Čo mám odpísať susedke?

6. okt 2022

Ahojte. Rýchla rada 😁 boli sme na huby, nazbierali sme košík, väčšinu sme nakrajái na sušenie, dala som dozicku aj do mrazaka a večer bude praženica. Zvýšilo sa mi asi 20hub, ponúkla som ich susede č.1 už očistené, či si nechce nasušiť alebo na prazenicu. Že jej sa s tym nechce babrať, je to veľa roboty a smradu zo susenia. Ja že Oki, ponúknem druhej, druha suseda to rada zobrala,že si nasuší na kapustnicu. Pred chvilou mi prišla správa od susedky č.1, že či mám nasušené huby, že ona by radšej už nasušené chcela 🤭 čo mám odpsiat, som zaskočená 😁 nechcem byt za lakomu, ani za skúpu, ale veď som jej dnes nukala zadarmo huby, aby si nasušila, a povedala, že sa jej s tým nechce babrať, je s tým robota a smrad. Za iných okolnosti by som neváhala a dala. Čo diplomaticky odpísať?

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dskjhfdlkdjhl
6. okt 2022

@zoro9836 No, a vidis, ja poviem takemu cloveku pravdu a tiez mam pokoj a nemusela som klamat, takze som mohla energiu minut na nieco zmysluplnejsie. A znovu-mne je fakt jedno, ze nevies jednat s ludmi na rovinu-nemusis mi to vysvetlovat. Mna to fakt nezaujima. Ja som si svoj nazor napisala, Tvoj ma nezaujal a nezaujme ma, ani ked mi ho budes este 150-krat opakovat😉

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lady_hurts
6. okt 2022

@zoro9836 ale ten idiot, ak by veľmi chcel, ťa poohovara aj keby si bol k nemu chrumkavý. Tak načo to je dobre?

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dskjhfdlkdjhl
6. okt 2022

@zoro9836 No, to by si sa divil. Ak Ta niekto chce ohovorit, tak to urobi, aj keby si sa mu cely do zadku strcil😉 Ale zrejme Ti to nemame sancu vysvetlit a aktualne sa mi nechce vyrabat vykladove leporelo😉

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dskjhfdlkdjhl
6. okt 2022

@zoro9836 To, ze sa my dvaja nezhodneme, to ja viem uz davno a aj som to sem pisala, ale Ty to nejako stale nevies prezit a neustale mas potrebu mi pisat😉 Namiesto toho si si radsej mohol nieco nastudovat o asertivite, alebo urobit nieco zmysluplne😉

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
6. okt 2022

@dskjhfdlkdjhl schytala si to za mňa. Ja som sa odmlcala, ani žiadna z tých co mu zvyčajne oponuju sa neukázala... Bok by mu vyvalilo keby sa nemohol realizovat, tak si vybral teba.

dskjhfdlkdjhl
6. okt 2022

@viestta No, musel by sa viac posnazit, aby sa dalo povedat, ze som nieco schytala😀 Toto je taky cajicek, ktory si mysli, ze je grog🙂

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
banderaska29
6. okt 2022

prosím Vás kto mi ponukne tak dve kila sušené hríby ? som malomocná a neviem si ísť nazbierať.
najlepšie už fermentované. a áno odčervené, prosím v pohari s červenou mašľou.
nebude odveci plus dva poháre kapustnica, dám do mrazáku a mám pokoj na vianoce.

😀 😀

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulaby1982
6. okt 2022

Veď prečo zavádzať, povedať ako je. Že už ich niet, žobrák ten rozhodnejsi.

klarolinne
7. okt 2022

Milá autorka, podľa mňa si reagovala veľmi zle. Mala si jej jasne napísať, že hríby máš iba pre seba, koľko potrebuješ a zvyšok si rozdala. Možno jej pripomenúť ze nechcela, iba tak mimochodom. Tým, že si reagovala, že sa sušia si dala signál, že jej hríby dáš. Snáď sa mýlim a už nepríde pýtať

svetlonos
7. okt 2022

Hniloba jedna! Na hrybi bepojde, prolat sa jej s tym nechce a smrdelo by jej to?
Mila zlata, tak teba sa nechce lebo je to vela roboty a smradu ale ja sa s tym prolat a zasmradit si byt mozem? Hotove by kazdy rad. Uvaris si uz sama alebo mi das aj recept, co by si z nich rada ?
Presne toto by som jej povedala. Je vychcana ako mraky.
Presne toto riesila kamoska s bratom a jeho zenou. Ona sama robi na smeny, k tomu obcas 16tka.
Tiez sa ich opytala, preco by ona mala pre nich cistit a susit. A bolo im jasne ze je nasrana.

autor
7. okt 2022

@klarolinne nepýtala 😁 keby pytala, tak poviem opäť NÁM som nasušila