Babka uprednostňuje len jedno vnúča. Čo robiť?

lillika
23. aug 2011

Maminy,poradte ☹ .moja mama uprednostnuje CITELNE mojho 7.rocneho synovca pred mojimi detmi,akoby boli cudzie.byvaju spolu,3km od nas a k nam pride,len ked maly chce,nie preto,ze by chcela vidiet moje deti.Ked pride,tak stale rozprava o tom,aky je sikovny...a ked poviem ja,napr.co sa mala naucila nove,jej odpoved je HM.Synovcovi kupi vsetko a mojim detom OBCAS donesie keksik.Mala si to vsetko este neuvedomuje,ale syn ano a velmi ho to trapi.Rozpravat sa s nou o tom NEDA,lebo vsetko,co povieme,je blbost ☹

halienka
23. aug 2011

@lillika 😀 😀 😀 kde takú sekeru kúpim? 😀

lillika
autor
23. aug 2011

@halienka ...POZICIAM... 😀 😀 😀 😀

bambi2
23. aug 2011

@lillika ja sa tiez snazim malej vsetko vynahradit... ja by som jej zniesla aj modre z neba.. ak niekto nejavi zaujem sam od seba tak je to jeho problem... ale potom nech odomna tiez nic nikto necaka...

halienka
23. aug 2011

@lillika joj keby som toto vedela tak pred rokom 😀 to som bola v stave ju aj normálne použiť 😀 😀

lillika
autor
23. aug 2011

jej a este ma napadol jeden "co ma spolocne svokra s nanukom?...oba su najlepsie,ak ich date do ladu" 🙂

saska.t
23. aug 2011

ja som bola cely zivot odstrkovane vnuca, zo zaciatku som velmi trpela a strasne som zavidela svojim bratrancom, ako ich babka lubi a na mna ledva pozrela, dokonca si pamätam, ze ma mala varovat a zavolala mojim rodicom, nech si pre mna pridu, lebo jej volala dcera, ze donesie bratrancov, tak ze nech si nasi poradia, ze ona radsej postrazi ich. Vtedy moj otec povedal dost a uz sme babke nikdy nevolali ani nic ine, vzdy jej poslali pohladnicu k narodeninam a to bol jediny kontakt (byvali sme na jednej ulici) Casom moj smutok opadol a zabudla som. Nevidela som ju min. 20 rokov a ked som ju videla, akurat som ju pozdravila a isla prec. V dnesnej dobe babka lutuje cele svoje spravanie, ma jedinu pravnucku, ktoru by nevidela, keby ju moj otec obcas nedosiel k babke ukazat, ked sa dostavim aj s malou na Slovensko (aj to len z trucu) aby mala vycitky svedomia, ako sa zachovala k vlastnemu synovi a vnucke a ja viac nemam potrebu mat s babkou cokolvek spolocne a moj zivot isiel aj bez babky,no obcas ma to zamrzi, ale mala ma vsetky babky, ktore sa jej naplno venuju a miluju ju 😉