Bývalý priateľ - dilema

ellinnka
15. okt 2013

Ahojte babky,ani neviem ako to mám napísať,priateľ sa so mnou rozišiel pred štyrmi mesiacmi,ale stale spolu volavame,porozpravame sa o všeličom ale ak nacneme tému my dvaja hneď sa mu zvýši adrenalín.Ja som si stale nahovarala,že sa k sebe este vratime a všetko si vysvetlíme a skúsime za všetkým urobiť čiaru ,ale vždy ked sa o nas bavíme vždy mi pripomenie ako nám nefungoval vzťah,on sa vždy vo všetkom rýpe neskutočne dlho a do detailov,povedal mi,že aj on si v kútiku srdca myslel,že by sme mohli byt spolu.Ale teraz sa o nas moc nechcem bavit,ja ho stále lubim,ale ci on mna?Teraz mi hovoril,že by ma aj prišiel pozrieť,porozprávať sa,ale ja sa bojím stretnutia,čo bude a či to nebude naše posledné stretnutia,niekedy si myslim,že ho nelubim,bojím sa čo by bolo keby sme zasa boli spolu,niekde v podvedomi mám,že nemôžme byt spolu,nerozumiem tomu,sebe

billam
15. okt 2013

@ellinnka ukonci taketo stretnutia - len si tym ublizujes

zita19
15. okt 2013

suhlasim s bilian. Utni to.

lienkafoj
15. okt 2013

veru, urob ciaru a hrubu - ked si on nie je isty, bude to vzdy len trapenie .... prestan sa s nim kontaktovat a zacni novu kapitolu zivota. ja viem , je a bude to tazke ale lepsie pre oboch - hlavne ked priatel pitve vsetko do hlbky a analyzuje...

jeemima
15. okt 2013

@ellinnka ja by som sa s nim stretla ...uvidis najlepsie co to s tebou srpavi ....1. bud budes vediet ze s nim chces byt - a pvoies mu to a bud ta odmietne alebo to bude aj on citit rovnako....ak ta odmietne prerusila by som vsetky kontakty a dala priestor samej sebe na zabudnutie a na pohnutie sa novym smerom......2. mozno sa s nim stretnes a nic v tebe sa viac nepohne ....takze ja si myslim ze pokial sa chces pohnut z miesta a z tej svojej neistoty stretnut s nim by si sa urcite malla ...nemas co stratit a bdues vedie t na com si.....niecim podobnym som si presla a sme spolu a mame dve kraaasne deti ;)

ullala
15. okt 2013

@ellinnka suhlasim s @jeemima tiez by som sa s nim este raz stretla a ked uvidis, ze to nema zmysel, tak to utni.

mima4
15. okt 2013

@ellinnka
ja osobne nemam rada take spravanie zo strany muzov, bud muz vie co chce, co citi a co teda s tym alebo mi skor pripomina nejaku nezrelu manuelu/rosalindu z telenovely a dava obdobne "hlody" 😉

Tiez si myslim, ze ked vam vztah nefungoval, asi je dobre zavriet za tym dvere, alebo dozriet na vztah. Mozte byt kamarati, viac sa spoznavat, smiat spolu, zazivat krasne veci... a mozno po 2-3 rokoch, ked budete sa citit zreli na chodenie, mozete danu situaciu zmenit 🙂

tykat
15. okt 2013

@ellinnka nechaj tak, nestracaj cas

1ivanka1
15. okt 2013

Z vlastnej skusenosti, stracas cas, predlzujes svoje trapenie, keduz sts dovodi na rozchod mali, budu tu aj zajtra....

lulu_lu
15. okt 2013

suhlaism s vacsinou, daj pristor novej laske, nestoji zato ked je taky, ani s nim nevolavaj len si ublizujes, povedz mu ze chces uplne pretrhnut kontakt ked to on takto berie......

moja kamsoka na tom bola podobne :((

maruska24
16. okt 2013

ty ľúbiš, on si necháva otvorené zadné dvierka. Ty sa budeš len trápiť, on uživať. Keď rozchod, tak rozchod, nie takáto hra.

juliana77
16. okt 2013

@mima4 Ak si všimneš správanie mužov a to aj z opisov vo viacerých diskusiách, tak muži väčšinou chcú a robia to, čo im ženy dovolia. A niektoré sú neskutočne dobréééééééééééééééé k nim. 😉 😉 😉

juliana77
16. okt 2013

@ellinnka Drž sa toho Bývalý priateľ.

luci78p
16. okt 2013

stretni sa aj keby to malo byť naposledy, pokiaľ on nebude chcieť, skonči s ním a kašli aj na kamarátstvo, lebo pokiaľ ho ty ľúbiš, ako sa
chceš s ním kamáriť??normálne mu to povedz, že nech ti dá pokoj, že sa potrebuješ s toho dostať a ked sa odláskuješ, mozete sa zacat znovu baviť ako kamoši.
vieš, ktorému chlapovi by sa nepáčilo, že je neaká kočka donho zamilovaná 😀 😀 😀 skúsi sem, skúsi tam a ak nevyjde, vie že sa má kde vrátiť, a ak nájde neaku inú, ver mi ze si na teba ani nespomenie

bodka70
16. okt 2013

@ellinnka , s tebou už byť nechce, ale robí mu dobre a hladí mu to jeho ego, ako ešte ty po ňom túžiš a chceš ho 😝 . ak máš potrebu masírovať mu ego, pokračuj ďalej v stretnutiach a rozhovoroch. Ak nie, je načase ukončiť to 😉 .

maria1989
16. okt 2013

@mima4 máš pravdu, keď muž chce byť so ženou, tak s ňou bude, keď nechce, nič ho neprinúti... takto kľučkujú len ...

nivi
16. okt 2013

no ak chce stretko in je to cisty pich nic viac a ty sa len budes trapit. ako tu uz bolo povedane, ak muz zenu chce je s nou.

ellinnka
autor
20. okt 2013

@lulu_lu ahoj ako to dopadlo s kamoskou.My sme sa včera stretli ,no na pár hodin,doniesol mi veci,pokecali dali kávu,postisali vyobijmali povedali si,že sa lubime odišli sme so slzami v ociach,že aj by sme spolu chceli byt aj nie,ale vieme že ako vzťah sme nefungovali.