Čím nás vytáčajú manželia?

b1105
11. máj 2012

Ahoj cim vas vytacaju vase polovicky ten moj mi na narodky kupil po minulorocnom zdobani ze mi nic nedal strasnu kyticu uplne mimo s kvetom ktory neznasam normalne sa ma to dotklo, ze ma vobec nepozna aky mam vkus.

bodka13
11. máj 2012

odpoveďou "a čo ti mám na to povedať?" 😠 😀 ...tak na upokojenie buchnem nejakými dvierkami na kuchynskej linke a pokračujem v monológu ďalej ☹ 😀

silvia123
11. máj 2012

Neviem ani či ide o vytočenie, lebo už si začínam pomaly aj zvykať -ale neznášam keď sa manžel naraňajkuje a nikdy si neuprace odrobinky zo stola z pečiva a taktiež mi zašpiní drez -napríklad keď čistí zásobník z kávovaru (väčšinou on varí kávu, aspoň niečo vie uvariť...) a nikdy neopláchne. A čo sa týka kvetov -buď rada, že ti nejaké vôbec dal, veľa chlapov na to zabúda celkom. Napríklad ten môj síce nezabudne, ale nepáči sa mi že ma o tom doslova informuje 😀 😀, že... buď mu nájdem na lístočku zapísané: "Silvika kúpiť kvety", alebo mi to povie, že zajtra sa zdržím, lebo idem na tržnicu kúpiť ti kvety 😀, a ja by som tak rada bola niekedy aj prekvapená... 😀, tak ale snaha sa cení no nie? A napríklad tiež vie, že najradšej mám červené ruže, ale kúpi aj iné kvety a neriešim to.

halienka
12. máj 2012

jóój, tak tu by som mohla napísať celý román 😀 no ale hádam je to po 15 ročnom manželstve aj normálne 😝 😀 tak napr. že mu chýba zmysel pre dedukciu, to znamená všetko mu musím povedať ako malému dieťaťu čo má urobiť, kedy a ako, keď náhodou pri tých 1000 veciach na jednu zabudnem, tak ju samozrejme nespraví, aj keď to podľa mňa vyslovene na niečo nadvezuje a mne sa zdá, že by to aj blbcovi napadlo alebo je to doslova automatické, tak on nespraví a potom mi povie, že veď si mi nepovedala 😠 no vraždila by som 😀 potom žgrlošstvo, keď chcem niečo do domu alebo záhrady kúpiť tak mu musím dať na to aspoň 15 praktických dôvodov prečo to naozaj potrebujejme, podrobný technický návod ako to napríklad zavesiť, osadiť atď, samozrejme aby som mala prieskum, kde sa to dá kúpiť najlacnejšie, ale samozrejme kvalitu očakáva najvyššiu a keď sa ten najlacnejší výrobok následne pokazí, tak je to moja vina, lebo on hneď od začiatku vedel, že je to blbosť 😠 no a ešte hádam aj také akési neriešenie problémov a čakanie, že "vyhnijú" alebo zmiznú sami alebo to niekoho začne štvať viac a vyrieši to za neho 😀 jáj, no a ešte ma vytáča, že nevie také aspoň základné chlapské práce a ešte viac, že ani nemá ochotu sa ich učiť, na všetko volá svojho zručného otca, len ten už má 72 rokov a potom neviem. Ešte aj valčekom maľovať stenu som ho učila ja, čo je podľa mňa totálne jednoduchá vec, ale on sa k tomu pol hodinu staval akože, ja to neviem, nikdy som to nerobil, urob to radšej ty, ja ti budem radšej ten valček len namáčať 😅 😀 keď som ho prinútila, zrazu zistil, že je to úplne jednoduché a potom behal po dome, že čo treba ešte premaľovať 😀 no asi by sa našlo aj kadečo iné, ale tak už si "chvalabohu" nespomínam momentálne 😀 😀 kvety mi našťastie zatiaľ vždy kúpil, ja nie som vyberavá, tak mi je jedno aké, akurát, že sa tie kytice akosi rokmi čím ďalej zmenšujú, no a na nejaké prekvapenia už tiež nečakám, on tiež nie je ten typ, že by niečo zaujímavé vymyslel a prekvapil ma s tým, u nás jediný kto furt niečo vymýšľa som ja 😅 😀

adulik23
12. máj 2012

@bodka13 100 bodov 😀 😀 😀 😀 aj mna vytaca milion veci, ale: "a čo ti mám na to povedať? te TOP. 😠
a hned cislo 2 je, ked sme pohadani a ja pridem za nim, ze dokedy sa budeme ofucovat a on mi povie: este som na tym nerozmyslal. 😠 😠 😠 konecnaaaaa

maartinkaa
12. máj 2012

http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/...
pozrite si video a viac sa nad chlapom nebudete rozculovat 😀 😀 😀 😀 😀

b1105
autor
12. máj 2012

baby ste super som sa nasmiala a tu kyticu sme rozobrali a polovicu lopucha to je taka zelena lopatka co ju nemozem ani vidiet sme dali jeho mame 🙂

b1105
autor
12. máj 2012

a nakoniec som mu to aj povedala ze sa mi nepaci uz ma to unavuje ze mi roky kupuje veci veci co su mimo moj vkus no ale clolvek by povedal ze manzel ta bude poznat najlepsie

b1105
autor
12. máj 2012

@maartinkaa pecka to je