Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Budúci svokrovci sú ovplyvňovaní inými ľuďmi

sisa1826
20. jan 2013

Mám pred svadbou,a budúci svokrovci ...no akosi neprejavujú radost nad tým že budem ich nevesta,nebolo to stále takto ale..zmenili sa okolnosti a sú dost ovplyvnovaný niekým komu akosi veria a popritom tá osoba len žiarli,ked može tak len ubližuje,táto situácia ma mrzí ...čo mám robit?

zuzulica
20. jan 2013

@sisa1826 Nič, kašli na to, oni na to prídu 😉

sisa1826
autor
20. jan 2013

myslíš?

strawberry17
20. jan 2013

@sisa1826 asi najlepsie sa porozpravat s priatelom a nech on to rodicom vysvetli, hadam veria svojmu synovi viac ako "tej druhej osobe"

mirkave
20. jan 2013

Bud sa s nimi porozpravajte na rovinu,alebo ta budu nenavidiet.ja som si myslela,ze mam svokru ok,ale az po 13tich rokoch ukazala svoju pravu tvar a nenavist voci mne ☹ .jej slova "ukradla si mi syna" su chore,tak ako jej cele rozmyslanie o zivote.mame velmi tazke obdobie za sebou,je mi zle,ked vidim jej ksicht ,ale aspon konecne viem na com som.nenavidela ma,nenavidi me a nenavidiet ma bude,lebo sa nevie zmierit s tym,ze syn pred rokmi od nej odisiel.mozno cakala,ze s nou bude byvat cely zivot.chore rozmyslanie hodne psychologa(ak nie psychiatra) .ublizovat inym a potom sa tvarit,ze aka je ona chuderka,ze ako jej vsetci ublizuju.......fuj,hnus.respektovala som ju dovtedy ako matku mojho muza,ako rodinu.ale po istych skutkoch hraniciacich so zakonom a zdravym rozmyslanim a po silnych vyjadreniach proti mojej rodine,mne,detom a manzelovi-jej synovi,som povedala dost.psychicky sa vydierat nenecham.

sisa1826
autor
20. jan 2013

už sme to niekolko krát urobili a obrátilo sa to proti nám,priatel naštastie je na mojej strane a to ma drží nad vodou

alka221
20. jan 2013

kasli na nu.. ked aj budes so svokrou komunikovat, bude ta neznasat rovnako.. 😎 hlavu hore.. nad hlupymi ludmi je skoda sa trapit.. 😀

mirkave
20. jan 2013

Tak neni o com.ak ste sa rozpravali a oni to zobrali v zlom a proti vam,tak nekomunikovat.kto sa ako blbec narodil,blbec aj zomrie.sorry,ale je to tak.preco by ste sa mali nechat urazat?nepoznam ta a neviem,co vsetko ste si so svokrovcami "porobili",co ste povedali,ale tu plati, bohuzial, stare zname "kto chce psa bit,palicu si vzdy najde".mozes sa aj rozkrajat,ale nikdy to nebude podla ich predstav a vzdy budu rypat a ublizovat.lebo oni maju svoju pravdu.najhorsie je,ze niekedy im nerobi problem ist cez mrtvoly ( v mojom pripade doslovne ☹ ) ......je mi velmi luto v akej si situacii.zelam vela pevnych nervov...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli