Cíti bývalý ešte ku mne niečo?

23. sep 2020

S byvalym si piseme na striedacku uz asi 5rokov, nic vazne, len ako sa vyvijaju nase zivoty.
Nas vztah bol komplikovany, bol odomna mladsi o 4roky a potreboval sa este vyburit. Boli sme spolu 3roky. No inak bol velmi dobry clovek. Myslite si, ze stale nieco ku mne citi, ci to moze byt len kamaratstvo ?

tosomja
23. sep 2020

Keby cítil, tak ti to snáď po toľkých rokoch povie, nie?

pribinak
23. sep 2020

A ty k nemu asi stále niečo cítiš, že? Lebo inak by si to neriešila

moonlight1210
23. sep 2020

toto bude cisto kamaratstvo a to ani nie nejake hlboke.

a keby ta chcel, tak uz ma sam zaujem sa priamo stretnut, alebo sa minimalne pride "nahodou" potulat do miest, kde zijes ty, aby ta stretol, lebo "nahodou ide okolo".

ak si len na striedacku pisete, tak nejake hlboke zatajovane ukryvane city k tebe dost tazko.

nebude to len tym, ze mas zrovna blbe obdobie, tak hladas dusevnu podporu v comkolvek, co by ti dalo pocit, ze si pre niekoho chcena a vytuzena?

autor
23. sep 2020

on nebyva na Slovensku praveze, mam ho rada, ale lasku k nemu necitim resp. neviem o tom 🙂 len ma zaujimal nazor niekoho objektivneho 🙂

anita6666
23. sep 2020

Ja si s jedným mojim bývalým píšem 20 rokov 😁 občas sa stretneme,ale neriešime absolútne nič iné. Necítim k nemu absolútne nič,občas si ním vyplnim nudu (úprimne povedané).

unicornlady
23. sep 2020

Tak keď nie je ani na Slovensku, tak nemáš čo riešiť. Proste si kamarátsky občas pokecáte.

deti95060810
23. sep 2020

možno si pre neho bútľavá vŕba...

janetinka27
23. sep 2020

objektivny tu nie je nikto 🙂 nieco citit na vztah nestaci. asi by uz nieco riesil, keby chcel s tebou nieco viac a nestracal by cas 5 rokov, aby ti to povedal.

mirage
23. sep 2020

Pockaj.. vyberiem moju zaprasenu krystalovu gulu..

0silvia0
23. sep 2020

@mirage paci sa nech nemusis hladat😬

ertlovik18
23. sep 2020

Podla mna nie, len nechce ta odstrihnut zo zivota, lebo ta ma asi rad ako kamaratku a bolo by mu luto keby ste sa zle rozisli alebo odmlcali sa.

autor
23. sep 2020

@0silvia0 jej dik macky milujem 😂 kazdy nazor sa mi rata 😀