Chce ma priateľ ovládať?

26. jún 2021

Ahojte,

môjmu priateľovi som sa raz dva dni neozvala, nakoľko som bola zaneprázdnená. Urobil vtedy so mnou veľký cirkus a že sa mu mám hlásiť sms-kami. O niekoľko dní na to nastala situácia, že sa o mne týždeň neozval a potom mi napísal, ako by to nič. Povedala som mu, že ma to mrzelo, keď on sa tak dlho neozval a pripomenula mu tú situáciu, keď vtedy so mnou robil cirkus. Aj som ho v hádke urazila, načo som sa mu úprimne ospravedlnila. Teraz mi nedvíha telefón ani neodpovedá na sms. Jeho správanie mi príde neštadartné, nakoľko nie sme pubertiaci. Ja mám 34 a on44 rokov. Skôr mi to príde z jeho strany ako manipuľovanie.sme

vler
26. jún 2021

Sa mu mas hlasit smskami?! Dostal by uz len poslednu- koncim s tebou

tenerifka
26. jún 2021

zid z kratsej cesty

elizabet173
26. jún 2021

ani neuvažuj o tom, že by si sa mu ešte niekedy ozvala. Buď rada, že ti neberie mobil. Potrebuješ v tvojom veku takéhoto bula?

0silvia0
26. jún 2021

No ved otvor sampanske, zbavila si sa dilina🥂🍾

mandarinka555
26. jún 2021

Na to, že má 44r., tak je to ober falus 🙂 Vraj hlásiť sms-kami....pobavila si ma 🙂

pribinak
26. jún 2021

Tvoj ciťák je správny, takto začína kontrola manipulátora. Daj si rozchod. Ničiť život s tým fasom si nemusíš

brita7777
26. jún 2021

Ano, je to citove vydieranie, vyzera, ze si neveri a neveri ani tebe, ze ho mas rada. Musis sa o tom s nim porozpravat. Inak to moze prerast do vacsej a vacsej manipulacie, co je uz forma psychologickeho zneuzivania.

marcellka32
26. jún 2021

Pokiaľ vedel, kde si bola, keď si sa nehlásila, nevidím dôvod hlásiť sa smskami, príde mi to ako manipulácia...pokiaľ nevedel, kde si, tak sa o teba bál (asi), ale keďže on urobil naprotiven to isté, neozvala by som sa,...takto sa nesprava zrelý chlap a je jedno koľko má rokov btw. berie on váš vzťah vážne?

autor
26. jún 2021

@marcellka32 Ja som ten vzťah brala vážne aj som bola úprimná. Ale už som z toho všetkého nejaká sklamaná. Hlavne z toho, že robí naprotiveň.... a áno, vedel, kde som. Nič som netajila, ani neklamala

marcellka32
26. jún 2021

No, asi najlepšie úprimný rozhovor s ním, ale akože hlásiť sa smskami mi príde na hlavu

amelie2017
26. jún 2021

Keby sa mne partner 2 dni neozval a pred tym by to vzdy robil, tak by som sa uz 💩 od strachu, ci sa mu nieco nestalo. Ale urcite by som mu kvoli tomu cirkus nerobila, maximalne mu povedala, nech nabuduce aspon vecer napise, ze je ok. Kazdopadne jeho spravanie neschvalujem, nie si male dieta, aby s tebou niekto robil cirkus. A tie naschvaly potom, ako pomoc. Nevyrovnany jedinec.

petamich
26. jún 2021

aby 44-rocny chlap takto detinsky reagoval, ze sa ti just tyzden neozve a potom ti splechne do tvare, ze ved ty si sa mi minule dva dni neozvala 🤦🏼‍♀️ a hlasit sa SMSkami 🤷‍♀️ asi sa necudujem, ze pred tym bol zrejme dlhsie sam, ked ma 44 a evidentne nie ste v dlhodobom vztahu, nemate deti atd. (to len dedukujem)

a nie nechce ta podla mna manipulovat a ovladat - je to skratka ako by som to slusne "pripad"

fiafia
26. jún 2021

44? Správanie na 15. Môžeš byť rada, nech manipuluje niekým inym

deti95060810
26. jún 2021

nevravím že je to na rozchod, ale zas treba mu vysvetliť kde sú hranice slušného správania....😉

hipuska
26. jún 2021

Akože, a tie tvoje 2 dni? To sa nevedel ozvať on? Či sa tu načo hra? Nebudem písať...ona musí prvá? Veď aspoň dobre ráno a dobrú noc mohol on napísať. A ty tiez.

euka210
26. jún 2021

No ako spravanie skor na otca ako na priatela. Uz tu bolo pisane o manipulatoroch a zeny trpeli. Prec od takeho.

desore
27. jún 2021

To si nenasla 1 minutu za 48 hodin, aby si mu napisala? On to nebol schopny za tyzden?
Toto su vyhovorky. Ked mi na niekom zalezi, ozvem sa. Myslim, ze sa mate svojim sposobom radi, ale nie ste do seba zamilovani ako teenageri.
Povedz mu, ze si iba jeho zrkadlo.

autor
27. jún 2021

@desore Ja viem, že aj ja som urobila chybu, keď som sa neozvala za dva dni. Ale dva dni sú dva dni a týždeň je týždeň. A ten týždeň bola schválnosť.