Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Chcem mu zničiť život

dimitra
17. máj 2014

Uz som tu popisala vela, ale toto je fakt nieco. V skratke mam dceru s grekom ktora ma 7 mesiacov. On je zenaty a ma dve deti.Po narodeni malej sa o nu riande staral a aj o mna cca 5 mesiacov. Vravel ze ju miluje a ze ma len jedneho otca a to jeho, ze pokym on bude mat peniaze, ze bude mat aj ona a pod. Uz predtym sme sa dohodli, ze odidem s malou na slovensko a do grecka budem chodit tak 2x do roka tajne a aj on tu. Vsetko bolo fajn, odisla som domov . Vzdy bol na skype, vyplakaval ako mu chybame a ze nas chce vidiet a pod. Posielal mi aj peniazky. Ja som mu povedala, ze ja nikomu nic nepoviem, lebo nemam v plane s nim ani zit ani rozbit mu rodinu. CCa 5 dni do zadu ma vyhodil z fb asi pred 2 dnami mi zavolala ze povedal vsetko zene a ta mu zakazala malu kontakovat, takze si ma vymazat jeho cislo. Ja na to ok, ala budes zapisany ako otec a on nesuhlasi. takze to davam sudne. Ale to mi nestaci, chcem ho vidiet trpiet zato ako sa rychlo zbavil otcovskych povinosti. Moja mala si zasluzi mat to co jeho deti a aj bude. To ako ju odvrhol mu nedarujem. Tak ako jeho zena ublizila mojej dcere, tak ja ublizim jej synom. Dozvie sa o tom cele jeho mesto a to prave teraz pred volbami, pretoze kandiduje. Chcem ho vidiet trpiet zato ako sa zachoval. Akurat ked to dopisem, idem pisat jeho detom. Len som sa chcela vyrozpravat a varovat vsetky zeny ale aj muzov. Kazdy sa v kritickej situacii zachova inak ako tvrdi v stave ked je vsetko ok

rora
17. máj 2014

vedela si ked si si s nim zacala ze je zenaty? 😕

svetluska82
17. máj 2014

@dimitra fuuuu kolko nenavisti. ☹ Radsej mu praj stastie .....

emocka
17. máj 2014

Nerozumiem. Aká pomsta. Si vedela, že je ženatý a má deti. Čo ti jeho deti urobili?

dimitra
autor
17. máj 2014

@svetluska82 ja som mu ho namojdusu priala ved vdy som na to pozerala, ak by nie tak uz to davno poviem, ale kvoli jeho stastiu, nebude moja dcera nestastna,keby ze sa yachova aspon ako spravny clovek a povie zene ze jeho moze trestat ale diata za nic nemoze,ale on sa s tym zmieril. A ano nenavidim ho zato a dufam, ze ostane sam

zita19
17. máj 2014

@dimitra No chapem tvoje rozhorcenie, ale co dosiahnes? Myslis si, ze budes spokojna, ked zasiahnes ako bohyna pomsty?
Neda mi neanpisat, ze si vedela, ze je zenaty a ma rodinu. Ty si pristupila na podraz na jeho rodinu. Teraz sa zda, ze ti to osud vratil. Podaj zalobu na urcenie otcovstva, na alimenty. To je to prve a jedine co mozes spravit. Vsetko ostatne je uplne zbytocna iniciativa, ktora ti neprinesie ani klud do zivota, ani pocit zadostucinenia. Takze zhlboka dychaj, pocitaj do 3 milionov aby si nenarobila viac skody ako uzitku. A venuj sa radsej dcere ako vymyslaniu nakrutejsej pomsty.

dimitra
autor
17. máj 2014

@emocka viem ze asi sa to tazko chape, ale ja som sa nikomu nechcela mstit, dala som mu na vyber ci napise svoje meno dobrovolne a bude prispievat alebo mu urobim zo zivota peklo zato ako sa zachovl, ked on nevidi ani stastie svojich deti ani stastie svojej rodiny len svoje tak ano nech deti vdia akeho maju otca. A ano vedela som to a ani som ho nepztala zeby mi urobil dieta, ale stalo sa tak sa mal zachovat ako chlap. A v prvom rade vedel ze je zenaty on, ja om nebola

dimitra
autor
17. máj 2014

@zita19 ved to, ze este furt vaham.

fabco11
17. máj 2014

@dimitra ahoj.tiež mám z grekom syna.zo začiatku som robila tu istú chybu,zmenil si číslo,splodil ešte dve dcéry a to som sa dozvedela az na súde,ked som poadavala žiadosť na zvýšenie vyzivneho.tá druha ho opustila v tom istom roku,ked bol sud,asi sa dozvedela o mojom malom.a nemusela som nic preto urobiť,bol len potrestaný za to,čo urobil.pred dvoma rokmi si nás vyhladal na fb a skúšal.no syn Už je našťastie väčší,chápe to.a vies čo povedal?ked budem mat osemnásť,napíšem mu,nech ide do ri..nic nerob,nepocuvaj čo ti kaze,daj ho na sud a viac nekomunikuj s ním.ja s ním Už len súdnou cestou komunikujem.a čo sa týka jeho rodinu,nemiesaj do toho,nemôžu za to.keby som mala ja miesat jeho dcéry do našich sporov..ved tie deti si nevybrali otca.ži si svoj život s malou a jedného dna si povieš ako ja,ked ti mala vyrastie:ostan tam kde si,vychovala som ju aj bez teba!ona to pochopí,ked vyrastie a nikdy nehovor v zlom pred ňou.hovorím ti to zo svojej skúsenosti 😉

dimitra
autor
17. máj 2014

@zita19 ale ono je to teraz troska ine, nemam ho ako dotlacit k tomu aby to dobrovolne urobil, s tym otcovstvom a cez sudy to bude aj niekolko rokov trvat. Takze ho musim aj nejako zastrasit, takze zacnem rodinou a ak nepovoli pojdem dalej

dimitra
autor
17. máj 2014

@fabco11 ale ako ho mm donutit inak platit ako sude? A mala si ho zapisaneho ako otca v rodnom liste? alebo to slo tiez sudne?

amadora
17. máj 2014

pokiaľ si ty robila podraz na jeho rodine a s kľudným svedomím ich oberala o otca tak to bolo v pohode. budem potíšku, nikomu nič nepoviem, nebudem robiť problémy, len nech posiela chectáčiky. lebo o vzťahu tu myslím nemožno hovoriť. zrazu sa karta obrátila a to už krivda preveliká, podraz sa robí tebe a tvojmu dieťaťu. aký požičaj, taký vráť, alebo čo si si navarila si teraz aj zjedz. zo žien ako ty mi je na zvracanie...

ushuaia
17. máj 2014

@dimitra vyhrazanim sa vypisovanim jeho zene ci detom...tym nic nedosiahnes, svoju neveru povedal svojej zene, nuz jeho rodina je tam...chapem ze ta boli ako sa zachoval k ,,vasej,, dcerke, ale od zenateho necakaj ze bude robit nieco viac...a najma moze sa to obratit cele proti tebe, lepsie bude zabudnut a zacat novy zivot...uz kvoli malej...

ajsenz
17. máj 2014

Ľahneš do postele so ženatým a ešte si nasrata, že na vás kašle? Sa spamätať treba 😉

dimitra
autor
17. máj 2014

@amadora nemas vobec pravdu. Nikdy neslo o chcechtaciky. Predstav si ze som ho lubila a bol mi uplne jedno ci je zenaty a vlastne aj je mi to jedno. Ja som mu rodinu nenicila, nicil si ju sam. Ja som vydata nebola a predstav si ze napriek tomu ze som vedela ze ak by to bolo oficialne jeho dieta mala by som ooooooomnoho viac prachov, suhlasila som aby mi posielal len ked moze a kolko moze. A jeho detom som ublizit nechcela, neriesila som ich , tak preco teraz jeho zena riesi to moje??? Kvoli tomu sa zacnem starat aj ja do jej. Akoze jej deti za nic nemozu a moje za nieco moze???

dimitra
autor
17. máj 2014

@ajsenz echapem preco mas problem s kym laha slobodna zena a nie s kym laha zenaty muz

dimitra
autor
17. máj 2014

@ushuaia je to troska zlozite ona sa priznala hned nato povedal ze je to sranda, takze ani ona poriadne nevie na com je a hlavne jej chcem dat vediet, ze nnie som len taka dajqk co ma stretol na ulici ako jej to urcite nataral, ale ze so mnou bol denno denne niekolko hodin staral sa o mna kupoval mi darceky a pod. Nech uz teda vie celu pravdu

fabco11
17. máj 2014

Ty dostaneš pomoc od socialky a po súde budeš dostavať náhradné vyzivne od štátu a oni budú vymáhať od neho.to Už potom rieši centrum v Bratislave.informuj sa na socialke

tortelinka
17. máj 2014

@dimitra ja len otázku:nerozumiem vete" Ja som mu rodinu nenicila, nicil si ju sam."..chodíš so ženatým a ešte vyhlásiš, že neničíš rodinu?prepáč, ale asi sa fakt nenájde veľa ľudí čo ťa poľutujú 😒

silvinuska6
17. máj 2014

@amadora 100 bodov viac nie je čo dodať ako sa vraví každému sa všetko vráti ... tu to má

zuzkaanicka
17. máj 2014

@dimitra ako pomozes sebe a malej, ked sa mu budes mstit? ... myslis, ze Ti to prinesie nieco dobre? 😕

dimitra
autor
17. máj 2014

@fabco11 aha, cize nebudem bez prostriedkov pre malu kym sa sud nevyriesi?

ajsenz
17. máj 2014

@dimitra ani jedno ani druhé nie je normálne, ale ty píšeš nie ženatý. . Ono sa to volá karma vieš. Všetko sa vracia a ak máš chuť sa mstiť len tebe sa to vráti

dimitra
autor
17. máj 2014

@tortelinka ako fajn neviem ci si uz niekedy bola zalubena, ale v stave zalubenosti je ti vsetko jedno, takze asi tak, jeho malo hryzt svedomie

fabco11
17. máj 2014

@dimitra az po súde bude v rodnom liste zapísaný ako otec a kedže ti nechce platiť,tak je to najlepšia cesta.

tortelinka
17. máj 2014

@dimitra to, že on je tiež jeden....to je druhá vec, ale je fakt naivné dúfať, že to mohlo dopadnúť inak, fakt si si myslela, že bude tajne posielať prachy 18 rokov a nikdy to nepraskne? 😕

dimitra
autor
17. máj 2014

@ajsenz ako avdu povediac nechcem cielene ublizit jeho detom . Jeho zena iblizuje cielene tomu mojmu, nie som potrhl grekina, ale ak chcem aby trpel, tak budem nuten pouzit vsetky dostupne prostriedky. To ze si neobhajil dieta a to ze si neobhajil to ze sa s nou chce vidiet a sa o nu postarat aspon na dialku je zbabelost a nech si to vyzere do dna spolu so mnou. Ved sme pri plodeni boli dvaja

dimitra
autor
17. máj 2014

@tortelinka fakt ano, tajne som verila ze ju bude mat rad ako svoje dieta

dimitra
autor
17. máj 2014

@silvinuska6 kto vi kde budes za par rokov.....

tortelinka
17. máj 2014

@dimitra tak už ďalej nemám k tomu čo dodať 😒

fabco11
17. máj 2014

@dimitra nie,ak ešte dostaneš rodičovský príspevok na malú,tak socialka Vám bude doplácať.neviem ako to je teraz,pred 12timi rokmi to tak bolo.musíš sa informovovat na socialke.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli