Čo je najčastejší zdroj hádok vo vzťahu?

1. apr 2023

Ahojte. Zaujímalo by ma čo je vo vzťahoch najčastejšie zdojom hádok. Na čom alebo kvôli čomu sa najčastejšie hádáte s vaším partnerom vy?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denden77
1. apr 2023

nehadame sa 🤷‍♀️😎

bessie12
1. apr 2023

Zatiaľ sme sa za ten čas co sme spolu nepohadali. Keď vidím, že to smeruje k hádke alebo, ze moze byt z toho hadka, tak sa stiahnem na chvíľu a potom nasleduje diskusia a následne vyriešenie problému. Ale za to s ex som sa hádala dennodenne. Lenze tam boli nielen hádky 🤷‍♀️

buberova
1. apr 2023

Neviem či sa ti tu nejaké super mamičky priznajú že aj pohadajú alebo nepohodnú

akiana
1. apr 2023

Muz je nervak, a mava “zachvaty”, kedy cely bozi den na vsetko frfle. Pocasie je na hovno, robota je na hovno, musel zas na novostavbe daco riesit ze to pokaslali robotnici, rozzuri sa na krizovatke. Naucila som sa ho neriesit, ked ma “svoj den”, ale niekedy mi ide na nervy poriadne. Potom mu aj poviem svoje, a to byva casto podnet na hadku. Ale zas o take dve hodiny sme zase v pohode.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinka8512
1. apr 2023

3 najcastejsie dovody na hadky v manzelstve : sex, peniaze ,deti

laurita285
1. apr 2023

My sa síce nehádame nikdy, doslova nikdy neprebehla ostrejšia výmena názorov ale vie ma nasrať do vývrtky keď zle uprace kuchyňu a ešte sa tvári že to urobil dobre a ked sa mi nepáči nech to robím sama 😂 ale to je len malichernosť, ktorú vyrieši upratovačka 🤐

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzinka888
1. apr 2023

Nehadame sa ak myslis- krik, nadavky, urazky... No diskutujeme- on povie ako to vidi a ja tiez ako to vidim ja a ako by sme to chceli. Niekedy prideme na to ze chceme to iste- no on ide priano a ja obklukou( potrebujem cas). Alebo sa snazime nasjt cestu kde ustupime obaja. Kompromis. Najcastejsie vychova - nechcem aby sa pouzivali vety- preco si to urobil, ty si taky nesikovny, pomaly, urobim si to sam, a teraz nemam cas.. .

viestta
1. apr 2023

A na com sa hadate vy?

mima1608
1. apr 2023

U nás jediný dôvod hádky sú mačky 😅🤦 môj muž naučil doslova všetky mačky z okolia, že u nás sa nažerú a dostanú mlieko a mňa z toho ide poraziť. Je to nie len finančne náročné (lebo denno-denne im nasype 2-3 konzervy za 1.50 jedna), ale ma irituje, že máme stále plnú záhradu cudzích mačiek a lozia nám po oknách, streche, sedávajú na sedačkách záhradných atď.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
1. apr 2023

Tak my sa hádame asi tak raz za 2 týždne. Ale nekričíme na seba alebo si nenadávame. Len sú to také výmeny názorov a bubleme pritom 🤣
Najčastejšie frflem ja keď niečo sa snaží skrášliť a pritom sa vždy niečo iné zničí. Niekedy sa pohádame ak riešime výchovu. Niekedy sa pri hre povadí so synom a sú jak malé deti.
Nikdy u nás nie je také, že by sme išli spať pohádaní, väčšinou do 15minút po hádke je mier.

ningningie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima1608
1. apr 2023

@elizabet173 ja tiež milujem mačky, ale odtiaľ potiaľ a psa nemôžem kúpiť, lebo máme vlastné 3 mačky vonku a to by som im neurobila 😅 len neviem ako muža odnaučiť, aby sa prestal starať o cudzie zvieratá toľko. Najprv som sa nehádala ani ja, ale už to trvá rok a niekedy mi prasknú nervy. Ale tak sú to také hádky, že o hodinu-dve sa obidvaja tvárime, že sa vlastne nič nestalo 😅

dankabetka
1. apr 2023

Ahoj, s mojim sme spolu 18 rokov a este sme sa naozaj nepohadali, a ani sme po sebe realne nekricali...ale my sme asi take typy, diskutujeme spolu kazdy den a tak svoje nazory navzajom pozname. Druha vec my sme naozaj k sebe tolerantny, mna naozaj vie vytocit malo co...a mojho asi tiez tak...

marca12
1. apr 2023

My sa nehadame. Moj sa vobec nehada a tym odnaucil aj mna sa hadat. Stane sa,ze ja vypenim a vtedy je ticho 🤣 u nas som ja ten frflos,ze nieco vytknem. On zda sa,ze je spokojny so vsetkym.

caroline_
1. apr 2023

Moja sociálna fóbia a práca

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mareka49
1. apr 2023

Hádame sa na gauci alebo na stoličke ci posteli.

scila
1. apr 2023

Väčšinou kvôli deťom, keď muž príde moc unavený a chcel by aby už boli v posteli aby mohol aj on spať a oni ešte pobehujú po dome. Ak je fakt veľa hodín tak ich pracem do postele, ak ešte nie tak na neho vyletím nech si dá magnézium a ukľudní sa. Alebo kvôli svokre sme sa párkrát chytili. Hádame sa keď je toho na obidvoch moc, keď máme velké stresy, málo spánku... Ak je aspoň jeden z nás v pohode tak nechá druhého vypustiť paru a nenechá sa vyprovokovať.

ivangeline
1. apr 2023

Nic nie je najcastejsie. Strieda sa to.

thoughtfulweirdo
1. apr 2023

My vždy len kvôli manželovej nie úplne ukážkovej komunikácii 😬 pracuje na sebe, zlepšuje sa to míľovými skokmi za ten čas, ale občas ma nejaké jeho zdutie už dožerie a potom si niečo vypočuje 🤭 i keď ťažko to vlastne nazvať hádkou, keď sa hádam len ja 🤣

terry658
1. apr 2023

My sa hádame len z dvoch dôvodov:nedostatok spánku alebo sexu. Všetky hádky vzniknú na podklade týchto dvoch nedostatkov.

lvulik
1. apr 2023

Ja si myslím, ze častým zdrojom hádky su očakávania od toho druhého (je uz jedno v akej situácii) a keď tie očakávania zostanú nenaplnené, jedna strana je sklamaná, vznikne dusno a uz chyba iba málo k hádke..

mon29
1. apr 2023

Na všetkých prkotinach sveta🤣🤣ale vážne veci a problémy riešime veľmi triezvo spolu a s kludom😆

ariannazara
1. apr 2023

Stavba domu je u nás na prvom mieste 😅😅😅😅😅😅😅😅 to vkuse sa pre niečo hasterime🤣

nikelca
1. apr 2023

Kým sme len randili, tak kvôli meškaniu. Od svadby, už 10 rokov, bez hádok. :D Nedostatočnú komunikáciu vyriešilo čítanie myšlienok :P

scila
1. apr 2023

@nikelca jeeej meškanie. Na to som zabudla 😄. To môjho muža vytáča do nepríčetna, on miluje presnosť. Za 16 rokov si nezvykol, že skoro vždy meškám a teda keď na mňa vybehne tak pením.