pive ti posielajú vymyslený príbeh, lebo vám závidia rodinu a auto 🙄 Navyše s históriou akú si tu predstavila, si myslím že nie je o čom. Povedz chlapovi, že ak prídeš jedného dňa na to, že má milenky tak zoberieš malú a už vás neuvidí. Nabudúce sa možno 2x rozhodne, či mu to za to stojí 😠

angelina1986
autor
21. nov 2017

Dakujem kazdemu za svoj nazor...

deniky
21. nov 2017

Ani lístok bez vetra sa nepohne ..a nechápem prečo by to niekto robil skrýval sa za anonym HM?? Buď manželovi veríš alebo nie .Ale keď už si písal predtým s niekým by som neverila .

angelina1986
autor
21. nov 2017

@bluka2 ja som to nemyslela tak,ze sa podcenujem kvoli veku,,ale proste uz nemam 20..vtedy bol zivot pre mna gombicka a z nicoho som nerobila vedu..moja sestra ma 40 a vyzera ani nie na 30..proste tam ide o to, ze chlapi su vyberavi a pritom rubu strasne vysoko..

angelina1986
autor
21. nov 2017

@deniky ved presne ako pises..ale co by si ty robila na mojom mieste?

nesquik8
21. nov 2017

Je to hlupost ja by som niecomu takemu neverila a uz vobec nie vyrabala sceny tak snad verim vlastnemu muzovi a nie cloveku ktory nema v sebe kus charakteru a nevie zverejnit svoje meno a povedat do oci co a ako hocikto si moze robit srandu

obsadenemeno
21. nov 2017

@nesquik8 problem je, ze ona tomu svojmu neveri..... a po skusenostiach, ake ma, sa jej ani necudujem. Skor sa cudujem, ze si takehoto pokecara vzala a ma s nim dieta. Neviem, preco vobec pochybuje. Alebo - vlastne viem. Ono sa tazko zmieruje s tym, ze nas vyber partnera nebol prave poharovy, ze ano.

alice.jant
21. nov 2017

Nesúhlasím ze muz musí na milenku míňať, vobec nie. To iba vo filmoch im dzgaju norkove kozuchy 😂 v reáli staci ze sa kolegynka pri kavovare usmeje a po obede jedno číslo v sklade, sak co...
Ten anonym bude podľa mna skor ta co ju sekol, než chlapi z posilovne; chlapi taketo veci ozaj neriešia ze poďme pisat manželke toho a toho, to mi pride ako totalna volovina...

angelina1986
autor
21. nov 2017

@obsadenemeno mozno keby som sa dozvedela meno tej zeny alebo chlapa jedno by mi vsetko nebolo, ale proste aspon by som to nejako prekusla, aj ked jazva na dusi by mi ostala navzdy..ale dala by som konecne za tym bodku bodku!

deniky
21. nov 2017

@angelina1986 ťažká otazka keď nie som na tvojom mieste ale tak keď som si prečítala predchádzajúce diskusie tak vidím že problém je dlhodobo .Keď to robil predtým že si písal erotické správy že mu nejaká baba písala že kedy si to zopakujú tak by som neverila a ani snim vlastné nebola. Dôvera je na prvom mieste vo vzťahu aj v manželstve .

angelina1986
autor
21. nov 2017

@alice.jant tak potom lutujem tu zenu, ktora sa necha pretiahnut len tak..moj muz neni az taky krasavec..ale keby to bola pravda aspon by som jej ho prenechala a letecky poslala express..to by bolo pre mna zadostucinenie ;)

angelina1986
autor
21. nov 2017

@alice.jant a tak by som mala opat volnu cestu a zacala by som novy zivot, ja tu mam skoro celu rodinu a on je sam, nemala by som problem postavit sa opat na nohy..zato viem,ze jeho by to polozilo bo dceru by uz nikdy nevidel, aspon tak skoro nie

tt247
21. nov 2017

@angelina1986 píšeš ako hrdinka, ale nesprávaš sa tak. Máš veľmi silné reči, ale skutek utek. Vraj meno milenky... A na čo by ti bolo? Veď u vás sú problémy z jeho strany dlhodobo a nič si nikdy neporiešila. Podľa môjho skromného názoru tu anonym nie je ďaleko od pravdy a tvoj muž ti trepe do hlavy také kaleráby, že to už pripomína komédiu ocenenú zlatou malinou. Že chlapci z posilky mu závidia... Ako na svete je plno bláznov, ale tu mi niečo nesedí. A nesedí mi minulosť tvojho partnera.

angelina1986
autor
22. nov 2017

@tt247 pisem ako hrdinka??? Aka hrdinka vysvetli...viem a poznam par jeho kamosov a poviem ti ze IQ maju strasne nizke...ziju vacsinou v garzonke alebo v podnajme s rodicmi a vsetky peniaze minaju na steroidy! Chodia ako najvacsi bossovia ale maju vygumovanu hlavu..nemaju nic a potom zavidia takym co maju!!!

bmuller
22. nov 2017

no niektori ludia fakt nevedia, co od dobroty robit, pisat druhym po facebookoch anonymy 🙄 ale ze anonym? muzsky rod? zeby nejaky charakter nemal co na robote, len citi potrebu oboznamovat ta s muzovou neverou? ak, tak by sa mi to skor zdalo na nejaku (mozno tvojim muzom ohrdnutu) zenu trubku... a naco toto umaranie - je s inou, ci s tebou? podla toho ries situaciu. vela stastia a pokoj do duse...

tt247
22. nov 2017

@angelina1986 Citujem to tvoje slovné hrdinstvo

"moj muz neni az taky krasavec..ale keby to bola pravda aspon by som jej ho prenechala a letecky poslala express" "a tak by som mala opat volnu cestu a zacala by som novy zivot, ja tu mam skoro celu rodinu a on je sam, nemala by som problem postavit sa opat na nohy..zato viem,ze jeho by to polozilo bo dceru by uz nikdy nevidel, aspon tak skoro nie"

toľkokrát si ho už mohla poslať preč a toľkokrát si sa už mohla postaviť na vlastné nohy a kopnúť ho do prdele a hľa... ani raz si to neurobila... Veď si pozri svoje staršie témy... posielal ťa na potrat, opustil ťa ako tehotnú, vypisoval si inými a ty si stále s ním.

sissy27
22. nov 2017

@angelina1986 nuž takto, predstav si, že by to bolo opačne, tvoj muž dostane anonym o tvojej údajnej nevere a koniec, no a bráň sa. Ja osobne by som človeka, ktorý verí viac anonymu ako mne, kopla do zadku a s rozbehom. Lenže sú tu aj ďalšie tvoje témy... No a u mňa platí, že buď partnerovi verím a nemám čo riešiť alebo mu neverím a teda nemá zmysel s ním byť. A meno dotyčnej ti je úplne nanič, to len ty si myslíš, že by ti to pomohlo. Nepomohlo. Je úplne jedno ako sa prípadná aférka volá, lebo ona ti nič nesľúbila, ale tvoj muž áno. Nebola by to ona, bola by to iná. Tak ako si si myslela, že po svadbe sa on zmení a nezmenil, tak sa teraz mylne domnievaš, že poznať jej meno by ti k niečomu bolo. Realita je taká, že nechceš riešiť ozajstný problém, tak sa radšej zaoberáš jej menom. A keď povie, že bola to XY, tak čo ďalej? Vyšklbeš jej vlasy? Budeš jej vypisovať na fb? Zakážeš mu kontaktovať sa s ňou? Alebo príde druhé kolo a budeš doňho hučať, že chceš vedieť jej skutočné meno lebo toto si určite len vymyslel aby si mu konečne odpustila?