Bývanie v dvojgeneračnom dome

sharpka
8. apr 2018

Ahojte kočky,

mám takú otázočku.. Ste tu niektorá, ktorá býva v dvojgeneračnom v dome so súrodencom a jeho rodinou alebo prípadne švagor/švagriná a ich rodina..? Nemyslím bývanie so svokrovcami/rodičmi..

Dá sa takto bývať a žiť?? aké máte vzťahy?? a šli by ste do toho znova?? alebo to ľutujete??

Jedná sa totiž o to, že ja a manžel bývame v byte.. Byt by potreboval rekonštrukciu už.. Takže premýšľame čo urobiť.. či investovať do bytu, alebo ísť radšej do domu a prerobiť si to tam... Jedná sa o švagrov dom v ktorom býva sám.. a vychádzame spolu dobre už roky.. Samozrejme každý by mal svoj vchod..

Ďakujem za každú odpoveď..

akynka
9. apr 2018

@cecilia68 Cecilka ja nehovorim ze to tak je nastalo..sme mlada rodinka a este uvidime kam nas vietor zaveje 🙂

dorottka
9. apr 2018

@angelina1003 jj, ja tiez hovorim len svoj nazor. A to, ze im je smutno, neznamena vacsinou, ze by pre nich ziaducejsie riesenie bola svokra. Ked sme boli vonku, tak tiez som bola na vsetko sama a kedze uplne nove prostredie, tiez mi bolo smutno... ale alternativa zit vedla napr. svokry by mi nenapadlo ako lepsie riesenie ani za svet. Naopak, ked dosla na tyzden, tak som ratala minuty az odide, je nenormalne doterna osoba. Ale samozrejme, to je vzdy o povahach, su aj super svokry, vedla vlastnej sestry by som napriklad urcite byvat chcela, lebo si perfektne sedime a sme najlepsie kamosky 🙂. Ty mas asi velke stastie na rodinu, k comu ti fakt blahozelam, nie kazdy to ma tak 😞

angelina1003
9. apr 2018

@dorottka ved toto je to ze je to o rodinanach😉a o povahach..mmsu aj ludia co si skodia samy,ale zasa je pravda ze skor chlapi znesu svokry ako zeny😊ale zasa je to vsetko individualne...aj u nas v rodine su ludia s ktorymi mame vztahy na noze aj s mojou sestrou....ale hej som rada zato ako to je a nestazujem sa...vsetko je to velmi relativne a velmi individualne😉