Brat a švagriná "pískajú," moji rodičia "skáču"

9. sep 2023

Baby, prosím vás ako vysvetliť rodičom , že nemôžu skákať tak ako brat so švagrinou pískajú?
To som ja čo som písala tu vtedy o tej švagrinej ,čo máme po kradla šperky , a čo už 9 rokov nechodí do práce, majú exekúcie, automaty atď..
Strašné využívajú našich , celé víkendy tam nechávajú deti, ( koníčky im platí ,moja mama) , ono by to bolo všetko v poriadku, naši deti majú radi , ale moja mama ma ťažkú prácu a momentálne veľké zdravotné ťažkosti ..
dohovoriť bratovi nemôžem , strašné ma neznášajú , nenávidí má..aj môjho muža a moje deti ..
Ja neviem máme vysvetlit, že darmo bude brať drahé vitamíny a objednávať sa na dráhe vyšetrenia (súkromné) keď si nemá kedy oddýchnuť a keď sa bude naďalej stresovať kvôli nim..ide o malé deti , nie sú veľké aby sedeli pred televízorom..stále ju využívajú , platí im nájom ( veľa krát mesiac čo.mesiac) ,lebo princezná robiť brigádu za 3 e na hodinu nepôjde..čo není veľa, ale nemajú na nájom , nemajú na nič ..v takej situácii aj za 2 by som šla..majú exekúcie , ktoré platia jak nemtavy ..proste ja to všetko počúvam , prežívam , som nervózna ,lebo viem aký dopad to má na ňu..ona neje už dva mesiace, vybavujeme vyšetrenia,všetko ..má zápal žalúdka , kopu vredov , už som. Zúfalá z toho ..
Vážne poradíte mi niečo , ja už nevládzem , už neviem čo s ňou ..
Ozaj sa musí tak rodič kvôli dieťatu obetovať, aby mu pomaly išlo o život?

autor
11. sep 2023

@karolinakr skôr môj muž , jeho žena ho potápa, mne muž vybavi ,biznis a veľmi veľmi ma podporuje ..ale áno , aj moji rodičia

karolinakr
11. sep 2023

Toto je to tajomstvo úspechu,partner ťahá hore alebo ako guľa na nohe.Niekedy aj rodičia zlým prístupom vypestujú v človeku postoj - však ja vám ukažem,a predbehnú svojho učitela.To sú tie happy endy napriek krivdam ( vidíme v každom americkom filme)