Čas, ktorý strávi manžel s vami a s deťmi

s.a.s.k.a.
20. máj 2013

Ahojte maminky,
v poslednom case sa s manzelom casto hadame. Mne vadi, ze s nami travi malo casu on ten pocit nema. Chcela by som si preto precitat vase nazory, pripadne ako je to u vas doma. Manzel je pracocne dost vytazeny, v praci ma vela stresov, preto potrebuje chodit s kamaratmi von. Dohodli sme sa teda, ze bude chodit raz do tyzdna a vrati sa do pol noci. Ja to uplne chapem, lenze v poslednej dobe mal dost vela akcii-rozlucka so slobodou jeho kamarata pred 2 tyzdnami, minuly vikend odchadzal na jachtu kde bol pozvany klientmi-bol tam tyzden, o dva tyzdne dalsia rozlucka so slobodou cely vikend a o dva tyzdne nato dalsia jachta na tyzden. Pomedzi to este nocne akcie z prace- vracia sa rano-okolo 4-5.tej. - povedal, ze mam pravdu, ze to je extrem, ze sa bude snazit do 3.tej. No mne sa aj to zda vela.
Som naozaj zvlastna ked popri tychto vsetkych akciach co ma, chcem, aby nesiel von s kamaratmi a bol s nami? Ja uz naozaj neviem, tvrdi mi, ze jeho kolegovia chodia este viac...mne sa to nezda v pohode, dost tym trpim a trapim sa...a este som zabudla napisat, ze kazde rano chodi na hodinu behat a potom medituje. Takze si nemyslim, ze ho nejako obmedzujem...

simonova815
20. máj 2013

@s.a.s.k.a. nerozumiem tvojej vete sameho s malou ho nechcem nechavat, aby to neskor nebolo pouzite proti mne...
A to ze ty si s malou stale?! Ja viem ze uloha matky je velka v v prvom rade je ona ta, ktora sa o dieta stara, ale aj matka ma pravo na vlastny zivot a kusok sukromia. Ved to, ze by si isla niekam sama nieje hra kto z koho!!! Ide o to, aby aj chlap pochopil, ze starostlivost o dieta nie je med lizat a prave aby pochopil, ze jeho pritomost doma nie je len na okrasu,ale ide o spolocne si plnenie rodicovskych a rodinnych povinnosti.
Moj manzel tiez pracuje velmi vela a som na deti sama a zabezpecujem im komplet servis aj na ukor seba, lenze ked niekam chcem ist, sa napriklad uz nepytam ci mozem. Proste to manzelovi oznamim a on sa vtedy musi zariadit (samozrejme pokial vtedy skotocne nema nieco dolezite on).
Aj teraz som mu oznamila, ze v septembri idem so starsou dcerou na tyzden prec, ostal zaskoceny, ze co on bude robit s malou tyzden, tak som mu povedala, ze ked mala starsia 4, tak bol s nou sam na dovolenke, a zvladol to, takze verim, ze to zvladne aj teraz. Uznal ze mam pravdu.

patesladko
20. máj 2013

@s.a.s.k.a. ja sa vyjadrím len k tomu, že je z rozvedenej rodiny.. aj môj priateľ je z takej rodiny, jeho rodičia sa rozviedli, keď bol prakticky ešte bábo.. s otcom nemá bohvieaký vzťah, akože stretávajú sa, občas mu pomôže na dome alebo v záhrade, jeho otec sa akože chváli, že má syna, ale nie je to taký typický rodičovský vzťah ako mám s našimi napríklad ja.. ja som sa tiež dosť bála zo začiatku, ako mu pôjde spoločný život, ešte síce nie sme svoji, ale žijeme spolu v domácnosti, samostatne od rodičov, takže je všetko len na nás, teraz do toho príde bábo.. a môžem povedať, že mám práve opačný dojem z neho - akoby sa snažil kompenzovať to, že on nemal úplnú rodinu, tak teraz ju chce a snaží sa ju mať 🙂 uvedomujem si, že každý človek je iný, ale aj mne z tvojho opisu vašej rodinnej situácie skôr vychádza, že ho zmenila práca a nie že ho nejak výrazne ovplyvnilo to, že je z rozvedenej rodiny.. treba to každopádne riešiť, vaša dcéra si zaslúži mať pekné detstvo 🙂

s.a.s.k.a.
autor
20. máj 2013

@simonova815 myslela som to tak, ze na noc ho nechcem nechavat sameho s malou pripadne viac dni, aby nemohol povedat, ze som sa nestarala. Ja sa ju snazim vsade brat aj teraz najblizsie ked ide na cely vikend na tu rozlucku tak idem s rodicmi a malou do prahy

s.a.s.k.a.
autor
20. máj 2013

Bojim sa, ze keby doslo k najhorsiemu - rozvodu tak bude robit problemy...preto mu nechcem dat ziadnu prilezitost co by mohol pouzit proti mne, ako napr. ze som si chodila sama na dovolenky a pod.

miriam11
20. máj 2013

@s.a.s.k.a. nemyslim si, ze v pripade rozvodu by sa tvoj manzel tak veeeeelmi snazil o malu. Podla Tvojich prispevkov je nevyzrety jedinec, ktoremu stupla slava do hlavy, ako si povedala a je velky egoista. Take nieco, ako mat malu v starostlivosti by mu vobec nevyhovovalo a nezapadalo do jeho zivot. planu. Si starostliva mamina, jemu by mu sud malu neprisudil. Vsak pricina rozvodu by bola v papieroch uvedena....takze hlavnou z nich by predsa bolo - zanedbavanie a nezaujem o vas, o tom tu predsa pises. Takze to by si protirecilo. nie je o com. Ale... hlavu hore, niekedy nie je vsetko take zle ako to vyzera. Nemysli hned na najhorsie. Mozno sa to zmeni, mozno ho to prestane bavit. Teraz zalezi len hodne o tom komunikovat.

prasiatko30
20. máj 2013

@miriam11 no nechcem byt pesimista ale takychto pripadov som za poslednych pat rokov videla v mojom okoli najmenej tri a vsetky skoncili tak ako skoncili - zacali presne nejako takto - dlhorocni partneri - chodili spolu od nepamati, preskakali si to najhorsie ked sa zacalo muzovi darit a stupat v robote tak zrazu mu uz nestacilo nic ani deti ani zena to vsetko ho len brzdilo a on ma predsa narok aj na vlastny zivot a vsetci skoncili rozvodom - najlepsie je to ze ako sa hovori do roka a do dna boli vsetci chlapi znovu lapeni a dokonca aj v tom istom scenari v ktorom sa citili uduseni 😅 😅 😅 - len samozrejme s inou zenou

euka210
20. máj 2013

podla mna je to vela, ale zrejme jemu to nevadi. To zavisi aj nakolko je clovek rodinne zalozeny. Nedavno sa nam stalo, ze moj mm bol vela v praci, lebo mal aj 12-tky a maly ho malo videl za par dni. Citil to aj drobec a citil to aj mm, takze ked konecne bol poobede doma, tak sa plne venoval.
Ked Tvoj rano ide prec a pride vecer o 19h domov, tak tam ani niet casu cez tyzden aby sa vam a najme malej poriadne venoval a tak logicky by sa mal viac tesit na vikend a byt s vami. Asi mu je filozofia a praca viac ako rodina.

sissy27
20. máj 2013

@s.a.s.k.a. akože ja som normálne vysoko tolerantná, ale odtiaľ-potiaľ... môj muž si môže robiť v podstate čo chce, má svoje hobby, svojich kamošov, rovnako ako ja, ale NIKDY neodíde z domu bez toho, aby bolo všetko zariadené a bez môjho súhlasu (aj keď je to len formalita, aj tak by som ho za nohu doma nedržala, ale ja mám dobrý pocit, že sa spýtal a on ešte lepší, že som "ho pustila" 😀 )
v prvom rade ma udivujú ranné aktivity tvojho muža - keď o 7 vstáva, potom hodinu behá, hodinu medituje a potom odchádza do práce - to chodí na 10.00hod?? keby tak išiel pekne na 8 ako väčšina pracujúcich, o 17. môže byť doma, do 20 sa vám venovať, potom predpokladám dcérku ukladáš spať a nech si ide zabehať a meditovať večer, nie? to, že tie alkoholické výjazdy mi k tým meditáciám nijako nepasujú, to ani nekomentujem, lebo teda z toho mála čo viem, si to navzájom odporuje... alkohol zbližuje? no keby sme sa bavili o dvoch pohároch vína za večer, tak beriem, že opadnú trošku zábrany, stres,rozviaže sa jazyk, dajme tomu, ale keď príde div nie štvornožky, to už aké obchodné debaty na úrovni musia byť? a teda toľko pracovného nasadenia a priemerný plat? nech sa pánko nenechá vysmiať, ale buď klame alebo nie je až taký schopný, ako si o sebe myslí...
lenže čo s ním? ak nie je ochotný počúvať ťa, niečo zmeniť, a z tvojich slov mi pripadá ako silný egoista, ktorý nikoho nepočúva, tak ja neviem... asi sa len zariadiť po svojom... čo by sa stalo, keby si predsa len išla s malou na noc k vašim aj keď on si to neželá?

maminuska
20. máj 2013

toto je typický príkald ked muži nezvládaju prudký vzostup a to už po akejkoľvek stránke , ľudovo " jeblo mu z peňazí alebo slávy "
Takýto muž zrazu zistí že je " in " že ho " žerú a zisťuje že chce žiť inak ako doma pri manželke a uvreštanom decku.
Uniká od rodiny , lebo si myslí že ak tak neurobí jemu bude unikať život.
lenže tak ako su vzostupy rýchle tak môžu byť aj veľmi tvrdé pády. 😒

Môj druhý manžel prudko postupil v práci , zvýšili mu plat a zrazu tolké cici mici sa začali o neho zaujímať že až. Prišli pozvánky na golfové stretnutia , golfové turnaje , do opery a tak .Stúplo mu ego , naduval sa ako moriak a darmo som mu vravela drž sa pri zemi 😀 . Dnes na to spomínam s úsmevom .
Skončilo to v deň , kedy vyrazili jeho dvoch kolegov z okolitých štátov na rovnakých pozíciach. Zrazu zistil že stolička na ktorej sedí sa môže kedykoľvek zaknisať a ten kto mu bude v prípade pádu fukat boliestky nebude určite milenka, ani golfový protihráč ale jeho manželka a deti.

haslerka27
20. máj 2013

no tak moj ide raz za 2 tyzdne na bowling,posediet,pokeca s chalanmi...toto co pises ty,je vela.samozrejme moze mu vojst nejaka akcia z prace,ale tak na vikend?moj manzel bol pozriet na 2 hodky u kamosa hokej a viem,ze 6-8jun maju akciu z prace,cela IT firma idu niekam na Oravu..ale potom berie nas svoju rodinu k moru na 8 dni...neviem mne pride prehnane co dokazuje tvoj manzel

wild.horses
20. máj 2013

@prasiatko30 no do kelu, moj priatel buduci mesiac meni pracu. tak dufam, ze sa nezmeni 😅
@s.a.s.k.a. vyzera, ze tvoja dovera ku nemu je uz nastrbena, ked rozpravas o rozvode. Skus si premysliet, ako by si chcela, aby sa situacia zmenila k tvojmu idealnemu stavu a ci je to vobec realne. Potom si prehovor s manzelom, skuste prist k nejakemu kompromisu. No ked to nebude fungovat a ty nebudes stastna, tak treba zacat asi od ineho konca. Osobne si myslim, ze ludi netraba nasilu menit, lebo oni sa nezmenia a nepreformuju pokial to oni sami nechcu... Je to sila, ale poznam vela dvojic, ktorym sa partnersky zivot total zmenil (nevravim, ze sa rovno rozvadzali) prvy rok po narodeni dietata. U mnohych z nich sa to potom dostalo do skoro-starych kolaji a prestalo to vrzgat 🙂

mirkita
20. máj 2013

@s.a.s.k.a. presne som myslela ze to je muz okolo 30 rokov na novom poste...takym veru stupa do hlavy poriadne postup a vidina penazi, uznania a pod...nebodaj sa do toho zapletie nejaka sikovna kolegyna a koniec...
ale nemusi to byt stratene, len si vydupkaj cas s nim - nech Teba a dcerke venuje vikend mimo domu alebo chodte spolu na veceru a porozpravajte sa...jedna vec je skutocne to ze mu chces nechat priestor na jeho aktivity a pracu...ono to co pises tak presne takto to muzi na postoch vnimaju - ziadna akcia s partnermi sa neodmieta, vsade su prilezitosti a alkohol ich fakt zblizuje 😖 ja s tym samozrejme nesuhlasim ze by som nieco take chcela tolerovat ale vidim to okolo seba...takto proste funguju v niektorych firmach muzi a najma taki co nemaju normalnejsich kolegov, ktori vedia svoj cas rozdelit na pracu a rodinu...pri malom dietati aj ovela menej intenzivne travenie casu mimo manzelky a deti je problem, nieto este to co Ty opisujes...ak si neda dohovorit tak mu rovno povedz ze takto sa zit neda, mozno ho to preberie...
na mojho muza tiez neplati ze ja budem tiez chodit von, jemu to vobec nevadi, skor by ma aj sam poslal, ale zena po tom ani tak netuzi a ako pises, staci mi vybehnut sa porozpravat a nie zurovat pri alkohole do rana bieleho...

ejmi25
20. máj 2013

moj partner ma potrebu tiez chodit s kamosmi naopijadu.kazdy tyzden odide vecer o 8a pride rano o6,som mu pov.nech sa zbali a odide,a pritom mame len 3 tyzdnovu dcerku.mys..som ,ze po narodeni malej sa zmeni,no bohuzil nie..jemu pride normalne ,ze raz za tyz,sa ide ozrat so slobodnymi koegovcami,..dohovarali mu aj rodicia aj nasi,ale darmo..a ked ho vyhadzujem z bytu,ze ked sa mu s nami nepaci nech ide,nechce ist,uz som z toho na nervy..nema to konca kraja.

s.a.s.k.a.
autor
20. máj 2013

@ejmi25 a je to tvoj byt? ci spolocny? lebo ak tvoj tak vymen zamok a je to, teda pokial si uz rozhodnuta....ja som tiez rozmyslala, ze mu poviem nech ide k nejakemu kamosovi, ked sa mu paci takyto maladicky zivot a nech sa potom rozhodne s kym chce zit...
@mirkita presne aj moj ma este posiela, cize tym, ze by som zacala aj ja chodit von ho nevytrestam...Dnes dosiel o siestej a zobral si malu, teraz spolu spia, ale myslim si, ze teraz bude len docasne sekat dobrotu a potom sa to dostane aj tak do starych kolaji...bodaj by som sa mylila

verion
20. máj 2013

podľa mňa to nie je veľa... to je čistá vražda rodiny a vzťahu! s mužom sme spolu síce len 3 roky, ale s kamošmi bol vonku za celý čas max.5 krát... aj to na začiatku vzťahu a to som mu robila neskutočné scény...ale kto by nerobil, keď na štedrý deň prišiel za mnou, a tak išiel s kamošmi do mesta, ožrali sa ako také hovädá, a domov išiel nad ránom... to bolo naposledy keď bol s kamošmi.. jednoducho som mu dala na výber, buď ja alebo alkoholické opije s kamošmi... zhodnotil priority, oľutoval, a rozhodol sa pre mňa... vôbec nie je pod papučou, ja mu aj vravím, ak chceš, choď, ale vrámci normy a nie správať sa ako pubertiak...ale od tej chvíle bezo mňa nebol nikde, ani na firemnej akcii... odkedy bývame spolu, sme boli so spoločnými kamarátmi pár krát von, ale obaja sme usúdili, že radšej budeme večere tráviť v teplákoch na gauči 🙂 ako som otehotnela, tak z práce sa ponáhľal čo najskôr domov, a keď sa malý narodil, ostal s nami mesiac doma, a tak začal vymýšľať, ako byť s nami čo najviac a čo najbližšie, ak by sme ho potrebovali, aby mohol rýchlo prísť.. tak zmenil prácu, a pracuje 5 minút pešo od nášho domu... a je doma najviac ako vie... on hovorí - som otec a manžel, a chcem si to užiť, a chcem aby sme boli pekná rodinka a aby ste obaja boli šťastný... vážne, toto čo máš doma ty, by som ja nedokázala tolerovať... ja som si vždy predstavovala dokonalú rodinu, a takú aj mám... nedokázala by som byť 90% sama s dieťaťom... nedokázala by som prežiť to čo prežívaš ty, a náš vzťah by zabila moja žiarlivosť... ☹ je mi ľúto že ho nemáš častejšie doma..ja by som to určite riešila radikálnejšie..

sonickaka
21. máj 2013

@s.a.s.k.a. Si milá, že zo svojej pozície máš ešte energiu niekomu radiť, s.a.s.k.a. @ejmi25, ja sa len čudujem, že si ty ešte nevymenila doma zámok. Ten pán s ktorým žiješ sa určite nedá nazvať manželom, ani otcom, ani milujúcim mužom, ktorý by stál za to, aby mu manželka vôbec aj ohriala polievku k obedu. A mohol by zarabať aj tri litre, ako tu bolo spomenuté v jednom príspevku, to nie je správanie, ktoré sa dá tolerovať.

Sama si písala, že zarába primerne, sem tam niake odmeny, neviem či by on tebe toleroval taký biznis a či by mal pocit, že to robíš pre vašu rodinu.

Piští po slobode jak zúfalec, no ja by som mu tú slobodu asi dopriala.

lujza123
21. máj 2013

@s.a.s.k.a. ehm tak sa mi zda ze to mate nejake nevyrovnane
On chodi na cele vikendy prec a ty nemozes ist s malou na par dni k rodicom??
Nemoze ju ani postrazit lebo by to potom mohol zneuzit proti tebe??

Neviem snad by vam prospelo keby si trochu ujasnite ze ste rodicia OBIDVAJA. Cize preco by nemohol byt chvilu on sam s malou? Napriklad vecer? Vsak nie celu noc, normalne si vybehni na dve tri hodinky a nechaj ich pogazdovat.....ako ma on zmenit svoje priority ked mu ani nedas sancu skusit si rodicovske povinnosti zo vsim vsudy??
A on by si mohol vstupit do svedomia tiez..jeden vikend sa ide bavit, fajn, tak dalsi vikend chodte kamsi ako rodina spolu....

trochu viac komunikovat, pocuvat sa, ustupit tomu druhemu ale aj si stat za svojim..obidvaja...s detmi sa tie vztahy menia, tie zaciatky su narocne a vela parov to nezvladne

cawes
21. máj 2013

@s.a.s.k.a. ahoj urcite to nemas lahke. Ja osobne nie som zastanca toho ak sa vo vztahu zakazuje to ci ono robit. Predsa len to ze sa dvaja zoberu a maju dieta, neznamena ze cely zivot sa musi zmenit. Ja by som to tiez nezniesla aby mi moj priatel zakazoval, pracu, priatelov atd.
Na druhej strane urcite to ako funguje tvoj priatel je troska prehnane. Neviem si predstavit ze by mi moj povedal ze ide na tyzden na jachtu. Resp. povedat by mi mohol ale musel by sa postarat o dieta.

Byt tebou tak mu malu dam na noc nech vie co je sa to starat, davala by som mu ju stale. Moj sa musel o maleho sam postarat tyzden. A nikdy by som nepremyslala nad tym ze by mal nieco na mna. Ved je to takisto jeho ako moje dieta.

sashabb
21. máj 2013

@s.a.s.k.a. Zaujímalo by ma akú má vôbec prácu, nakoľko ako si písala má priemerný plat. Tie výjazdy na jachtu? sa mi absolútne nezdajú. Je to priam podozrivé a veľmi by ma zaujímalo (ako manželku) či to je vôbec pravda.
Za ďalšie nevidím dôvod, prečo nejdeš aj s malou k rodičom ako si chcela? to že on povedal, choď ale bez malej??? nech nieje smiešny! toto by bolo u mňa jasné rozhodnutie, aby som tam aj so svojou dcérou išla.
Inak veľmi zvlášty prístup k rodine, a reči druhí chodia častejšie - no neviem, toto sme robili ako deti prečo nemôžem ja keď ona môže ... povedala by som, že je to nevyzretý jedinec tzv. velké decko!

s.a.s.k.a.
autor
21. máj 2013

Ahojte, dakujem za prispevky, aspon vidim, ze nie som zvlastna a je to naozaj vela co mm robi. S tym prespanim u rodicov by som to chcela ujasnit, vo vseobecnosti s tym nema problem, toto bola reakcia na to, ze som mu povedala, ze som zmatena, chcem ist k rodicom a dat si na chvilu pauzu. Nato on zareagoval, ze ok, ale malu si bude brat na noc...
Na tej jachte bol, videla som fotky, takze nemam dovod mu neverit. Ja by som nemala problem ho tam pustit, ale tu druhu jachtu by si mohol odpustit, pripadne neist na tie rozlucky so slobodou...
Rozmyslala som nadtym a prisla som nato, ze mu naozaj stupla slava do hlavy a zrazu sa citi byt strasne dolezity ked ho volaju na jachty a zaplatia mu komplet vsetko...
Dnes rano som odisla z domu o osmej, isla som na jednu prednasku co ma zavolala kamoska a on malu odviezol k nasim. Dnes vecer idem von a budem aspon do 22. Nateraz som zvolila tuto taktiku, uvidime aka bude reakcia.
Sam s malou v noci este nebol, len cez den, ale v lete zvazujem nejaky ten vikend mimo domu s kamoskou. Uvidime.
Ja nedokazem zit tak, ze mu budem toto tolerovat ako to robia manzelky jeho kolegov(ako on tvrdi), viem ze by som len trpela. Takze dam tomu este sancu a ked sa neuvedomi tak asi budem musiet urobit radikalne riesenie

yidaky
21. máj 2013

@s.a.s.k.a. Ahoj, podla mna mu "siblo": novy post v praci, citi sa ohromne dolezito...ako si sama pisala. Mne sa stalo min. rok nieco podobne. Manzel tiez menil pracu, uplne mu preplo z prace. Bol straaasne dolezity, nedalo sa s nim ani bavit normalne, narobil nejake blbosti, bol ako utrhnuty z retaze... Sme spolu 13 rokov a manzelia sme 7. No poviem Ti, ja som ho nespoznavala 😖 . Uplne ako vymeneny. No cas travil s nami. Nakoniec odtial odisiel a vsetko sa skludnilo. No bolo to otrasne obdobie. Takze podla mna zaziva nieco podobne...a ozaj nechapem spojenie meditacie-ozran party. Takato filozofia je nejaka zvlastna 😠 A inak mm sa nam venuje, svoje dcerky miluje a travi s nami skoro vsetok volny cas.

maruska24
21. máj 2013

@s.a.s.k.a. on robí obchoďáka, že. Inak byť od rána do rána v robote za priemerný plat, to by som mu neverila, alebo by bol kapánek chlapec veľmi mimo. Na jachty chodia buď managery, alebo obchoďáci a na takých stretnutiach im parádne vymývajú mozgy. Alebo sa upísal nejakej sekte a tebe patrične klame. Ani nevieš ako sa dajú pekne vo photoshope upraviť akékoľvek fotky. Ak sa nespamätá, tak tomu rozvodu sa asi nevyhneš.

s.a.s.k.a.
autor
21. máj 2013

@maruska24 to ano fotky sa daju sice upravit, ale toto mu fakt verim. Viem, ze tam bol aj trasu kde sa plavil proste mu verim, ze tam bol.

stanislava111
22. máj 2013

no, ale toto je naozaj divné... toľko pracovných ciesť a stretnutí do rána??... a pekný plat nikde?... tak tomu by som teda neverila....teraz sa neuraz, ale ako na to triezvo pozerám, .... to by som bola dobre blbá, aby som "toľko" makala a nič z toho, len nejaký priemerný plat.... a nemá to inde koreň?...... veď aj začal behať, medituje.... isto sa o seba aj viac stará.... nemá nejakú peknú "kolegyňku"?.... viem, že je to odo mňa možno priame, ale presne takto sa správajú napr.obchodný zástupcovia, samé ako tomu oni hovoria- "stretnutia", ae sú to čisté opijáše, pipenky... a pod.... ja chodím na obchodné jednania a v živote by som si s odchodným partnerom nevypila, nieto ešte nad prijateľnú normu.... to sa proste nerobí, teda, ak ide o pracovné stretnutia a nie niečo iné...

maznacik007
22. máj 2013

mne to prijde tiez divne .... mm tiez vela pracuje chodi na stretnutia, obcas vecere, vecierky, ochutnavky vina, ine akcie atd... ako z prace myslim ale teda nezaraba priemerny plat... a zasadne sa na pracovnych akciach neopija ... to je nonsenz... aby sa tak zhovadil... a tyzden na jachtu a este tak casto to je divne lebo v prvom rade musia predsa pracovat... riesit a riadit kontrolovat... porady atd... neviem si to predstavit ... moj to poriesil tak ze min. raz do tyzdna ma homeoffice vtedy si nenaplanuje stretnutia a ako robi z domu ... ono je to dost casto na nervy lebo teda rano ide a podvecer pride a este casto aj po veceroch musi riesit maily co nestihal cez den... ale fakt ako zvladat narocnu pracu a cez vikendy sa opijat .... a este ta mzda .... no neviem ... doveruj ale preveruj ...

tinka323
24. máj 2013

@s.a.s.k.a. fuha, no tak to by som ja nezvladla, moj manzel chodi kazdy den po praci hned domov, ked meska 15 minut hned vola, že co sa deje, prebera mi deti, aby som si oddychla a s kamaratmi vobec nechodi, ak maju nieco v praci ako napr. gulasku 2 tyzdne dopredu povie, zvazuje ci ma ist alebo nema, ale to ho už ja vykopnem, ved raz za cas sa musi vyventilovat.
Moj nazor, ak to Tebe neprekaza je to o.k, ale ako sama pises, nezda sa Ti to, lebo to naozaj nie je normalne.

anika159
24. máj 2013

@s.a.s.k.a. Mam doma to ise len moj pride z tej akcie o 7 rano....

rencakm
24. máj 2013

@s.a.s.k.a. Ahoj, no ja si tiez myslim, ze Ta taha za nos. Ja mam znamych,co maju vlastne firmy a este som nevidela a nepocula,ze by mali nejake jednanie alebo sedenie v noci a pili pri tom. Ak maju nejaku akciu,tak byva s manzelkami a idu aj na vikend, v ramci vytvarania dobrych vztahov. Ale nie sami chlapi a ozrat sa do rana. To iste nie je akcia z prace !!!!!!
Ak ma tolko roboty a starosti v praci, by som neverila ani slovo,ze ide na nejaku akciu este vecer a do rana. Nehnevaj sa, ale podla mna Ta dobre klame. Ako je to u Vas so sexikom? Chce sa mu? Moja kamaratka mala manzela ( uz je par mesiacov rozvedena), bol majitel a pan riaditel velkej firmy......samozrejme same akcie, stretnutia a sedenia, mali dom,chatu.....chodili na vylety, lyzovat, ked bol doma sa im velmi venoval, hral sa s detmi, pomahal. Na oko vzorny manzel. Ale casto chodil von, po veceroch, na tyzden niekam na jednanie.....atd. No a kamaratke povedala tiez mama, ze este nevidela aby sa dohody uzatvarali v noci a pri pohariku. Mali dost penazi, kamoska si zavolala sukromneho detektiva a sledoval ho na jednu takuto vikendovu akciu....pekne krasne jej nafotil vikend manzela s jednou mladou slecnou....a takto si jej manzel uzival namiesto obchodovania....... Ak si manzel neda povedat a nechce travit s Vami cas, tak nemas preco s nim byt. Je to sebec na n-tu......Iste najdes aj lepsieho partnera....netrap sa zbytocne dlho....ako dlho chces byt sama s malou? A stale cakat,kedy pride pan domov? A ked mu zalezi na malej, potom s nou bude viac ako teraz a ked mu nezalezi, tak nemas co lutovat....

koniarova
24. máj 2013

@s.a.s.k.a. Má frajerku a čas strávený mimo obhajuje prácou a kamarátmi. Len si pekne zisti, či bol ozaj na nejakej jachte. Ja by som začala byť ostražitejšia. Prepáč, za tak ostrý názor, ale nič iné mi z toho nevychádza. 😒

s.a.s.k.a.
autor
2. jún 2013

@anika159 a ako to riesis ty? Alebo si uz rezignovala?

@koniarova nemyslim si, ze tetaz niekoho ma. Skor si myslim, ze sa k tomu mozme casom dopracovat, ked ja budem nanho neprijemna a v praci sa mozno vyskytne nejaka mila kolegyna.