Čo si o tom myslieť? Priateľ vypisuje iným ženám na pokeci

majus454
2. dec 2018

Ahojte. Ide o to ze mam priatela sme spolu rok a kedze viem ze chodi na pokec tak mi nechcel prezradit s kym si tam pise. Udajne len maily cital co mu tam chodia. Nemam vo zvyku kontrolovat ale dnes mi to nedalo tak som mu nazrela do posty a velmi som bola v soku ked tam napisal niekolkym babam citujem. Mas velke prsia? Alebo druha sprava: chces trt. at? 😮🤔 Domyslite si. Robil to
z nudy? Nepodviedol by ma nakolko je rodinne velmi zalozeny ale toto ma velmi prekvapilo. Vas nazor na to. Vdaka.

majus454
autor
3. dec 2018
majus454
autor
3. dec 2018

@mondolina no vidis.

majus454
autor
3. dec 2018

AJ DNES MI VRAVEL TO ISTE ZE TO ROBI V RAMCI ZABAVKY A NIC ZA TYM NEHLADA LEBO ZA ZENSKYM NICKOM MOZE BYT KLUDNE AJ CHLAP. A ZE NIKDY MA NEPODVIEDOL ANI NEPODVEDIE. TAKZE PRETO SOM KLUDNEJSIA A SNAZIM SA TYM UZ NEZAOBERAT.

majus454
autor
3. dec 2018

A KEBY CHCEL KLAMAT ZACNE BYT NERVOZNY TO BY SOM SPOZNALA A ROZPRAVAL UPLNE V KLUDE A DALSI DOVOD ZE NEKLAME JE TEN ZE NEMAL PROBLEM SA O TOM BAVIT LEBO VACSINOU AK SA NECHCE O NIECOM BAVIT TAK SA UZAVRIE DO SEBA A NEPREHOVORI TAKZE SI MYSLIM ZE BOLO UPRIMNÉ TO CO HOVORIL.

dominika_sk
3. dec 2018

@majus454 ukazuje že bol tu pred dvadsiatimi minutami ale neodpisal. Asi nie som jeho typ ! 😂

majus454
autor
3. dec 2018

@dominika_sk to je zaujimave ze neodpisal. Hmm🤔

0martina0
3. dec 2018

no toto je parada baby ste dobre👍

anve
3. dec 2018

@majus454 v pohode😊aj ja by som tak otestovala😂😂

majus454
autor
4. dec 2018

@anve takze niesom jedina 😂

majus454
autor
4. dec 2018

@0martina0 😂👍

alilka
4. dec 2018

@majus454 normálne si zapínam upozornenia..taká som zvedavá..😁 ja som mala chlapa 7rokov..vzali sme sa a po roku a pol som zistila že má rok podvádza s kamarátkou..a tiež bol "rodinné an nábožensky" založený . 🤦🤦 Toto by som netolerovala..ani v rámci srandy..pokec je jedna veľká kurvar*n..čiže nie .chce sa zabávať ?nech sa páči,nech si stiahne hru,počúva hudbu atď ..ako môj terajší muž. A nie aby behal na pokec..to nie!!..

macusikzv
4. dec 2018

@majus454 noo...tak mne rano odpisal a bol tu aj pred hodinou....isla som nanho takticky...pocuvalila som mu synovca,a ze sa nanho podoba😁podakoval mi,ze som mila.....lenze ja mam 46😂a zo zv😂😂😂😂ale odpisal,a je tu stale!!!!!!!!

macusikzv
4. dec 2018

@alilka presne tak!!?ja som sa tam prihlasila,reku ze je to ako FB....no hovno....keby ste tie spravy citali,co mi posielaju....ale najdu sa aj normalny....veru aj byv.spoluziakov som tu nasla,aj vela znamych....😂😂

majus454
autor
4. dec 2018

@macusikzv takze odpisal? A len toto ze dakuje dakuje a ze si mila?

majus454
autor
4. dec 2018

@macusikzv v pohode ak je tam stale. Preposli mi potom prosim cez screenshot co odpisoval.

alilka
4. dec 2018

@macusikzv áno jasné že sa nájdu aj normálni..😊 ja som si tam pred piatimi rokmi našla terajšieho manžela ale tak nikdy mi nepísal žiadne uchylnosti.."aké mám kozy a či chcem t*tkat"..od kedy sme spolu na pokec nechodí ani jeden z nás..ale stačí mi čo počúvam od ostatných..alebo keď si tam idem kuknúť maily..

majus454
autor
4. dec 2018

@alilka ja ho neobmedzujem ani nedrzim na kratko to som mu povedala tiez a on ze to pisanie ma z cias ked bol este sam ale ze dokaze sa toho vzdat a klasika ze nic tam nehlada a ze pre neho to ziaden vyznam nema a on sa odtial v zivote s nikym nestretol ani nestretne. A ze ked ma mna nema potrebu podvadzat ze neni ten typ a ze keby mu napisala nejaka baba vie to stopnut a kontrolovat sa.

zooeynka
4. dec 2018

@majus454 ty musis byt velmi dobra zienka. Taketo typy maju chronicki nevernici v oblube, lahko sa daju presvedcit ze je vlastne vsetko v poriadku. Ucicika ta svojimi "presvedcivymi"argumentami ze "ty moj blaaaazonko...." Mysli na to, ze muza robia ciny!!! Nie kecy, dristov a klamstiev ti narozprava hocikto. Jemu chyba ucta voci tebe a to je velky pruser.

majus454
autor
4. dec 2018

@zooeynka on ma cinmy presviedca a lahko dojdem na to ked klame. Velakrat som uz na to dosla a odvtedy si dava pozor na to.

zooeynka
4. dec 2018

@majus454 a vzdy mu odpustis a on si je toho vedomy....

majus454
autor
4. dec 2018

@zooeynka a uctu voci mne ma odhliadnuc od byvaleho ktoremu ucta nic nehovorilo.

majus454
autor
4. dec 2018

@zooeynka vzdy nie. Su situacie kedy urcite veci neodpustam. Napr neveru neodpustam a nasilie vo vztahu. A klamstva tiez neodpustam iba vtedy ak ma viac neoklame

hope87
4. dec 2018

Neviem...ale ako tak citam tvoje vyjadrenia, tak vlastne ty ani nepotrebujes nase nazory(to neber v zlom)... ale evidentne si presvedcena (alebo chces byt), ze vlastne nic AZ take zle neurobil a nikdy by ta nepodviedol a ze je to naozaj len z nudy...nuz, tu ti uz ziadny nazor netreba...rozist sa s nim nerozides ale verit mu uz nebudes (nie tak, ako by sa vo vztahu malo), lebo akokolvek samu seba presviedcas o tom, ako je rodinne zalozeny, ako by ta NIKDY nepodviedol atd, vlozil tymto do teba "semienko" nedovery a pochybnosti. Moj skromny nazor je, ze to vobec nie je normalne, pisat taketo "oplzlosti" len tak z nudy, ked mam zdravy vztah, ktory ma naplna a milujem svojho partnera...na druhej strane, stava sa, ze aj ta najneuveritelnejsia vec, moze byt pravdou a naozaj to robil z nudy...ale tam by som sa uz zamyslela nad tym, co ten chlap ma v hlave, ked pise taketo veci z nudy? Napr. moze mat nejake tajne "chutky", ktore si takto kompenzuje v "sukromi" 😉

codal
4. dec 2018

@majus454 upřímně, žádný rozumný,dospělý, zralý muz, který má partnerku a ma ji rád, tohle nedělá! Ani z nudy,ani z jiného důvodu.Tohle je totiž naprosto stupidní zábava hodná tak puberťaka.

alilka
4. dec 2018

@majus454 ak ho tak neobmedzuje ako pises,aký si mala teda dôvod mu vôbec kontrolovat ten pokec??niekde podvedome tá to tam hnalo aby si to urobila..čiže tam nieje plna dôvera. A hovor si čo chces..keď nemám dôvod tak nekontrolujem..a jasné že ti povie že to pre neho nič neznamená..čo iné by si čakala že to povie?že "Zlatko sorry,píšem si s druhými a uvidím kam ma to posunie?"..to je blbosť..klamár sa nikdy neprizná..lebo mu horí pod ritou..

alilka
4. dec 2018

@majus454 ale chlap ktorý je v plnohodnotnom vzťahu určite nepotrebuje pokec a písať zvrhlosti..

majus454
autor
4. dec 2018

@alilka uvidim ako sa bude spravat dalej ak ma sklame tak koniec.

majus454
autor
4. dec 2018

@alilka ja mu doverujem ale mala som pocit pozriet mu RP lebo tam chodi stale a chcela som vediet ci naozaj si prezera iba maily ako tvrdil. Viem ze klamal a zaprisahal sa ze uz nebude ziadne oplzlosti pisat ze sa toho vzda. Tak uvidim.

alilka
4. dec 2018

@majus454 ja ti píšem aj z vlastnej skúsenosti..pravda sa často zle pripúšťa..viem aj podľa seba keď má človek ružové okuliare a zaľúbenost ho nepustí myslieť inak..no pochybnosti v tebe budú hľadať čoraz viac..držím ti palce aby si čím skôr zistila ako to je a nemusela žiť v klamstve a neustálom strese..😉

majus454
autor
4. dec 2018

@alilka myslim ze toto uz mam za sebou a je uz iba na nom ako sa bude chovat dalej