Chodíte večer von s kámoškami bez manžela?

ekinkala
11. mar 2013

ahoj moj maly ma 2 roky 7 mesiacou asi pred 6mesiacmi son bola prvy krat vonku a vlastne aj maly bol prvy krat sam bezomna z manzelom to ale dopadlo tak ze sa maly po 2 hod zobudil a musela som utekat taxikom domou manzel si nevedel radi len aby ste vedeli ze nechodim po kadejakych diskotekach a skade kym mam velku rodinu a vzdy idem s tetami,sesternice,bratia,ujo atd sme taka velka rodina mladych ludi a ked idem tak len do podniku kde pracuje mamina moja..............po 2 mesiacoch som isla z novu a maly uz bol ok a od vtedy som bola asi 6x este je na tom nieco zle podla vas! Chodite aj vy? Tento tyzden idem aj s manzelom konecne maly je uz dost velky tak vyskusame ako to zvladne s babkou...........

zivika
11. mar 2013

@ekinkala a preco by na tom malo byt nieco zle? pokial nevyvadzas a nechodis domov spita pod obraz o 5tej rano nerobis nic divne 😉 ja som sice bola iba cez den na kafe, ale jednak na vecerne vyjazdy uz moc nie som a koniec koncov som zase tehu 😅 ale ked budu decka vacsie urcite nebudeme s mm len doma vysedavat 🙂

unavenasom
11. mar 2013

@ekinkala nechodim..lebo nemam moznost, nemam s kym vecer a nemame nikoho kto by nam postrazil deti, ze by som la s manzelom...ale nevidim na tom nic zle, zena ma pravo ist si sadnut ci sa zabavit aj so svojimi priatelmi aj sama bez partnera ..pokial nevyvadza somariny 😀
zovot zeny sa neskonci potom ako a vyda, stale ma pravo na svoj osobny zivot, na priatelov/priaelky mimo manzelstva..v medziach slusnosti, rovnako ako ma pravo muz
ked si chlap moze ist sadnut s kamosmi na pivo, na futbal a pod ..preco by nemohla raz za cas aj zena ..nemylim tym prave futbal a pivo 😀 ..ale kludne si sadnut vecer do slusneho podniku na kavicku, vinko s kamoskami

reanda
11. mar 2013

keby ma to bavi, tak idem

alex31
11. mar 2013

@ekinkala ... samozrejme ze chodim ... a preco nie ??? Ved to ze som matka hadam neznamena ze tym pre mna akykolvek spolocensky zivot skoncil ... a nakoniec ved aj my maminky raz za cas potrebujeme vypnut a odreagovat sa od vsetkeho .... rodinky, deti aj manzela ... podla mna je to absolutne normalne ..... nemusis mat ziadne zle svedomie pre to ze si isla von bez maleho ... ved vidis ze to funguje aj bez teba 🙂 a neboj zvladne to aj s babkou .... nas maly je len o nieco starsi od tvojho ale uz bezne chodieva na tyzdenne vylety ku babke ktora ani nebyva v rovnakom meste ako my a vsetko zvladame .... vzdy ked niekde odchadzam ci uz pracovne na viac dni alebo len vecer si posediet mu urcite poviem ze maminka sa vrati a on mi da pusu a este aj povie aby som mu priniesla "kolacik od kavicky" ... a pravdu niekedy mam aj pocit ze ti moji chlapi su aj radi ked si aj oni oddychnu odo mna 😀 nikto im neustale nehovori aby upratali, umyli si zuby a podobne mamickovske "recicky" 😀

ekinkala
autor
11. mar 2013

tak to som rada ze nie som sama

miska743
11. mar 2013

nechodim nikde nechce ma pustit 24hodin som v kuse s malym sama konkretne od 8hod do 18 ako ktory den asi sa s toho zblaznim uz ma to takto nebavy ☹

ekinkala
autor
11. mar 2013

@miska743 no ved prave preto si myslim ze je celkom normalne ked zena vypadne nachvilku von sa odreagovat..............mna tiez nechcel pustat ale som mu povedala ze potrebujem vypadnut a vypnut na chvilku a tym ze chodim vzdy s niekym z rodiny tak je spokojnejsi tiez s toho neni nadseny ale chape ze nechodim nikam som nonstop z malym

ewwe
11. mar 2013

ja chodim vonku s kamoskou pravidelne, je to u mna ako sedenie u psychologa 😀 😀 😀

chovancova27
11. mar 2013

ja by som aj chodila, ale nevládzem🙂 malý zaspí o 9 večer, ja sadnem k telke a ked si predstavím že sa mám začať obliekať chystat a malovat a íst ešte kdesi von tak sa na to radšej vykašlem a idem spat🙂) a to má malý už vyše 2 rokov... ale to je tým že mi stále vnoci nespí a som už chronicky unavená, inak by som asi chodila keby že mám energie na rozdávanie...

pimpulienka
11. mar 2013

Priznam sa, že sa mi nechce. Radšej si zacvičim, pozriem dobry film a von zbehnem sama bez malej poobede, ked ju postraži babina na par hodin. Večer nechodim.

blumka
11. mar 2013

chodim. MM dojde z prace, prevezme deti a ja odchadzam..on sa o baby postara vo vsetkych smeroch. Uz som aj 2x bola mimo domu na vikend na wellness s kamoskami... Potrebujem sa odreagovat a mm s tym nema absolutne ziadny problem.

ekinkala
autor
11. mar 2013

@chovancova27 no ved prave treba nacerpat energiu vonku mna to strasne dokaze nabut energiou mne maly zaspava okolo 22:00hod az 23:00hod ved nech hi uspi muz a ty okolo 20:00hod vybehni na 3/4hodky von

liana141
11. mar 2013

ja chodim sem tam so sestrami a svagrinkou von niekam posediet a vacsinou to aj skonci pri diskoteke (kedze sme vsetky discomaniacky 🙂 ) ale s tym ze do jednej max.druhej som uz doma v posteli a aj s manzelom chodime niekedy von ked mala zaspi a svokra nam ju postrazi ... nevidim na tom nic hrozne pokial sa sprava tak ako sa ma na vydatu zenu ktora ma dieta ved kazdy musime obcas vypnut inak by sme sa zblaznili no a kazdy zasa vypina inak .... no a manzel tiez chodi von sadnut s kamosmi a tiez mi to neprekaza lebo viem ze su na disky uz "stary" a tak sedia len pri pive v krcme :D

cat
11. mar 2013

samozrejme že áno, pravidelne. Chlapa treba naučiť, aby sa o deti vedel postarať a aby neotravoval, že si chudáčik nevie poradiť! a že "nechcel púšťať" - to čo je?? také by nemalo existovať medzi partnermi, žena nie je mužov majetok a ani nežijeme v 18-tom storočí.

blumka
11. mar 2013

@ekinkala my chodime aj s mm bezne vonku..kazde vyrocie sme mimo domu, alebo obcas ideme len tak do kina...podla mna to utuzuje vztah, ved to ze mame deti neznamena ze sa mame zahrabat doma a uz nikdy si nevyjst do spolocnosti. A ked je babka ochotna strazit tak neni o com 😉

haslerka27
11. mar 2013

bola som ale len parkrat.mala ma 2r a 3 mesiace,a bola som zo 5x....ked jej isli zubky bolo to tazke,budila sa s placom a manzel to nevedel ukolisat.takze som bezala tiez.ale potom som bola zo 3-4x ale len tak posediet s kamoskami do polnoci a bolo dobre.na tom nic zle nevidim,teda aspon ja nie....kym som odisla malu som okupala,napapala sa,pohrali sme sa,uspala som ju.manzel len dozeral ked spinkala.takze ok,a nedele mavam pre seba,zvycajne idem niekam na nakup na 2-3 hodky a to je mala s tatom a tato sa stara,krmi a podobne.deti treba ucit ze svet to nie je len matka,ale aj otec,babky,tety a podobne.nech si zyvkaju,ved v skolke a skole budu obklopeni inymi ludmi.

mrva
11. mar 2013

@ekinkala Rozhodne chodím. Aj na víkendy. A dokonca som bola aj týždeň sama s kamarátkami, keď mali detská 3 a 5 rokov. Už od malinka som chodievala. Odstriekala mlieko a šup sa odreagovať. Odporúčam. Ale nezabudni, že aj muž má právo a chuť Vás občas nevidieť, vypadnúť, vypnúť a žiť svoj život 😉

tilly
11. mar 2013

ja sice nechodim pravidelne, lebo moje kamosky manzelia drzia doma na retazi a vypustia ich len obcas 😀 moj si s deckami poradi v pohode...
alebo ich dame k babke a ideme spolu, ale nie je to casto, raz za cas, ale tak to staci na relax

adri33
11. mar 2013

jasne, že choodime von.. nie je na tom nic zle, ved aj ty aj manzel potrebujete trosku vypnut a nie byt stale v tom istom kolotoci. ja chodim s babami a manzel chodi s ku kamosovi, tam sa stretne cela partia a klebetia ako zeny 😀 a kazdy je spokojny a vobec sa nevadime, kazdy sa vyjasi a je. a doma vladne pohoda..

lujza123
12. mar 2013

@ekinkala jasne ze chodim. A ako citam tak omnoho castejsie ako ostatne baby. Ja keby nejdem nikam cele mesiace som nechutne nervozna, zla...a nielen vecer von, aj cez den na nejaku cykloturu, bez toho by som asi umrela. Ja to mam v tomto lahke lebo mala je kazdy druhy viken u otca takze nemusim nikoho hladat na strazenie, takto si vikendy v mesiaci uzijem a dva vikendy sa venujem dcerke.

ewes
16. mar 2013

TAK AHOJTE KOCKY AJ JA VAM NAPISEM AKO JE TO SOMNOU🙂MAM DESAT ROCNE MANZELSTVO ,VYDAVALA SOM SA AKO 20ROCNA🙂mam dve krasne deti.SOM SLUSNA BABA,KTORA NIKAM NECHODI DOKONCA ANI VON S KAMOSKAMI,LEBO PORIADNE ANI NEMAM TAKE NAOZAJ ZE KAMOSKY.SOM SICE SPOLOCENSAKA,KOMUNIKATIVNA A MYSLIM ZE AJ VELMI RADA PORADIM .NO ALE NECHODIM VON PRETO LEBO MOJ MANZEL SI ASI ZVYKOL ZE SOM STALE DOMA,....VARIT,UPRATAT A STARAT SA O DETI🙂ved to poznate:!NAOZAJ MI TO NEVADI,LEN MAM POCIT NIEKEDY ZE BY SOM RADA NIEKDE VYPADLA VON,ABY SOM SA NEDUSILA STEREOTYPOM.NO ALE KED SOM NAHODOU NIEKDE VONKU NA KAVE S KAMOSKOU,MUZ MI UZ VOLA,KEDY PRIDEM,ATD.STEPUJE NERVOZNE🙂NIEKEDY SI VRAVIM ZE KED MI DETI VYRASTU,SNAD PRIDE CAS ABY SOM NASLA SAMU SEBA,ABY SOM NAOZAJ NIECO ROBILA AJ PRE SEBA,A NIE LEN PRE DRUHYCH🙂MYSLITE ZE SOM SEBECKA?ak takto hovorim?RODINA MA NAPLNA,ALE PODLA MOJHO NAZORU KAZDY MA PRAVO BYT NIEDY AJ SEBECKY,A ROBIT RADOST AJ SEBE.....

digysa
26. mar 2013

@ewes Si si zavarila..........10 rokov nikde nechodit....

@ekinkala U teba je vsetko v poriadku........pokracujte tymto stylom.....Netreba to prehanat, ale clovek musi mat priatelov aj inych, ako svoju polovicku....

Chodim von...tiez nie pravidelne ( pravidlenost sa vytrati hned pri narodeni prveho dietata 😵 ) Ale priviazat sa o zeleznu retaz a sediet doma na riti a cakat na deti zo skoly a na muza z prace cely zivot..........no taketo extremy nepodporujem.

A este jedna vec ma extremne "serie"........a to je toto slovne spojenie:

***************************"Som slusna zena, ktora nikam nechodi von s kamaratkami, iba s manzelom"*********************

Ak povazuje niekto za slusnu zenu tu, ktora nikde nechodi von, tak by ste si mali precitat definiciu slusnosti........lebo doba kamenna sa skoncila.

cat
26. mar 2013

@ewes no ja si myslím, že si chybu urobila už vtedy keď si 1x manželovi dovolila, aby ťa buzeroval, vyvolával a stepoval- keď si bola vonku na káve s kamoškou.. Už vtedy sa ti malo rozblikať červené svetielko ako kontrolka, lebo normálny muž sa takto nespráva, normálny chlap v normálnom zdravom vzťahu nemôže mať problém s tým, že jeho polovička ide občas von. To si mu mala už vtedy vytmaviť. No a tá veta, že som slušná baba.... no..presne ako píše @digysa

digysa
26. mar 2013

@cat Vidim, ze mame rovnako stare deti, v rovnakom vekomvom poradi a rovnakeho pohlavia.......

Dufam, ze Ty si slusna mama, ktora si obcas vybehne od manzelovej "zadnice".......lebo ja urcite! 😎

zuzka1.
26. mar 2013

chodim, rada a casto, vacisnou ja s babami, inokedy aj mm, on zasa mava polovnicke seansy, na chaty chodme, niekedy rodinne, niekedy len my. ja som diva a vobec mi nevadi ci slusna, ci neslusna, hlavne,ze sme vsetci zdravi a spokojni. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

julls113
26. mar 2013

Ja fakt neviem, prečo si niekto myslí( chlapi, napr.) že ak už sa jeho partnerka stane matkou, má sedieť len doma, bez neho sa nikam nepohnúť ... 🙄 ja potrebujem ísť von, aspoň raz za mesiac, aj na celú noc, aj na disku, aj do baru... ale správam sa vždy voči manželovi poctivo... veď by mi doma preplo... 😀 ... a ak začne zakazovať, asi to nedopadne podľa jeho predstáv... každý potrebuje priestor pre seba!!!!!!!!!!!!! KAŽDÝ!!! 😔

cat
26. mar 2013

@digysa hh keby len občas😀 a mužíček musí pekne dať jesť deťom, umyť, dať spať, povedať rozprávku..kým je mama /inak slušná žena na pive 😀 / no čo, veď sú to aj jeho deti, nie? 😎

ewes
26. mar 2013

@digysa dakujem za povzbudenie🙂

ewes
26. mar 2013

@cat JA VIEM ZE JE TO ASI MOJA CHYBA,ASI POTREBUJEM PREPLESKNUT🙂))

katecameron
26. mar 2013

nie nechodím a ani necítim potrebu ked niekde idem s kamoskou tak s detmi aj s mojimi aj s jej