Chceme bábo, ale priateľ sa moc nesnaží

miskatomi
28. sep 2016

Ahojte. S priateľom chceme babo už 6mesiacov. Dokonca som si kúpila gél na podporu počatia, no myslím,že zbytočne. Hlavný problém je to,že môj priateľ chce "mojkanie" raz - dvakrát za týždeň... Mám z toho divný pocit. Lekár mi odporúčal aby sme sa snažili každý druhý deň, ale s mojím drahým to ani nehlo... Gél si už ani nedávam, nemá to význam. Keď prejdeme na tému bábo, tak stále vraví,ako sa už vidí tatom a že tento mesiac už mrchu nedostanem,no zakaždým ju dostanem, veď nemám byť z čoho tehotná :( a ešte sa ma niekoľkokrát spýtal,či si myslím, že bábo sa robí len počas plodných dní.... Bábo už radšej nespomínam a ani nevravím kedy mám plodné dni.Je pravda, že má ťažkú prácu, ale sám doktor mi povedal,že je mladý a s tým by nemal mať problém. Neviem čo si mám o tom celom myslieť, psychicky to nezvládam veľmi dobre... Tak vás prosím o radu, o váš názor, lebo ja si to neviem usporiadať :(

lalinko2010
28. sep 2016

@miskatomi ahoj, no bábo nechce - ešte. a zle si dala tému - Chceme babo,ale priateľ sa moc nesnaží. Čo si o tom myslieť??? - mala si dať Chcem lebo evidentne tvoj priateľ nechce.

sintra
28. sep 2016

@miskatomi A nie je problem v tom, ze ty chces od neho, aby "sa snazil"? Nestalo sa z vasho sexu uz len snazenie o dieta? Mozno to ho demotivuje.

majka99999
28. sep 2016

@miskatomi ano, babo sa robi pocas plodnych dni, len nie vsetky zeny ich maju okolo 14. dna cyklu, napriklad ani ja. Preto sme sa snazili pri prvom naozaj kazdy druhy den a hned som bola tehotna. Pri druhom sme boli nejaki unavenejsi, nebolo to tak casto a teda trvalo to 5 mesiacov, kedze mam rozne dlhy cyklus. Tymto tempom babo tak lahko nebude. Ak naozaj chcete babo a nemate problem, skus ovulacne testy, tak si to naplanujete na ten spravny cas. Druha vec je, ze by mohol byt odusevnenejsi. Co ste spolu 10 rokov, ze len 1x do tyzdna mu staci? 😀

miskatomi
autor
28. sep 2016

No práve on došiel s tým,že bábo už chce. Že chce rodinu. Tak hneď urobil zásnuby, chce mimi a svadbu. Ja som ho nenutila, teda vedomky určite nie...

monusik73
28. sep 2016

Vyzera to tak ze ty chces babo a priatel nie, na dieta musia byt dvaja ludia nie iba jeden, a urcite nie je dobre ze ty budes tlacit do snazenia priatela aby si mala za kazdu cenu babo, najlepsie bude ked sa porozpravas s priatelom o tejto teme ci je pripraveny na dieta a ked povie ze nie je pripraveny tak by som moc na neho netlacila pockala par rokov par mesiacov

boredka
28. sep 2016

@miskatomi moj nazor je taky ze sa s nim porozpravaj vysvetli mu ze otehotniet mozes iba v urcite dni, pravdaze nemalo by to zajst do toho ze zo sexu sa stane povinnost a nie radost. Z toho co pises mi pride ze tvoj partner presne nevie ako to funguje alebo som len nepochopila tuto vetu: " a ešte sa ma niekoľkokrát spýtal,či si myslím, že bábo sa robí len počas plodných dní" V podstate sex kazdy druhy den ti staci pocas plodnych dni a potom ho nechaj dychat 🙂 ale dorieste si najprv to ci naozaj ste pripraveni na dieta so vsetkym co k tomu patri... vela stastia

miskatomi
autor
28. sep 2016

@majka99999 sme spolu rok a dá sa povedať, že od začiatku je to také všelijaké... Neviem teda. Rozmýšľala som nad ovu testami,len sa bojím toho,že sa na to budem moc sústrediť a nepôjde to,lebo nebudem v pohode

ivec16
28. sep 2016

@miskatomi no bohuzial su chlapi ktory to chcu aj kazdy den a su taki ktorym staci 2 krat za mesiac...

dominika6
28. sep 2016

@miskatomi ty si myslíš že chce ale on nechce,
druhá vec,je že ste mladí,mali by ste presexovať celé dni,nie 2x nútene do týždňa,v opačnom prípade nečakaj že sa to časom zmení...nezmení...
ty ideš cielene len za dieťaťom,on možno plánuje do budúcna či ešte nepočkať...
a prečo na najprv nevezmete,ale hned robít deti?

rheuska
28. sep 2016

Tak toto som nepočula, že každý druhý deň. Práveže by ste po menzese mali abstinovat na týždeň a pol. Tak isto priateľ nech ani nemasturbuje. No a na plodne dni sa to robí. Vtedy môžete aj viac krát denne. Ale tiež mu nepríde, že by sa tvoj priateľ do toho hrnul. No možno sa prestante "mojkat" a začnite sa milovať, alebo majte riadny sex!😉 No a ak ti viac ide o tu frekvenciu, tak zmen priateľa, alebo sa zmier s tymto tak ako to máš. Ono sa to ešte zredukuje. Hlavne pri dieťati

lalinko2010
28. sep 2016

@miskatomi aké všelijaké? si rozmysli že s kým budeš mať dieťa? nie že o dva roky budeš zakladať tému že sa nestará a podobne.

lavinis
28. sep 2016

@miskatomi je to také všelijaké a ty chcešs ním dieťa? kto chce kam...

miskatomi
autor
28. sep 2016

@boredka ano ano tak som to zle napísala, každý druhý deň počas plodných dní. Len on keď proste nechce tak nechce. Pár krát som to na neho skúsila,ale povedala som si 3krát a dosť,od tej doby proste nie som iniciatorka intimnosti, možno aj to je zlé, ale je to strašný pocit byť odmietnuta milovanou osobou... Ja si myslím,že tiež nemá jasno v tom kedy sa dá otehotnieť... Vysvetľovala som mu to,ale nevie pochopiť,že jeho známe otehotneli ani nevedeli ako.

ejuska2586
28. sep 2016

@miskatomi No, podľa mňa je to o tom, že SA MUSÍTE MILOVAŤ KAŽDÝ DRUHÝ DEŇ, LEBO DOKTOR POVEDAL. Čiže ho to možno demotivuje. Sú tu baby, ktoré sa milovali aj menej, ako vy a otehotneli. Čím nechcem povedať, že sa máte milovať menej. Len podľa mňa netreba ani tlačiť na pílu. Milujte sa, keď na to máte chuť. Nie každý chlap je Cassanova, ktorý sa miluje 10x denne. S tým veľa nespravíš. Uvoľni sa a uživaj si spoločné chvíle.
Ako tu baby hovoria - nech nemasturbuje, Ty si obleč niečo sexi a hneď bude ruka v rukáve. Ale hlavne si to užívajte a neupínajte sa na to, že IDEME PLODIŤ BÁBATKO!

bosoriak
28. sep 2016

@miskatomi Neviete komunikovat ani o takej prkotine ako je sex a robenie dietata, ako chcete dieta vychovat? Rok spolu, este sa nepoznate a uz je to take vselijake? No dakujem pekne.

Radsej sa nesnaz otehotniet, ale naucit sa spolu komunikovat. Inak to dopadne dost zle.

Vela stastia.

lalinko2010
28. sep 2016

@ejuska2586 vieš ale najprv si to treba ujasniť to je to všelijaké ako kočka písala, lebo dieťa nie je hračka že odložím a hotovo.
ak som si neni istá na 100% partnerom tak neni o čom.
treba si určiť priority.

catherinah
28. sep 2016

Ja by som na Tvojom mieste s bábom počkala. Poznáte sa len rok a "je to také všeliake"????
Myslíš celkovo so vzťahom alebo len s intímnym životom?
V oboch prípadoch lepšie to už nebude, takže si to dobre rozmysli, s kým chceš dieťa.

natalym
28. sep 2016

@miskatomi Čo takto najprv svadbu a potom dieťa?

miskatomi
autor
28. sep 2016

@catherinah náš vzťah je v poriadku. Len čo sa týka milovania,tak ako som písala stačí mu to raz - dvakrát za týždeň, to som myslela tým všelijaké...

daakotaa
28. sep 2016

@miskatomi to fakt chces dieta s chlapom s ktorym ste spolu iba rok?

evita11223
28. sep 2016

vyzera to tak ze zrejme nie ste obaja v tomto rovnako nastaveni.. asi by som mu dala este cas. Nema zmysel sa tlacit do niekoho ked to nechcete obaja. ☹

miskatomi
autor
28. sep 2016

@natalym svadbu máme budúce leto,tak to možno aj tak bude. To vôbec nie je problém. Ja som len napísala,ako sa vyjadril.

cecilia68
28. sep 2016

@miskatomi Myslím, že názov diskusie nekorešponduje so skutočnosťou. Nie vy, ale ty chceš bábätko. Z toho, čo si napísala, mi vychádza, že on nechce.

catherinah
28. sep 2016

@miskatomi tak potom si zváž, či to Tebe bude stačiť celý život, pretože čím ďalej, tým to bude menej a menej a nezlepší to nič....Je tu veľa takých báb a šťastné z toho nie sú.
Pretože po pár rokoch sa milujú raz za dva mesiace, chlap viac nechce.

Ak si Ty taký typ, že Ti toto stačiť nebude, tak by som veľmi zvážila, či toto je Tvoj životný partner. Radšej teraz sa rozísť ako potom po svadbe s deťmi..

natalym
28. sep 2016

@miskatomi Tak ja by som počkala do svadby a potom máte kopu času. Možno má rozum.

miskatomi
autor
28. sep 2016

@daakotaa poznáme sa dlho a dobre. Rok sme spolu ako pár

peppermint
28. sep 2016

Nesúhlasím s názorom väčšiny, že jej priateľ dieťa nechce. Len preto, že nechce nariadený a naplánovaný sex každý druhý deň, to neznamená, že dieťa nechce. Ako som si všimla vo väčšine diskusií tu na MK, vždy sa tu nájdu moralistky, ktoré rady odbočia od otázky a poučujú ako teraz, že prečo nie najprv svadba, prečo chce dieťa s partnerom s ktorým je len rok?
No späť k otázke. Milujte sa, kedy máte obaja chuť, aby sa náhodou sex nestal iba nástrojom plodenia detí. Mám kamarátku, ktorá otehotnela, keď mali sex jediný krát v tom mesiaci. Držím palce! 🙂

libawet
28. sep 2016

@miskatomi na silu sa nič nedá robiť, ani deti. Má to byť prirodzené a chuť z oboch strán...dajte si chvíľu oddych, vypadnite spolu niekam na dovolenku, prídete aj na iné myšlienky...netlač na pílu a nechaj tomu voľný priebeh, potom to príde aj samo.

miskatomi
autor
28. sep 2016

@peppermint ďakujem krásne ☺

moni244
28. sep 2016

@miskatomi dalsia, co chce dopadnut sama s dietatom, naco tlacis na pilu?