• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo si myslíte o mojom životnom príbehu?

16. novembra 2012 
autor
Alicka ďakujem už terz mám z nej radosť je to také slniečko.Keď sa na mňa pozrie tak som v siedmom nebi :slight_smile:
Štastný Nový rok :wink:
30. dec 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oj dekuji.V lednu bych mela jit na konzultaci na IVF, ale nechceme to.Mame s toho strach a zda se nam to moc brzy :slight_smile:
30. dec 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež si myslím, že povedať skôr ako v puberte, mohla by sa na teba nahnevať. Tak ako si hovorila, že fakt od mala to brať ako Fakt, to bude najlepšie, príde jej to prirodzené. A hlavne, bude mať starých rodičov, takže ak ich nechceš úplne vynechať, tak to jej časom dojde, že je divné, že má 3jo starých rodičov.
30. dec 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem sasi aj tebe a celej tvojej rodinke :wink:
30. dec 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A v ktorom si mesiaci?
30. dec 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saska, příběh se šťastným koncem, našla štěstí vedle člověka, který Vás má rád a přeju Vám, aby Vám to vydrželo napořád :wink:
30. dec 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ďakujeme pekne :slight_smile:
30. dec 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasi, v tvojom albume mas foto malej s maminkou a tatinkom, kto je ten tatko? :astonished:
30. dec 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu asi priatel :wink: vlastne uz aj tatko nie :wink:

saska, krasny pribeh, vela stastia v zivote a nech tento priatel je s vami navzdy :dizzy_face:
30. dec 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to som chcela vediet, :wink: len som si domyslala, zeby to mohla byt fotomontaz uz zosnuleho tatinka :pensive:
sasi, aj ja zelam uz len vsetko dobre v zivote !!!
30. dec 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby ďakujem áno je to môj priateľ aj ja dúfam,že vydrží :slight_smile:
30. dec 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu vidis, aj tak to moze byt :wink: :slight_smile: no sak ona nam to prezradi :slight_smile:
30. dec 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasi :slight_smile: :wink:
30. dec 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Priateľ :slight_smile:
30. dec 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som to pochopila spravne :slight_smile: drzkajte sa a pekne vypestujte malicku :dizzy_face:
30. dec 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ďakujem pekne pestujeme ako rajčiny :wink: už je veľká slečna
30. dec 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saska, no ved tak sa to len hovori :grinning: :wink: jasne ,ze vychovat :grinning: :wink: je a krasne modre ocka ma :slight_smile:
30. dec 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Po tatinkovi :wink:
Júúj ja by som ju zjedla:slight_smile:keď sa na mňa pozrie tými okálmi ona vie ako na mňa :grinning:
30. dec 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saska fakt silný príbeh, ale máš krásne slniečko, nech ti robí len radosť,hlavne veľa šťastia v živote.. :slight_smile: ste pekná rodinka. :slight_smile:
30. dec 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ďakujeme krásne :slight_smile: :wink:
30. dec 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saska, vcera som myslela na to, ze by tu mohla byt tema o zaujimavych zivotnych pribehoch. ved to, co nam ukazuju v tv je obcas dost mimo. tvoj pribeh je taky. moj je uplne obyc a ja mam z toho velku radost a som stastna, ale podelim sa s vami o pribeh mojej kamaratky:

budem ju volat trebars marta. vyrastala spolu s mladsou sestrou a rodicmi, ktori sa mali velmi radi a dobre si rozumeli, mala krasne detstvo. pocas studia vs jej ochorela mamka na rakovinu a zomrela. na skole mala lasku, no rozhodla sa, ze sa vrati naspet domov a pomoze s domacnostou otcovi a mladsej sestre. laska to nevydrzala a z marty sa stala stara dievka. po 30 sa vsak zoznamila s muzom, ktory bol sice zenaty, no vztah uz nefungoval. zacali spolu zit, on sa rozviedol, platil alimenty a splacal pozicky, takze ich zivila vlastne marta. vzali sa a narodilo sa im dieta, no nebolo im dopriate dlho sa z neho tesit, po par tyzdnoch ho pochovali. to manzel nezvladal, k predoslym problemom s alkoholom sa pridruzili dalsie, no ona ho podrzala a preskakala s nim odvykaciu liecbu. ked sa zdalo, ze uz su z najhorsieho vonku, marte ochorel na rakovinu otec, dlho bojoval, ale boj prehral. kvoli dedicstvu sa pokazil ich vztah so sestrou, po case si nasli k sebe cesticku, no vtedy martina sestra nahle a necakane zomrela. jedinou rodinou zostal manzel, ktory znovu podlahol zavislosti a psychickym problemom. svoj zivot ukoncil sam. obdivovala som martu, kde berie silu s tym vsetkym zit, ked prezila to najhorsie v zivote. tato mila empaticka osoba s velkym srdcom a sirokym okruhom priatelov vsak konecne nasla v zivote kusok stastia. stretla vo svojich 55 rokoch lasku, ktora jej bytiu dava novy rozmer a dava vsetkym, co ju poznaju nadej, ze zivot ma zmysel a ze clovek toho unesie viac ako sam o sebe vie.

saska, vela stasia :slight_smile:
30. dec 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Sašku poznám osobne je to úžasná žienka má nádherné bábätko super priateľa ste super rodinka mám Vás moc rada :wink: .Saši ozvi sa maminka je v pôrodnici je zle :frowning2:
30. dec 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holcicka to mi je luto :cry:
30. dec 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alicka moja maminka je v pôrodnici síce je už v 9mesiaci termín mala 6.1 dnes bola na kontrole u lekára mala vysoký tlak a bábätku bilo rýchlo srdiečko zajtra ráno jej idú robiť cisársky rez tak dúfam,že všetko dobre dopadne..
30. dec 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Simi neboj všetko bude dobré idem ti napísať.Ďakujem za milý komplimentík:slight_smile: :slight_smile:
30. dec 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holcicka neboj maminka to zvládne aj s bábenkom tak daj určite vedieť že čo a ako,ok?
30. dec 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dám hneď ako budem vedieť aj fotky pridám hneď ako budem doma :wink:
30. dec 2008 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všeci počúvajte!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
Bábätko je na svete chlapček Marco 3660g a 50cm :wink:
Je zdravučký krásny večer pridám fotky :wink: :slight_smile:
31. dec 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Gratuluji :dizzy_face:
31. dec 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super!srdečne blahoželáme a prajeme vela zdravíčka Marcovi aj mamičke.tak si šťastná segra :grinning:
31. dec 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok