Bezplatná psychologická pomoc, Žilina

nika898
28. júl 2018

Ahojte zienky. Prosim Vas nepoznate v Ziline dakeho psychologa ktory je bezplatny. Nasla som len sukromnych. Uz to doma s manzelom nezvladam a potrebuje pomoct a poradit ako dalej. Dakujem.

radkaaa12
29. júl 2018

@nika898 ake stare mas deticky?

nika898
autor
29. júl 2018

@radkaaa12 starsi ma 27 mesiacov mladsi 7 😊

eleonora16
29. júl 2018

@nika898 Ale ty nemusis ist do prace, aby si sa citila plnohodnotna. Ty si hotovy poklad.
Len proste si uvedom, ze ty mas 300%-ny uväzok s detmi. Domace prace su iba tvoja dobra vola, nie povinnost. Tvoj muz nema ziadne pravo pozadovat od teba, aby bolo povysavane.

ghelena
29. júl 2018

Zacni sa venovat viac sebe a uvidis ze ti bude lepsie. Aj detom. Muzi si myslia ze vsetko sa toci len okolo nich. Su ako neandertalci. Myslia si o sebe, ze su alfasamci a robia v skutocnosti "hovno". Zena stiha milion veci. Keby mala tolko fyzickych sil ako muz. Bola by Wonderwoman. Superhrdinka. Kym sa on s prepacenim stihne vykakat a citat si noviny. Zena stiha za ten cas ranajky nachystat. Deti obliect. Desiaty urobit. Pracku. Mycku naplnit atd. Bez zien by svet skolaboval. Muzi maju len reci ako koza bobkov. Ale skutek utek. Cest vynimkam.

radkaaa12
29. júl 2018

@nika898 jej tak to su ešte malinké ja mám doma len 20 mesačného ale o 2 mesiace sa nám narodia dvojičky tak to budem mať taký vekový rozdiel ako ty medzi deťmi ale 3 deti nie 2 no dosť sa toho obávam ako to bude nebolo to plánované a ešte k tomu dvojičky ale niekto hovorí že je lepšie mať viac detí ako jedno tak uvidíme

radkaaa12
29. júl 2018

@ghelena to si dobre napísala a ešte si myslia koľko toho robia lebo idú do práce na 8 hodín a potom musia zvyšok dňa oddychovať 😀

pokerface5843
29. júl 2018

@nika898 Keď je vždy a so všetkým nespokojný...ufrflaný a žiarlivý jak pes, tak by som porozmýšľala, či niekoho nemá.

pokerface5843
29. júl 2018

@tenerifka Veľmi múdro napísané. Žiaľ, chlapi sú raz takí...plné brucho a prázdny pytlík 😝

nika898
autor
30. júl 2018

@radkaaa12 tak drzim palce aby bolo vsetko bez komplikacii. A urcite to zvladnes aj ked lahke to nebude. Aj ja chcem este 3 ale tak o 5 rokov. Som si povedala ze tak do 35 by som chcela a este by som to zvladla potom uz nie 😊

nika898
autor
30. júl 2018

@pokerface5843 nema to viem na 100% on je typ cloveka ktory by sa o tom netajil a povedal by mi to.

whatever1
2. aug 2018

@nika898 Psychologa by potreboval tvoj muz podla toho ako sa k tebe sprava...

12barbora
3. aug 2018

@nika898 vidím vo vašom vzťahu ten problém, že ty sa necítiš milovaná a on necíti úctu, a ked ty sa necítiš milovaná nedávaš mu úctu a on ked nemá úctu nedáva ti lásku. Pokor sa, vztah za to stojí , pochvál ho , muž to potrebuje. A on ti na oplátku začne dávať lásku. Tak je to nastavené. Ženy ctíte si svojich mužov a muži milujte svoje ženy. Muž sa musí cítiť užitočný pre svoju ženu, zrejme mu to chýba, začni od seba a slubujem Ti, že sa určite pohnete k lepšiemu 🙂

nika898
autor
3. aug 2018

@12barbora dakujem za radu ☺

ollynka
4. aug 2018

@ghelena toto je tak prekrásne napísanéé, toto by sa malo niekam rozmnožiť, môžeme to dať niekam na facebook??? Aj ked ja mám doma muža poklad myslím si, nie je povysávané berie vysávač povysáva, zoberie malú von, ja uvarím operiem, atd.....ale poznám ženy ako zakladateľka a tu ide len o pohodlie chlapa lebo takto im to nastavili ich matky , a poniektorí aj skúšajú čo všetko si môžu k žene dovoliť. Myslím si že chlapa si treba vychovať ak nie je vychovaný do manželstva od svojej vlastnej matky. Inak krásny komentár.

ghelena
5. aug 2018

@ollynka moja rec. Som tak trochu feministka. Byvala vojacka. Tak preto si to konecne moji 3 chlapi odpykaju. Lebo ako desiatnicka som nemala podriadenych 😂

ghelena
5. aug 2018

@ollynka kludne to sir. Nehanbim sa za svoje reci, ciny, skutky...

ghelena
5. aug 2018

A este taka vec. Kedze sme slabe. Ma logiku dostavat viac penazi vyssiu mzdu ako muzi. Nemyslite? Kedze nas to stoji viac fyzickych a psychickych sil nieco urobit.... kedze sme "kvetinky" ale kto nam tu mzdu nizku dava? Zavistlivi muzi. Dobra sefka. Sef. Dopraje svojim zamestnancov vysoke prijmy a nezavidi!!! Mnoho muzov zenam zavidi vsetko!!! Krasu, sikovnost, sexepil, karieru a zena to vyciti. Zdepta ju to. Prestane si verit. Zacne si mysliet, ze si to nezasluzi. Ze toho nie je hodna. Prd. Je!!! Co si vysniva zena. To ma. Ak si muz vysnival lemru lemravu. Tak ju ma. Ak vcielku, kvetinku. Tak ju ma. Kazdy ma. Co si zasluzi. Kolko znesie.... moja nedelna chvilka uvahy.

ollynka
5. aug 2018

@ghelena naprosto súhlasím. ☹