Cez okno nevidím susedu. Mám zavolať políciu?

23. nov 2021

Žijeme vo výškovom paneláku, oproti cez cestu v paneláku žije staručká pani, vidíme si navzájom do okien, každý deň sedí pri tom okne a pozerá sa aj pol dňa. Naozaj je pravidlom že sa z toho okna pozerá, zrejme žije sama lebo som tam nikoho iného ešte nevidela ani len prebehnúť. Teraz ju už 3 dni nebolo vidieť. Normálne mám obavy či je v poriadku 🙈. Myslíte že by bolo vhodné zavolať políciu, nech ju skúsia skontrolovať? Nevysmejú ma? Šla by som aj sama, ale už štvrtý deň sme covid pozitívni,takze nechcem behať. Ale naozaj sa mi to nezdá, možno mi len šibe a všímam si čo nemusím, ale normálne mi to nedalo v noci spať.

autor
23. nov 2021

Volala som policajtov, aj som nechala na seba číslo nech sa ozvú späť ak môžu. Ozvali sa pani je v poriadku, len je tiež chorá, tak nechodí, lebo nevládze, zavolali aj príbuzným lebo s ňou nebol ani nik u lekára a podobné záležitosti. Tak mi odľahlo

lululucy
23. nov 2021

Si super 👍

koniarova
23. nov 2021

Tlieskam. 👏👏👏👏👏

bagre
23. nov 2021

super - aj to, že je relatívne ok, aj to, že si všímavá a urobila si správnu vec ❤

ariannazara
23. nov 2021

Viac takých ľudí a hneď by bol svet krajší ❤️ pekný deň si mi spravila 🍀

lubmar
23. nov 2021

Kiez by bolo takych vsimavych ludi viac medzi nami🥰🥰

livka_
23. nov 2021

Si skvelá, pani urcite dobre padlo ze na nu niekto myslel 🍀

majamat
23. nov 2021

fuha, teraz to citam, averu, dobe si urobila.

szpj
23. nov 2021

Si super 🍀

nikynike
23. nov 2021

Dakujem, ze si nebola lahostajna a zavolala.

jaskolka
23. nov 2021

Dobre si urobila, je pekne, ze si vsimava a nie je ti to ľahostajne
👍

bolarazjedna
23. nov 2021

V dnešnom svete málokto je taky vsimavy a starostlivý. Si super, urobila si dobrý skutok ☺️
Moji rodičia raz tiež šli pozrieť starú susedu oproti, lebo ju 2 dní nevideli, a ani im neotvarala, tak ocino preskočil plot a ani neviem ako sa dostal dovnútra, ale teta spadla, zlomila si krcok stehna, už 2 dní ležala na studenej podlahe a nevedela zavolať pomoc, z dehydratácie už bola v deliriu. Našťastie to dopadlo dobre, už sú to roky a pani stále aktívna, v rámci svojho veku.

zuzka1.
23. nov 2021

Bože viac takých ludi❤️ super si

bobo2433
23. nov 2021

Si super .ja mám tiež na dedine oproti starú pani každý deň som si všimla že či má zatiahnuté rolety ,otvorení skleník ,odložené stoličky proste detaily ... A v jeden deň večer som bola na ulici oproti jej domu a nevšimla som si či má zatvorené okno a zatiahnuté rolety keďže bol večer .neviemfakt prečo som si to práve v ten dôležitý deň nevšimla .....a v ten večer mala porážku ... Možno keby si to všimnem mohlo to ako cit všetko inak ...😟bol to zákon schvalnoati fakt ,našťastie teta žije ale je po porážke ležiaca .... Ale tým som chcela povedať ,že si urobila dobre ,ze si si to všimla a riešila to ❤️

larisa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mima172
23. nov 2021

@larisa Vyššie už napísala ako to dopadlo 🙂

marvin1234
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bimbambim
23. nov 2021

Viac takých ľudí ako ty a hneď by bolo lepšie a v dnešnej dobe každý hlas iba na seba ďakujem za tú pani ❤️

ankare
23. nov 2021

Si skvelá! ❤️

jahodka30
23. nov 2021

Si super ❤️

katka1389
23. nov 2021

Skus

vlada2401
23. nov 2021

Si úžasná ❤️

danieladeley
23. nov 2021

toto bolo od teba fakt velmi pekne 🙂

bona_dea
23. nov 2021

@k16k18 pisem, ze cez stupacky zacalo byt citit az po tyzdni

kitycat
23. nov 2021

Nie si susedka mojej starej mamy? Na nu by to sedelo, ona teraz lezi, ma kovid ale mama za nou chodi, ja som s nou vcera volala. Drzi sa vyborne

marca12
23. nov 2021

Vdaka za takychto vsimavych ludi. Az ma to dojalo,aky krasny cin si urobila.

coco1
23. nov 2021

💝

micusa2222
30. mar 2023

išla by som osobne k nej,,,ak by ani tak neotvorila, volala by som políciu,,,
a ináč dolu klobúk pred tebou za toľkú všímavosť a empatiu..

andrea_ff
30. mar 2023

@micusa2222 to je stará téma....

kamatopo
30. mar 2023

❤️❤️❤️❤️ ďakujem za takých ľudí ako si ty.