Bojím sa manžela

hviezdicka67
14. máj 2013

S manželom sme spolu 10 rokov a bude to 9 rokov, čo sme manželia. Bývali sme 8 rokov u svokry, ale pre nezhody, som rozhodla, že idem k našim, či už s nim, alebo bez neho...išiel s nami, on sa tiež s mamou hneval, ale dalo sa to do poriadku, ale ja tam nechodím...Ale po toľkých rokoch mi jeho reči akúrat k nemu predostreli odpor, ale držala som to ako tak pokope....Ide vlastne o to, že pred mesiacom, ked prišiel domov o tretej ráno opytý, mi začal vulgarne nadavať a sotil do mna...ja hlúpa som mu to povedala, že sa ho bojím, že také niečo nebudem tolerovať. Mesiac bol pokoj. Teraz v sobotu prišiel zase podnadpitý okolo pol druhej, mala som z neho strach, choval sa agresívne, hoci sa ma nedotkol, bala som sa ho...a na druhy den si samozrejme nič nepamätá...Sa tvaril, že čo...tak som mu len povedala, že ked ma so mnou nejaký problém, tak nech ho rieši za triezva a od nedele som sa s nim nerozpravala....A dnes? Ožral sa a prišiel domov a ma fyzicky napadol, ako neudrel ma, ale sacal do mňa až som padla a kmásal...naši byvajú dole pod nami, máme spoločný vchod, sú dôchodcovia, neverím, že nič nepočuli, ale zrejme mali strach aj oni...a ked proste bol moj muž na odchode, bo on sa ide zabiť, tak ho moj otec vratil, bo prišiel za mnou, či som ho vyhodila, ta som povedala, že nech ide...a on ho vratil späť, tak neviem, či o ničom nevedel....ja neviem, čo mam robiť, bojím sa ho...bojím sa ho aj vyhodiť za triezva, neviem, čoho je schopný....Máme dve deti 7 a 2 roky, ktoré boli chvalabohu na dvore..... ☹

laladua
29. júl 2019

@klejkaez Ahoj, no podla mna po tych siestich rokoch uz to ma hadam v suchu. Hadam ju uz toto netrapi a je v zivote stastna 🙂

klejkaez
30. júl 2019

@laladua Dúfam i ja, ale zaujímalo by ma ako všetko nakoniec dopadlo.
Či padol rozhovor a manžel bol bezproblémový a Zmenilo sa to k lepšiemu alebo, to dopadlo v opačnom slova zmysle a odišla i s deťmi 🙈

laladua
5. aug 2019

@klejkaez Podla mna je to jedno, hlavne dufam, ze to vyriesila vo svoj prospech, aby ona bola stastna 🙂