Podviedol vás partner cez Pokec?

angelina1986
9. máj 2017

Dobry den zienky,,,chcela by som sa opytat,ci mate nejake skusenosti ohladom pokecu :( moj muz mal 2 nicky, na ktore som prisla uplne nahodou..moj sa mi dusoval,ze sa s nijakou nestretol, ze to bolo len vo forme pisania (zabavky) ..z tej trojitej facky mal az odtlacok od mojej ruky🙂 aspon 3 sekundova utecha..samozrejme,ze si tam pisal len o sexe..chcem sa vas zienky opytat, ci vas dokazal priatel (muz) podviezt cez pokec..dakujem vopred za odpovede

moni244
9. máj 2017

Moj muz na pokec nechodi, keby chodil, tak leti pocitac oknom a potom by zvadal, ake to je, ked ma nastve

sykorkauhliarka
9. máj 2017

moju mamku moj ocinko takto..vtedy pokec bol top a facebook nikto nepoznal....pokec a internetove zoznamky su velke zlo....moja generacia tam ani nepachne a kto hej trn to nema v hlave v poriadku

sense
9. máj 2017

ci ma dokazal neviem, lebo sa mu v pc nemrvim, a nie som si ani inak vedoma zeby chodil na pokec...ale ja som chodievala na pokec a, neskor som s tym sekla pretoze vacsina znamych presla na fb a ked niekto neznami napisal nejaky chlap vacsinou po tretej sprave vyslo z kazdeho ze si bud chcel pisat o sexe al.sa stretnut za tym ucelom , ale keby chcel mohol sa pozriet pretoze pc zaheslovany nemam a vsetky hesla mam ulozene v pc cize keby chce sa tam dostane a mozno sa aj dostal...

lilyianka
9. máj 2017

@angelina1986 moj muz mal konto na pokeci...ci este ma alebo tam chodi to netusim...ani ma to nejak nezaujima...vacsinou tam chodil ked sme sa spoznali...teraz uz nie je kedy aj keby chcel....
Ja som tiez mala na pokeci konto,ale asi 8r dozadu som ho zrusila...ked sa mi jeden primitiv vsade dostal..menila som komplet vsetko a pokec som uz nezakladala...naco..aj tak tam boli bud deti ale uchylaci co chceli len o sexe pisat

angelina1986
autor
9. máj 2017

By ste neverili, kolko nadrzanych primitivoch tam chodi :( ten,,"slavny pokec" som si vytvorila nick pod muzskym menom a tie zeny sa same ponukali 😲 posielaju same fotky, kde su nahe alebo sporo oblecene,, chce sa mi zvracat z dnesnej doby!! :(

martina7905
9. máj 2017

Pokec to.je tam sami uchylak a nadrzanci hnus hned by som to zrusila fuj baby sa tam ponukaju za peniaze bola som tam raz aj posledny pride mi to ako sexzoznamka 😠

danielak84
9. máj 2017

Ja mam na pokeci mailovú adresu a kym si stihnem precitat maily tak mam kopec sprav od uchylakov,ktorí pisu aka som sexy a ked mam dobru náladu tak im odpíšem ze aj moj muz si mysli ze som sexy a mam od nich pokoj.

alex49
9. máj 2017

pred facebookom, to bola v pohode stránka na písanie, teraz sú tam samí úchylovia, všetci normálny ludia sa postupne presunuli na FB
za neveru považujem nielen fyzický kontakt, ale aj písanie si o sexe, ved na to má mať partnerku, nie nejaké cudzie ženské

linda20111
9. máj 2017

Na tvoju otazku by mali odpovedat radsej chlapi, pretoze vacsina zien, ktore su podvadzane o tom ani netusi. Ja som predtym chodila na pokec (ked este nebol facebook) a pisali mi zenati chlapi, aj z mojho okolia. Je mi luto ich zien :/ Bud su take naivne, alebo to vidiet nechcu.

angelina1986
autor
9. máj 2017

Moj muz bol strasne ziarlivy na mna!! Neustale ma kontroloval, pritom ja mam svedomie ciste..podla seba sudim teba!! Treba si davat dobry pozor na tych ziarlivcov, bo su v skutocnosti ti najhorsi!! Najvac

dominika6
10. máj 2017

@angelina1986 tak si vytvor ženský nick a môžeš si písať s tvojím mužom...ak sa zas chytí,už ho nebi 😀...zbaľ mu kufre 😀

papulienka48
10. máj 2017

@dominika6 No mňa porazí :D :D to je teda nápad a hneď následné riešenie :D ..Povedala by som, že keď to chlap urobí raz tak to urobí aj druhýkrát a môže hovoriť čo chce. Osobne by som písanie cez pokec nepokladala za už úplné podvádzanie ale naštvalo by ma to tiež a nikde nemáš istotu, že sa s nimi naozaj nestretol. Je to na tebe či mu dôveruješ alebo nie

dominika6
10. máj 2017

@papulienka48 tak autorka píše že mal dokonca 2 nicky..tak asi to neurobil raz..ani 2x ked mu nakoniec na to prišla..a áno takýto nápad vždy poriešil chronických klamárov

pininka
10. máj 2017

Ja chodim na pokec 15 rokov, kedze som v ramci vysky robila pracu kde som zistovala preco tam chlapi chodia, ake su dovody, pisala som si s mnozstvom muzov, aj kd prvotne spravy mali vacsinou sexualny podtext nakoniec som z nich vytiahla ine veci. A ci sa to niektorym zenam paci, mnohych mi bolo dost luto a ani sa necudujem ze tam chodia. Samozrejme ze boli aj taki,ktori vedia ze maju uzasnu zenu, maju aj dost sexu ale chcu proste nieco ine,nove, takych by som.... Dnes je zial taka doba, ze nemozme byt uz naivne, je pramalo takych, ktori nepodvadzaju, otazka znie, ako sa chova doma, ci je prenho rodina prvorada,alebo volny cas travi len pri pc ci akoze v praci.

spuntikmathiasko
10. máj 2017

Moj byvaly priatel (chvala bohu) ma takto podvadzal par rokov. A udajne to teraz robi aj svojej manzelke (to vsak neviem na 100%). Ja som na to pridla uplne nahodne ked sa trapko zabudol odhlasit a ja som zapla notebook a rovno mi nabehol pokec. Pusal si o sexe, posielal hole fotky aj jemu chodili samozrejme. Tvrdil a zaprisahaval sa, ze to bolo len v ramci pokecu a nikdy sa so ziadnou nestretol. Az mi to nedalo a pod jeho nickom som niektorym napisala a vysla pravda na javo. Sexoval takto cca cez 2 roky. A vsetko to boli bud vydate a "ukrutne" nedocenene zeny pri svojich muzoch, alebo rozvedene s detmi. Ja som az nechapala - realne je to sex zoznamka.

szam
10. máj 2017

žienky nebudte také naivné.. tie čo najviac kričia, môj by to nikdy nespravil, nerobí to a pod. tým sa to stane skôr. Dnes sa nedá na 100 % veriť nikomu, Zlaté pravidlo, dôveruj, ale preveruj. 🙂 treba to stopnúť hneď. ak to spraví raz, dva, na tretí ho treba len pobaliť a adios amigos 🙂

simculllka
10. máj 2017

Takto ženy..ja som bola kedysi na Pokeci 12 rokov. Zaregistrovala som sa tam ako asi 16-ročná a verte mi, našla som tam plno skvelých ľudí, s niektorými som dodnes v kontakte!!! Našla som si cez pokec aj môjho manžela, paradoxom bolo, že ja som v tej dobe žila v úplne inom meste ako on, ale v tej dobe som práve riešila sťahovanie do rodného mesta. Hneď sme sa stretli a voilaaa..dnes čakáme tretie dieťa 🙂 či tam môj muž chodí, to vám neviem povedať, keďže mu nesnorím po počítači, ale ja som si svoj nick zrušila cca pred dvoma rokmi. Avšak viem, že stále tam existujú aj normálni ľudia, ktorí sa chcú len s niekým pozhovárať a osobne na tej stránke nevidím nič zlé, hoci jasné, že 90 percent sú tam rôzne prípady, ale myslím si, že to je asi všade, či už ste na badoo, fakbuku alebo hocikde inde. Kto je kretén, bude sa tak správať kdekoľvek. Takže pozor, ak vás niekto chce podvádzať, je jedno, kde to bude robiť, či je to pokec alebo akákoľvek iná doména. A áno, je pravda, že dnešný svet je chorý, lebo bez počítača by už asi niektorí ľudia ani neprežili a žiaľ, internet rozširuje toľko možností, že niektorí ľudia už nevedia čo od dobroty. V každom prípade, jednu stránku z mnohých by som z toho nevinila, ani nezatracovala ako nejaký hnoj.

pininka
10. máj 2017

@simculllka presne pises akoby o mne. Na zaciatku sme sa tam pomaly vsetci poznali a aj ja som tu nakoniec stretla svojho muza. Dodnes mam odtial mnozstvo kamaratov, urcite tam nechodia iba zli ludia. Skor ako tych muzov,by som sa tam bala tych zien co sa nestitia nicoho, su ovela horsie ako chlapi.

simculllka
10. máj 2017

@pininka nj, nedávno som sa rozprávala s jedným kamarátom a on mi hovoril, že vraj má problém nájsť tam nejakú ženu, čo by chcela len tak kecať, eventuelne neskôr na vzťah, že normálne sa mu tam mnohé ponúkajú za peniaze..tak akože to je hnus, ale osobne si myslím, že nájsť niekoho na sex sa dá dnes už toľkými rôznymi spôsobmi, že toto je len kvapka v mori ...

simculllka
10. máj 2017

@pininka Inak, práve si mi pripomenula staré časy, keď som robila ešte v jednej internetovej kaviarni a chodila som tam na Pokec, konkrétne do miestnosti Považská Bystrica. Bolo nás tam asi 20 a často sme robili stretká práve u nás v internetku a poväčšina ľudí boli skvelé osoby🙂)) keď nad tým teraz rozmýšľam, bolo to úplne super 🙂

angelina1986
autor
10. máj 2017

Nechapem preco tak pokusaju osud!! Doma maju full servis, o dieta sa staraju, intimny zivot tiez na zelanie! A potom preco je tolko rozvodov a potom cumia jak vevericky preco tak dopadli, ze zeny su ku...a chlapi sa len lutuju a nikdy si nepriznaju chybu!aaach...

pininka
10. máj 2017

@simculllka joj veru, stare dobre casy. Dnes ked idem pozriet mail a vidim ake rp mi prisli, tak sa mi dviha zaludok, ale tak asi to uz pojde len tymto smerom. A hlavne vsetko za prachy, tie sumy ktore sa tam pohybuju asi lakaju mnohe dievcata a zeny, hlavne ze slovaci bedakaju ze nemaju peniaze a na toto maju.

zuzano12
10. máj 2017

Akurát som to písala tiež na jednej obdobnej diskusii tu na koníkovi, tak skopírujem môj príspevok:

môj partner si dlho vypisoval s rôznymi dievčatami na pokeci.. dokonca pýtal si od nich fotky a bohužiaľ mi to nedalo a nabúrala som sa mu tam, lebo som mala podozrenie a začal sa správať čudne... podozrenie bolo hlavne vtedy, keď sa sám z ničoho nič začal urážať, že ja si po večeroch píšem na internete s chlapcami (nepísala som s nikým, jedine ohľadom školy 2 - 3 vety, a keďže to robil on, tak si myslel, že aj ja). Nie som na to hrdá, ale nejak som neodolala a prečítala som si tie správy a bola som sklamaná... a ľutujem, že som to spravila, lebo by bolo lepšie to nevedieť... ale najviac ma bolelo, že keď som bola na operáciach (2x mi vyberali cysty), tak ma neprišiel ani pozrieť a písal si s jednou že mu strašne chýba.. ale flirtoval s viacerými. Samozrejme som mu to povedala a že o všetko viem.. ale zadušoval sa, že sa so žiadnou nikdy nestretol a že to si s kamarátom posielali nicky a robili si z nich srandu (tú srandu som nepochopila), lenže jednej sa sťažoval, že nám to neklape.. tak ja som videla na rozchod aj sme boli od seba ale on potom zabojoval a sľuboval mi že sa to nestane, ale stalo sa to ešte pár krát, dokým nepochopil, že i on mohol byť v mojej pozícii...a dlho sme sa pre to hádali, ale mimochodom okrem toho sme mali pekný vzťah aj vtedy aj teraz a sme spolu už 5 rokov. Nedávno mi sám povedal (bez toho aby som mu niečo vyčítala), že ho to veľmi mrzí, že mi vtedy takto ublížil.. No neviem niekedy si chlapi musia mastiť ego, ale ak je to aj o stretnutiach a bližšom priateľstve, to by ma hnevalo o to viac., lebo neviem čo si o tom myslieť.. vždy jedna strana chce viac..

salfusco
10. máj 2017

aaa.zas pokec..dnes som tam bol a nic 😀 aspon som sa tam zabavil na diskusii o hokeji 🙂

blzka
12. máj 2017

pokec to je zufalstvo a ubohe,ale neuznavam baby co sa robia ,ze nie su na pokeci a su a este aj fb a tam pokracuju v konverzacii akoby sa nic nedialo ,vsetko sa raz kazdemu vrati.moni244 sa robi velmi mudra a tiez sa na tom podiela ,fuj.

lucka492
11. aug 2018

@moni244 ale ty tu chodíš je fer ked obmedzuješ a on tebe toto nerobí?

lucka492
11. aug 2018

@angelina1986 treba si davat pozor čo kto vypustí s ust tak na pokeci ak narazite aj slušných ludi tak nehadazt šetkých do jedneho vreca na to pozor

lucka492
11. aug 2018

@martina7905 nemáš rpavdu ale nevady nemožeš šetkých hadzat do jedneho vreca ked nepoznáš chvoaj se tak ako necheš aby se ktebe chovali

nenne27
29. jún 2020

Nikdy som pokec nemala a myslelasom ze ani moj muz.jedneho dna som sa hrabala v nasom spolocnom tablete atam zrazu fotky z thajska.pekne turisticke fotky.na jedmej z nich daka teta.a kratke video kde teta ukazala kusok seba a plaze.nic neslusne a myslela som ze kolegyna z dovolenky poslala mail( mal to v kosi) spytala som sa a nechcel povedat, hanbil sa ,vykrucal.keby bol zaklamal ze kolegyna poslala z dovci tak ma odomna pokoj.ale videla som ze to neni ok...ze to je nieco o com hovorit nebude.kricala som plakala zurila ...vsetko mozne a nakoniec sa priznal ze sa nudil a isiel na pokec a s dotycnou si napisali o cestovani a uz tam neni a nie je o com.odvtedy preslo par rokov.muz nikam nechodi mobilu sa nechyti a celkovo fungujeme ale vnutri vo mne to zostalo a uz mu nikdy nikdy nebudem verit...mamsto chuti to video hned sem slahnut a zistit kto je ta zena...od neho sa to nedozviem