Chcem sa s ním rozísť a on sa mi vyhráža

16. nov 2019

Ahojte, snažím sa o rozchod lebo nas vztah došiel do bodu ze stačilo. On sa stále spraval sebecky a manipulativne, všetko muselo byť podľa neho. Aj deti odmietal. Teraz ked vie že je zle robi mi placlive sceny ako ma lubi a nebude vedieť bezomna žiť. A hrami na city hoci to so mnou nič nerobi. Vyhraza sa ze ked si niekoho nájdem uvidím čoho je schopný. Mali ste dačo podobne?

janinah
16. nov 2019

Typický manipulátor,uteč čím skôr.

0silvia0
16. nov 2019

A teraz akoze aby neplackal sa k nemu vratis? Ved sa ti vyhraza, upozorni ho, ze ked sa ti bude vyhrazat, aj on uvidi, coho si zasa schopna ty...

hacula1816
16. nov 2019

Klasicke citove vydieranie, ja by som normalne odisla, ak voci nemu uz nic necitis a ani mu neveris plus mas kam ist tak chod kade lahsie. Su to len vyhrazky, lebo neveri tomu, ze realne odides. Ja by som si vybavila aj zakaz priblizenia.

tenerifka
16. nov 2019

paneboze, dalsi zamindrakovany psychopat, nebezpecna kombinacia

tosomja
16. nov 2019

Ak si rozhodnuta odist, chod...nepozeraj na to, coho je schopny. Neboj, taky clovek nicoho. Ak chce skocit? - otvor mu okno, ak chce plakat - daj mu vreckovku. A chod. Ja nad takymi nemam zlutovania, aj keby som ho neviem ako lubila. Treba si vazit aj samu seba. Doteraz pozeral na seba, nevadilo mu, ze places, preco by malo tebe? 😉 drzim prsty pri triezvom rozhodovani.

blondtana
16. nov 2019

Ja som mala pred 14 rokmi to iste, tiež nemal bezo mňa prečo žiť, pomaly že sa nevyhrážal samovraždou a o mesiac mal druhú o rok sa ženil, lebo musel a dnes ma 2 deti, ale neľutujem, prajem mu to, ja mám omnoho lepšieho partnera, ktorého nemám potrebu púšťať k vode, pobehali sme spolu kus sveta a teraz čakáme bábo 😉

montemotherone
16. nov 2019

Nie je schopný ničoho. Vyhráža sa. Rýchlo preč kým ťa zas neprehovorí

moonlight1210
16. nov 2019

skor ako reci, si vsimaj ciny. lebo kopec takychto ludi toho nahovori v afekte vela. same prehnane emocie ako primadona na javisku. hned place, hned klaci a drzi ta za suknu, ze bez teba nemoze zit, ze konecne si vsetko uvedomil, nocne telefonaty, sto smsiek denne. same slzy, prosby, sluby a vyhrazky. alebo sa ide rovno vesat, ale cez plece sa obzera, ci bezis za nim a ides mu to rozhovorit.
dolezite je, ci mas skutocne z neho pocit, ze je toho schopny. podla toho sa zariad. trebars nechodievaj nikam iba sama a zdrzuj sa tam, kde su ludia (nie zeby to bolo zaklinadlo, ale vie to pomoct pri tych, ktori nie su choro zaslepeni tuzbou pomstit sa za ohrnute ego. radsej to vzdaju a presvedcia seba, ze si odpad, ktory im za to nestoji.).

kazdopadne, ak sa das prehovorit, tak dalsi rozchod bude este emotivnejsi a aj bolestivejsi, lebo uz si sa raz vratila a tak mu potvrdila, ze si iba vymyslala od rozkose (alebo ho skusala. alebo si si chcela vynutit, aby sa ti doprosoval.). takze ten dalsi raz uz nebude ani tolko smoklit a chciet umierat, ako ti jednu vrazi, ze mas prestat vymyslat a potichu suchat nohami.

janage
16. nov 2019

A keby si mu povedala, ze chapes jeho city, ale ty uz bohuzial voci nemu nic necitis. Ze to by mu fakt nevadilo keby si s nim ostala len z lutosti? Ze si o nom mala vyssiu mienku. Ze tymito scenami ta len utvrdil v tom, ze s nim nechces byt.

janage
16. nov 2019

A kedze mam v oblube cierny humor asi by som pridala, ze ked nemoze zit nech sa prihlasi ako dobrovolnik do vysokorizikovej oblasti. Aby ta smrt ako nebola zbytocna. Lebo podla zdraveho rozumu ziaden muz ani zena nestoji za hadzanie sa pod vlak😉

kotulicek
16. nov 2019

Začni si ho natáčať tak aby ťa nevidel ..pre.pripad možno sa ti to bude raz hodiť

ibajaanikiny
16. nov 2019

Ahoj,ja mam s takym chlapom skusenost...a velmi nedavnu,dost cerstvu...z uvodu velmi mily,ocarujuci,pozorny atd.,potom sme spolu byvali,zasnuby boli...a potom zmena,zacal mnou manipulovat,za vsetko sa urazat,absolutne nekomunikoval a psychicky ma zaval nicit. Ked sa mu nieco znepacilo,tak “rusil svadbu”,nekomunikoval,vydieral ma,ze mi vezme byt a mnoho dalsieho,kontrola mobilu a tak dalej a tak dalej. A jedneho dna som urobila ten krok: rozchod,musel odist z mojho bytu a zacalo take peklo ake popisujes ty. Plac,slzy,ako sa zmenil,chodil pod moj byt,zakladal nove maily,menil cislo,nove profily ma soc.sietach,stale dookola,ze uz je iny,hral slzy,pisal mojej rodine a kamosom,aby ma presvedcili,inak si nieco spravi! Najlepsie je cim skor odist od neho,prerusit kontakt,nenechat sa citovo vydierat,zablokovat ho vsade a u mna to prestalo vtedy,ked som povedala,ze pojdem za jeho sefom + na policiu. Od vtedy mam pokoj,klop klop. A ano,taky clovek je chory a utekaj kym sa da...

brita7777
16. nov 2019

@ibajaanikiny myslis, ze bol psychicky chory ? aj mas dake informacie teraz o nom ?

ibajaanikiny
16. nov 2019

@brita7777 som si takmer ista,citila som sa ako v nejakom “zlom filme”. A cele to trvalo takmer rok,pomohlo iba to,ze som sa “povyhrazala”,lebo pravdepodobne by ho poslali na psychotesty (v jeho praci to hrozilo) a bol si toho vedomy,iba pre to sa stiahol. Ale poviem ti,bolo to ako zit s casovanou bombou,nikdy som nevedela,co ho moze “vytocit” a kam to dotiahne,uz som sa zacala citit ako magor ja a takym ludom presne o to ide,potom na chvilu,ked im hori pod zadkom a vidia,ze to prepiskli,tak sa stiahnu a nahodia masku na tvar na nejaky cas. No po case to sklzne do rovnakych kolaji...

brita7777
16. nov 2019

@ibajaanikiny a co si myslis, ze mu bolo ?

ibajaanikiny
16. nov 2019

@brita7777 je tazke z mojho pohladu urcit mu diagnozu,kedze nie som psycholog,samozrejme som si vela citala o takom chovani ludi,ale podla roznych “clankov” sedeli na neho iste “body” na poruchu osobnosti,no ja som ho podozrievala aj na “schizofreniu”. Strasne menil nalady,postoje,nazory,zahraval sa so svadbou,v jeden den ma dokazal milovat a o par hodin pisal z prace,ze mi bude lepsie bez neho a potom ma zas miloval a takto to bolo s celym jeho zivotom. Ale po case som zistila,ze bral “na tajnasa” velmi silne lieky,mal niekoho,kto mu ich predpisoval. To zistenie bolo tiez nahodne,lebo mam neurogennu tetaniu,lekarka mi predpisala lexaurin,ktoreho som sa ale nikdy nedotkla a on mi ho cely ukradol a “vyjedol”. Ceresnicka na torte boli spravy s jeho “ex”,kazdej pisal,ale kazda ho mala “vies kde”,uz vedeli,co je zac...momentalne o nom nic neviem,ale pracovne na neho bohuzial mozem trafit,no dufam,ze to tak skoro nebude...

autor
16. nov 2019

Uz dva krat som mu povedala že to nemá význam a on sa na druhý deň tváril akoby nic sa nedialo. Ano preto lebo som stale neodisla,a môžete mi veriť že veľmi chcem a aj mam kam. Ale ten posledny krok zbalit sa a odist musím spravit len mam strach z neho. Poradili mi poslat mu spravu,zbalit sa a ist, myslíte žeby to bolo riešenie?

ibajaanikiny
16. nov 2019

Ziadnu spravu neposielat! V ziadnom pripade! Co by ine dali za to,keby mali kam ist od takeho cloveka...toto je len o tebe,o tom,ako si vazis samu seba a svoj zivot. Nevstepuj si do hlavy,ze sa mozno zmeni,mozno to tentokrat mysli vazne a podobne klamstva,ktore ti oblbnu hlavu a ostanes! Zbal sa,odid a pripadne mu potom napis,ze koncis na dobro. A pre svoje dobro blokuj ho kde sa da,lebo ani po odchode sa to nemusi skoncit,ale prave naopak,zacat este viac tak ako v mojom pripade...raz budes sama sebe vdacna za to rozhodnutie,viem,o com pisem...

macatt
26. mar 2024

Presne ako sa píše nadomnou, ešte všetkých okolo seba varovať čo je vo veci, je možné, že ich bude kontaktovať a písať im nezmysli.. najlepšie keby na neho vôbec nereagovali a hneď ho blokli, aby videl, že hádzanie špiny mu nepomôže… a zbaliť sa, odísť a bloknúť ho všade..drž sa🫶