Chcem dať sledovať otca môjho dieťaťa

lucia935120
18. okt 2015

Ahojte. nik je falosny,diskretne prosim. Prosim vas piste baby,ktore s tym mate skusenost. Chcem dat sledovat otca mojho dietata,5 rokov ma klame,podvadza,psychicky tyra. Ale on je psychopat a manipulator a chce spravit psychopatku zo mna. Nemam na nic ziadne dokazy,je strasne prefikany psychopat. Chcem ho dat sledovat,po prve-pre moje uspokojenie ze mam dokaz a vidiet skutocnu pravdu,po druhe-chcela by som aby mi ho nafotili a smarit mu tie fotky do ksichtu ze som ho odhalila,len neviem ci nebude problem ze by ma mohol dat na policiu za sledovanie. A po tretie-dali b y sa tie fotky pouzit na sude proti nemu aby dostal zakaz styku s malym ? Manipuluje ho proti mne-mama je zla,mama nepusti tata za tebou...pije,bala by som sa aj maleho s nim pustit autom aby on soferoval,maly ma 2/roky. Ja na stretnuti but nechcem. Ma kolu penazi je bohaty ale nechce kupit malemu ani topanky za 20e povie ze nema peniaze. Hra automaty,flaka sa denne,fakt ze denne po krcmach baroch a herniach a chodi do bordelov. Uspeli by mi usvedcujuce fotky na sude?? Dakujem za rady

ivca88
18. okt 2015

no moja ..., neviem ci ti taketo cosi v zivote pomoze ...
A asi ani na sude to neobstoji... a este ho to vyprovokuje ...

Ja byt tebou ho ignorujem a neriesim....
Snaz sa od toho odosobnit ....
verim v to ze pokial sa normalne porozpravas s koliznou opatrovatelkou alebo so sudcom....tak to zaposobi viac ako nejake dotahovacky s fotkami ,..
Prajem vela stastia 🙂

miku1
18. okt 2015

@lucia935120 Nick je falošný, ale fotku tam máš....Malý má 2 roky, no v profile máš 1,7 r. dievčatko. Priateľ je psychopat, ktorý ťa týra 5 rokov, ale snažíte sa o bábo....Ja už fakt nemám slov.....

lucia935120
autor
18. okt 2015

@miku1 je to vymyslene aby ma nikto nenasiel,ved pisem ze je to falosny nik aj foto z netu. Dik teda,pisala som prosim vazne,seriozna a diskretne a zase sa mi teda dostalo pomoci!☹

karinaz
18. okt 2015

Tak si nedám falošné foto. Nehnevaj sa ale to mi prišlo choré. Nevšímaj si ho a hotovo...

ada1313
18. okt 2015

su dnes desiatkylegalnych detektivnych kancelarii. ak na to mas, skus ale na sude urcite neobstoji a priprav si stovky eur. a na co vlastne chces dokazy? tyra maleho, neplati vyzivne? tak na dokazy tohto su aj ine institucie. to, ze manipuluje tebou, nedokazes nijako

miku1
18. okt 2015

@lucia935120 To že si vymyslíš nick, by som pochopila, ale dať tam foto, napísať somariny o sebe a deťoch. Len nechápem, načo bolo toto dobré.

pribinak
18. okt 2015

nic v zlom, ale ty potrebujes odbornu pomoc, zvaz ci by si si nenasla cas na par sedeni u psychologicky, zelam vsetko dobre

naoi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maciatkolulu
18. okt 2015

@lucia935120 pat rokov ta tyra a klame a ty si si pred dvoma rokmi s nim urobila dieta?

ervenka
18. okt 2015

Takze http://www.brnozubar.cz/tvar.html (nizsie na stranke je original fotka) aby este teba nezazalovala modelka, pripadne zubarska ambulancia. Ked uz tak chces byt velmi tajomna, nedam si foto, ani seba, ani dietata. Kradnutim fotiek porusujes pravidla!!! Co sa tyka sledovania, o sukromnych detektivoch si este nepocula?

katy2
18. okt 2015

@lucia935120 A to ta znasilnil, ze mate spolu dvojrocneho chlapca? 😕 ako nic v zlom...

eri28
18. okt 2015

@lucia935120 nic v zlom ale nemyslim si ze sa tu najde jedna mamicka co ti pomoze.Bud su tu zeny tyrane a nechaju sa tyrat nadalej, alebo vyhladaju odbornu pomoc su na to rozne kancelarie, ale tych zien je fakt malo.Prijde mi to ako z filmu sledovat niekoho a nemam s tym fakt skusenost ani som o tom nic nikdy nepocula.Skus nieco vygooglit tam mozno najdes neaky xlanok alebo skusenost.Vela stastia. 🙂

naoi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tiwyna
18. okt 2015

beriem to tak, ze zufaly clovek robi zufale ciny, takze k tvojmu niku a fotke sa nebudem vyjadrovat, mas nato snad dovody a nie je to predmetom veci na ktoru sa pytas. ci by na sude uspeli fotografie spravene detektivnou kancelariou, myslim, ze ano, ako dokaz nevery by to iste pomohlo pri rozvode. Len ja neviem, ci si vydata...pri zabraneni styku s dietatom by ti to nepomohlo, ved nevera nie je trestny cin. Na zabranenie styku s dietatom by ti pomohlo, keby teba aj dieta partner preukazatelne tyral, boli by o tom zaznamy na policii, keby on bol alkoholik, ktory by ohrozoval svoje dieta, ale aj vtedy este by mu to nezabranilo v uplnom zakaze styku s dietatom. Tvoj problem je v prvom rade v tvojej hlave. ak je tvoj partner taky, ako opisujes, ale nevies mu dokazat neveru a chces si byt stopercentne ista,aby si sa s nim mohla rozist, daj si ho spehovat, ale ak ho neopustis ani potom, nema to cenu. Urob si poriadok v hlave v prvom rade a potom nebudes potrebovat ani detektiva.

bonaqa2013
18. okt 2015

bývate spolu? Nie ? Tak máš vyhraté. Nevšímaj si ho a ži si svoj život....

nedielka
18. okt 2015

@bonaqa2013 nečítam často diskusie, ale hádam nie je ani jedna, kde by si neprispela... 😉

katrin21
18. okt 2015

@lucia935120 nechcem ta sudit, ale nechapem jedno
5 rokov tak vraj tyra, klame podvadza.... a ty mas s nim dvojrocne dieta?,???? haloooooooo, kde si mala rozum?

bonaqa2013
18. okt 2015

@nedielka omyl, nebola som tu 2 dni....

zeleny_cajik
18. okt 2015

@lucia935120 Od manipulátora treba odísť, odstrihnúť sa, oslobodiť sa.
NIE počúvať ho a premýšľať nad jeho lžami, NIE hádať sa s ním, NIE dokazovať mu... nikam to nevedie, len hlbšie a hlbšie v tej špirále klamstiev a bolesti, v ktorej žiješ.
Jediné, čo môžeš urobiť pre seba a svojho syna, je odchod, hrubá čiara, dobrý právnik a psychológ, prípadne psychiater - pre seba, aby si to zvládla.
Držím palce.

maslenka47
18. okt 2015

@lucia935120 seriozne? Ktora normalna ma 2!!! rocne decko s debilom, ktory ju udajne 5 rokov tyra?

Ak je toto vsetko pravda, tak otec tvojho dietata je zrejme z vas dvoch ten normalnejsi. V tom ,ze mu branis v styku s dietatom ma zatracene pravdu.

Co vlastne tymi fotkami chces dokazat? Ze ma inu zensku? To ale predsa nie je prekazka na styk s vlastnym dietatom.

Denne sa "flaka" ale je bohaty. Sranda no, to sa tak casto nevidi. Zrejme si to flakanie sa moze dovolit, tak mu nezavid aj nos medzi ocami. Nevidim dovod, preco by MUSEL dietatu extra kupovat "napriklad topanky", ked nanho plati vyzivne. Ak neplati, tak ty si sprosta. Na vyzivne ziadne "fotky" nepotrebujes.

concarne
18. okt 2015

@lucia935120 ale to je proti pravidlám,ak to nie je tvoja fotka,je to krádež identity...čo je lepšie???Tým dávaš zapravdu druhej strane

nk599
18. okt 2015

@lucia935120 ahoj ja si myslim ze to neno dobry napad . Naco sa budes zbitocne stresovat . Proste poviem ti to na rovinu na tvojom mieste by som takeho kretena poslala rovno do zatku to je este slusne povedane . Nemusis tam davat foto staci ked sa mu kunes do mobilu skym vola pise a mozno tam najdes nejaku ..... Odpis cislo zavolaj jej a moze svedcit na sude . Proste najdi si svedkov co budu na tvojej strane a budu svedcit tvoj prospech . Vela stastia

jeennyv
19. okt 2015

@lucia935120 v tvojom uvodnom pripevku je ako baby povedali vela nejasnosti....mozno to bude pramenit aj z toho co prezivas...tak ja by som to cez detektiva neriesila to mas, ako ked kamerujes a nahravas niekoho bez jeho vedomia, da sa to na sude vseliak prekrutit a nemusi ti byt takyto dokaz vobec platny, dnes mas fotomontaze, fotoshopy..atd. ak je tvoj partner taky ako ho opisujes a bude mat dobreho pravnika, su male sance... ja by som to riesila vsetko prostrednictvom pravnika, nech ti on poradi kroky, ake su v pripade manipulativneho cloveka potrebne...potom by som vyuzila pomoc psychologa...ak sa ti vsetko toto deje, urcite to sud bude chciet aj mat nejak zdokladovane a podalsie moze nariadit sedenie u psychologa aj tvojmu partnerovi resp. by som to povadovala, lebo na takomto sedeni prave moze zistit ci ma manipulativne sklony, urobi analyzu jeho osobnosti atd...A ak chces radu a prakticky pristup bab tu, tak ja by som problem ozrejmila viac realne...vies motas informacie jedna cez druhu straca to na hodnovernosti...a s tou anonymitou...tu je kazdodenne mnoho problemovych situacii ktore su si podobne...radsej si vytvorim nick napr. mrkvicka s prazdnim profilom a komunikujem nez takto sa motat...drzim palce

jeennyv
19. okt 2015

@lucia935120 a co sa tyka dietata a zverenia do opatery a excesov tvojho muza...tak su tu socialne pracovnicky, psychologicky, ktore budu presetrovat situaciu, a ak navstevuje bordeli, chodi po baroch a je ich pravidelny zakaznik, mas dalsich svedkov urcite ho tam budu poznat, plus ked pije a soferuje mozno dostal uz nejaku pokutu upozorenenie alebo nieco...treba dobreho pravnika a riesit to co najskor....

miku1
19. okt 2015

@naoi Presne tak 🙂 Od roku 2014 funguje a zrazu všetko falošné.....

henamichal
19. okt 2015

🙄