Bojím sa samoty

22. feb 2023

Ahojte,
strašne sa bojím samoty. Toho, že ostanem sama :(
Mám 30 rokov, za sebou jeden nepodarený vzťah a keď vidím mojich rovesníkov, ako majú mnohí už rodiny alebo aspoň stálych partnerov, je mi z toho smutno. Že nemám komu zapriať dobré ráno či dobrú noc, pritúliť sa večer pri dobrom filme či len tak, zasmiať sa.
Som jediná, či nás tu je takých viac ?

Pekný zvyšok večera a vážte si toho, koho máte po svojom boku.

jan510
22. feb 2023

v takom stave prituahnes jedine manipulatora, alebo toxickeho jedinca. Az ked budes sama so sebou spokojna, potom pride ten pravy, viem o com hovorim 🙂

divokykonik
22. feb 2023

Určite nie si sama. Niekedy je tá samota aj dobrá. Jasné, že je veľa ľudí so stálymi partnermi, rodinou a tak. Ale realita je taká, že mnohí aj stihnú rozvody, rozchody po dlhých vzťahoch, rozbijú sa rodiny. Máš stále ešte čas na všetko, radšej mat veci neskoro, ako byť s nejakým trubirohom. 🙂

domini404
22. feb 2023

Ahoj, občas sa cítim rovnako, ale radšej sama ako mať problémy a trápiť sa...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zmrzlinka2021
22. feb 2023

@autorka

Byt single neznamena byt opustena a nestastna. Nepozeraj na svoje okolie, neporovnavaj sa, tvoj zivot je vynimocny, ci budes mat manzela alebo nie.

Niekomu je sudeny manzel, niekomu nie, ale to ci budes mat naplneny zivot, zavisi jedine od teba.

Pozri kolko aj tu zien silou mocou sa hnali do vztahu a ako mnohe skoncili, ako mnohe zili a to len preto, elbo sa bali samoty. Z mnohych dnes su trosky, vycerpane, zranene, ubolene... mnohe nemaju inu moznost len byt vedla debila, alebo byt s clovekom, s ktory nie je a ani predtym nebol pre nich ten pravy... ale ony nechceli byt same, bali sa...

Strach je najhorsi motivator nieco spravit...

Urcite mas okolo seba rodinu, priatelov... konicky, karieru, mozes dobrovolnicit...

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krisbar
23. feb 2023

Aka si, taky zivot.mas. bohuzial, co vyzarujes, to sa deje.

bylinka25
23. feb 2023

Ja som bola single do 39 rokov, až kým som neodišla na rekvalifikačný kurz do Levoče, kde som stretla svojho manžela.
Aj mne bolo smutno, ale stále som verila, že niekde žije tá pravá polovička, aby sme tvorili celok.
Hlavne sa nepoddávaj smútku, samote a neporovnávaj sa s inými.

evita11223
24. feb 2023

prave teraz si podla mna v takom stave, ze by si si nemala nikoho hladat, ze by si si mala najst cestu k sebe samej, mat sa rada a tak podobne, lebo az potom si najdes niekoho s kym si budes rozumiet a budete si vyhovovat ;)