Berie ma len ako sestru - kamarátku, nepriťahujem ho

miapia
11. máj 2013

cawte baby, nevem ako zacat ale uz dlho sa trapim a obavam sa ze z toho sa mi zacali aj zdravotne problemy(gynekologicke...) Uz skoro tri roky som vo vztahu, posledny rok sa da povedat, ze nefunkcny. mam 26 rokov a za sebou jeden stroskotany vazny vztah. Spoznala som ho prostrednictvom rovnakej zaluby, som vasniva turistka a fotografka a on tiez. V mojich ociach proste dokonaly chlap, nepije, nefajci, neflaka sa po krcmach, spotruje, mame rovnake nazory na svet, politiku, vyznanie...da si na svoj vyzor zalezat, ma rad prirodu, fotograf. problem je vsak v tom, ze sa zalubim vzdy do typu- macho alias alfa samec. Vysportovany. Idem sama proti sebe ja to viem, ale dobri, chudsi a romanticki chlapi ma nikdy nepritahovali. ked sme sa spoznali, vsetko bolo krasne , proste klise, nevedel sa ma nabazit, spavali sme spolu atd, bola som vraj jeho muzou...chodili sme spolu na dlhe tury prirodou , spoznavali krasy slovenska. hrady, podujatia, vysoke tatry...konecne som spoznala muza, ktory bol aj pre mna velmi sexi a mal aj spolocne zaujmy ako ja, bol iny ako ostatny, netrvalo vsak dlho a zamilovala som sa do neho. predstavil ma aj svojej rodine, predo mnou mal len dva vazne vztahy- ale tie boli vraj len o sexe, preto sa rozpadli....bola som rada, ze mam pri sebe muza s ktorym chcem ostat, podvedomie mi vravelo ze ma ochrani...co ma zacalo rozculovat, ze sa paci strasne vela zenam a on sa mi priznal ze jeho minulost je taka ze je , ze ma rad zeny a je proste kurevnik...ostala som s nim aj presto, vedela som ze ma ma rad len ako sestru, ale je mu so mnou velmi dobre napriklad v prirode atd...posledny rok a pol sme spolu nic intimne nemali, ja som zacala ziarlit, on denno denne flirtoval s babami na nete....viac krat mi povedal, ze proste niesom jeho typ(ma rad opalene tmavsie nizsie brunetky, ja som vysoka blondska a podobne dristy...) proste chemia zrazu uplne vyprsala a nic ku mne neciti, nelubi ma, prestal ku mne chodit stretavat sa s mojou rodinou...ja som ani nevem ako s nim ostala este jeden rok, myslela som si , ze sa este zalubi, chodili sme nadalej na uzasne tury a vedeli sme sa cele hodiny rozpravat, vraj taku babu ako ja nestretol.... ja som bola zalubena viac a viac , vraj sa snazil aj on, ale marne, nic ku mne neciti.... a dnes mi povedal, ze si ma nesmierne vazi ako cloveka, vela som mu pomohla , vypocula ho, ale ze ma proste berie len ako sestru , nie sexualny objekt a on hlada zenu, pri ktorej sa mu rozbucha srdce, co ma rozosmialo, pretoze viem, ze on svojou povahou alias ,,kurevnik" nieje schopny dlhodobeho vztahu...s jeho byvalymi ho spajal len sex, aj to trvalo kratko.... Ja som s nim bola takmer tri roky, ale citim sa nestastna a nestasny je aj on. snazim sa zabudnut na vsetky krasne chvile, ale nejde to, presli sme spolu cele vychodne slovesnko a kazdy kopec, hora mi ho pripomina...nevem co mam robit, opustit ho a byt radsej bolestne sama, alebo ostat v nefukcnom vztahu, kde nas spajaju len rovnake nazory, zaujmy a zaluby?? ☹ posledny rok mam strasne zdravotne problemy, zacala som nenavidiet svoje telo, ked so mnou odmietol spavat a prestala som ho ,,pritahovat" mam gynekologicke problemy, reumaticke bolesti , silne depresie. Viem na 100% ze podobneho muza nestretnem 😒 , obaja mame vysoku skolu, milovala som jeho istu charizmu, siroky prehlad v umeni, historii....ale to ze ma rad zeny a ze bol kurevnik, pred tym som zatvarala oci...zabudla som napisat, ze on ma 35 a ja 26.

miapia
autor
12. máj 2013

@henamichal 😉 , kedy sa mi rozum naleje do hlavy ☹

afrika
12. máj 2013

@miapia volavaš mu alebo píšeš?

afrika
12. máj 2013

@miapia prežívam niečo trošku podobné. musíš byť silná...aj ja sa snažím nepísať a nevolať - teda on mi už ani neodpisuje a nedvíha, elbo som ho oklamala. musím vydržať...najhoršie je, že cca za 2 týždne sa budeme vídať v práci každý deň

miapia
autor
12. máj 2013

@afrika nevolam, nepisem, uz nie

miapia
autor
12. máj 2013

@afrika tak ja ho budem vidavat dufam ci menej, kedze je taxikar hrozi iste riziko 😖

afrika
12. máj 2013

@miapia ale ťahá ťa ozvať sa mu, že? on ti volal al. písal? či?

afrika
12. máj 2013

@miapia musíš vydržať, je to ťažké - sama to také mám... no snažím sa nejako zamestnať..ráno to je asi najhoršie

jankanelka
12. máj 2013

@miapia ahoj...ja ta uplne chapem,mala som taky vztah 7 rokov! a zostala mi po nom pamiatka na cely zivot...tento tyzden uz bude mat 4 roky 🙂 Nestazujem sa,dietatko som chcela,len som nepocitala s moznostou,ze ma necha samu,tehotnu v 3.mesiaci, 2 tyzdne pred svadbou...uplne som ho vypustila zo zivota...bolo to tazke,plakala som velakrat,ale nelutujem. Skus sa napr.prihlasit na nejaky jazykovy kurz alebo na vysku,nebudes mat cas mysliet na neho. Ja som po rozchode mala mat statnice, musela som pisat diplomovku,nebol cas mysliet na blbecka...Pro jedno kviti, slunce nesviti...hlavu hore...Drzim palceky ;)

miapia
autor
12. máj 2013

@afrika samozrejme, ze taha, je to prirodzene

miapia
autor
12. máj 2013

@jankanelka : uff, tak to si mala pestre , obdivujem ako si to zvladla..vysoku uz mam jednu a ta mi bohate staci, teraz pracujem ako ucitelka, tak tam to mam tiez pestre

digysa
12. máj 2013

@miapia byvate spolu alebo kazdy ma svoju domacnost?

miapia
autor
12. máj 2013

@digysa ja aj on este byvame s rodicmi, tak aspon ze tak...

sorciera24
12. máj 2013

@miapia uz len to, ze niekto v 35 este byva s rodicmi cosi naznacuje......

miapia
autor
12. máj 2013

@sorciera24 asi tak...

darssynka
12. máj 2013

@miapia ahoj, prežívam niečo podobné, ja som rozvedená a mám 6 ročného syna, on je o desať rokov starší a tiež rozvedený, takto to ťaháme už 3 a pol roka, až s tým rozdielom, že on mňa ľúbi a aj ja jeho... strašne mi pomáha hlavne so synčekom a aj psychicky všetko zvládať, vždy keď potrebujem je pri mne, ale "oficiálne" nie sme spolu, pritom chodíme spolu na plese, výlety, dovolenky, môj syn ho pozná a ja poznám jeho deti, mamu a pod.. ale... obaja sa bojíme toho "pravého vzťahu" neviem asi sme sa poučili a zase netreba všetko nasilu, veď z priateľstva sa rodia tie najkrajšie vzťahy, zatiaľ to neriešim...

miapia
autor
12. máj 2013

@darssynka ...tak u mna to tak nieje, ze z priatelstva sa zrodil vztah, mozno z mojej strany, on ku mne nic neciti...

darssynka
12. máj 2013

@miapia kašli na neho, neváži si čo v tebe má a ty máš na lepšieho, viem, že ťa to teraz bolí, ale máš nejakú sebaúctu, tak zdvihni hlavu hore, úsmev na pery a nech vidí o čo prišiel..

miapia
autor
12. máj 2013

pokusim sa, dakujem.. 😉

digysa
12. máj 2013

@miapia OK, este mi povedz, aku to ma vystudovanu vysoku skolu, ked sa rozhodol robit taxikara. Aky odbor studoval?

digysa
12. máj 2013

@darssynka Podla popisu neprezivas nic podobne, ale uplne nieco ine.....prepac.

miapia
autor
12. máj 2013

@digysa to je uz jedno, myslim ze mal polnohosp. v Nitre

digysa
12. máj 2013

@miapia Takze uz vies co treba urobit, ze? 😉

darssynka
14. máj 2013

@digysa asi som si zle prečítala úvodný príspevok, ale autorka píše, že boli stále spolu, trávili voľný čas spolu, mali rovnaké záujmy a koníčky, a potom po nejakej dobe sa to pokazilo a ona ho prestala priťahovať... nie??? to isté prežívam ja, len s tým rozdielom, že neviem ako to skončí, možno tiež budem potom smutná a sklamaná...

digysa
14. máj 2013

@darssynka Podla mna ty mas ovela, ovela vacsie sance na Happy End.... dufam, ze sa ho dockas 🙂

darssynka
14. máj 2013

@digysa ďakujem, dúfam, že áno... uvidíme až časom 🙂