Chcú mi zobrať dieťa

agapi
19. apr 2014

S priateľom som už desať rokov, prežili sme si toho už dosť, ale posledný polrok bol asi najťahší. dva roky sme žili v anglicku, kde som porodila v októbri krásneho chlapčeka, vtedy k nám prišla jeho mama, že mi bude pomáhať, keby som veela, čo z toho vznikne tak s tým nesúhlasím. po pôrode však nastali komplikácie, keďže pôrod musel byť na poslednú chvíľu spravený cisárskym rezom, a mne sa vytvorili zrazeniny, ktoré mi upchali cievy a ja som ochrnula na ľavú stranu. do januára som bola v lekárskej starostlivosti v nemocnici, potom ešte v jednom ústave, ale keďže tam so mnou moc necvičili a ja som bola stále na vozíku, vybavila som si kúpele doma a odišla som na slovensko s tým, že priate+ ostane aj s mamou do Veľkej noci ešte tam a potom prídu za mnou.prišli. ja som sa už ako tak pozbierala a môžem už chodiť sama a nepotrebujem už takú starostlivosť ako predtým, som vďačná za to, že môžem chodiť, hoci moja ľavá ruka nrpomáha. priateľ sA VšAK EšTE CHCE VRáTIť DO ANGLICKA Lebo tu si Nnemôže NááSť PRácu, súhlasila som, ale len keˇmalý ostane pri mne až kým sa nevráti, s tým súhlasil, ale teraz už aj s jeho mamkou do mňa hučia, že aby som malého nechala vjej opatere, že ho môžem chodiť navštevovsť. alw to také ľahké nie je, môžem síce chodiť, ale väčšie vzdialenosti ešte tak nezvládam, a oni žijú v susednej dedine, samozrejme že s tým nesúhlASíM, bývam so svojimi ropičmi, ktorí sú ochotní mi pomáhať, ale že malý nie je na nich navyknutí, veď ako by mohol, keď stale trčíu nich a jasi leva vyupem, aby prišiel k nám. Som z toho zúfala a neviem čo už mám robiť.

zeleny_cajik
20. apr 2014

@aliza pošlem do IP

aliza
20. apr 2014
kuwait
20. apr 2014

@agapi nuz warfarin sa musi zacat davat pocas operacie intravenozne a niekedy sa pokracuje aj hned po operacii,oni ti ho dali az potom ked uz si skolabovala ak by si toto mohla dokumentaciou dokazat tak by to na sude uznali ako pochybenie lekarov.,prax je taka totiz ze pri operacii sa warfarin podava uz pocas operacie a kratko po nej,nie az potom ked uz nastali komplikacie ,oni ti ho nedali vcas.Ty si z toho dostala porazku a nasledne ti ochrnula polovica tela?Treba vypracovat znalecky posudok od lekarov a ist s tym v UK na sud,ak by ta odskodnili to su velke peniaze.

veriiii
20. apr 2014

@kuwait warfarin injekcny neexistuje, asi myslis heparin a jeho derivaty ..no ,v UK je vselico mozne, tu sa zvykne pred planovanou sekciou davat aspirin,co pred neplanovanou teda odpada..a pokracuje sa v oboch pripadoch injekciami,raz denne minim 3 dni..alebo pokial je pacient imobilny..

kuwait
20. apr 2014

@veriiii ja myslim IV INFUZIU WARFARIN podanu pomaly v kapacke a nie injekciu ,citaj pozorne co pisem .Aspirin nieje dostacujuci.

kuwait
20. apr 2014

veriii a to inak ako ta napadlo ze warfarin injekcny neexisuje 😀

jankali
28. apr 2014

Držím palce!
No a priateľ by mohol časom robiť bližšie🙂 j.

kate95701
28. apr 2014

svokra ti dieťa vziať nemože a ked je taká milá a dobrá a chce ti pomocť.može prisť k vašim a pomocť ti,nedaj sa,držím palce

niki928711
8. máj 2014

@agapi V ŽIVOTE BY SOM OD SEBA NEDALA SYNA! Aj keby som sa mala plaziť!!!
Možno si o mne pomyslíte, že som trafená, ale NIKDY by som ho nedala od seba.

kuwait
8. máj 2014

@niki928711 uz ta vidim ako o niecom rozhodujes ked si prave dostala mrtvicu 😒

larinka17
26. sep 2022

@agapi teraz som natrafila na konverzáciu a veľmi by som chcela vedieť ako Vám to nakoniec dopadlo … až mi prišlo zle čo sa Vám prihodilo dúfam,že ste v poriadku a malinky je s vami

agapi
autor
8. mar 2023

@larinka17 malinky ma uz 9 rokov, nezobrali mi ho staram sa o neho celu dobu uz takmer bez pomoci, este stale nechodim uplne bez problemov a ruka neposlucha vobec ale naucila som sa s tym zit a fungovat samostatne, s priatelom sme to este vydrzali takmer az doteraz, akurat riesime rozchod, s cim suhlasim, lebo je egoista, lebo ked mi dokaze vykrikovat, ze kedy uz budem normalne chodit, ze on sa o mna nebude starat, jedine co mi venoval cas raz tyzdenne ked ma odviezol do obchodu aby som mohla spravit nakup, ale pre seba ma casu dost, kazdy vecer s kamaratmi na pivo alebo ako som zistila pred casom s kamoskami na kavu, dozvedela som sa dokonca ze si s dalsimi dohadoval stretnutia za ucelom nezavazneho sexu ale ja som ta zla lebo sa mi nedari uplne rozhybat ochrnutu nohu, o syna sa nakoniec staram len ja skola, ucenie, strava aj oblecenie zabezpecujem len ja, ale panko chce striedavu starostlivost, len preto, aby nanho nemusel nic platit, este nas cakaju tahanice o dom, ktory mame kazdy na polovicu, tam sa tiez nechce dohodnut, aj ked som mu ponukla slusnu sumu za jeho polovicu, ale on si mysli ze sa vzdam a necham mu ho cely, moze snivat dalej. Sorry asi za vycerpavajucu odpoved asi moc dlhu. Len mam pocit, ze co sa mi moze v zivote posrat, to sa poserie

larinka17
8. mar 2023

@agapi drzim Vám veľmi veľmi palce nech to zvládnete a radšej bez takého debila ako s ním možno aj bez neho a bez ,,tiarch,, sa dáte rýchlejšie dokopy. Ste silná zena prajem Vám úprimne už len radosť do života ❤️ Nech Vás zle už len obchádza

agapi
autor
9. mar 2023

@larinka17 dakujem ved uz cakam len na to aby sa dohodol ale zjavne sa budeme este natahovat po sudoch