Čo všetko tolerujete svojim mužom?

tehulka_mk
24. jan 2013

Nevedela som vymyslieť iný názov témy,tak sa vopred ospravedlňujem.Viem,že manžel je slobodný človek aj keď je ženatý,že je to samostatná jednotka,je svojprávny atď,ale potrebujem sa opýtať,čo všetko vy tým svojím chlapom dovoľujete.Všetko je o vzájomnej dohode,ale musím sa opýtať 😉
Napr. 1.Ako často chodia s kamošmi večer von?
2.Nechávate ich si písať/chatovať s kamoškami?(nemyslím staré kamošky,ale nové)
3.Nechávate ich tak,keď prídu večer z práce sadnúť za TV alebo PC bez vás,bez toho,aby sa vám chvíľu povenovali?
Nenapadajú mi iné otázky teraz,ale keď si myslíte,že niečo dovoľujete svojim mužom viac ako iné "fúrie",tak mi to sem prosím napíšte.Napr. "Nevadí mi,ak so svojou ex skočí na kávu" a podobné. 😉 Vďaka,len chcem zistiť,či som zlá partnerka 😅

nellushka
25. jan 2013

ufff baby 🙂 tak ja pri vas vyzeram ako fuuuuria s velkym F 😀 nemam problem,ak ide von s kamosmi.Ale ak tam je nejaka jeo byvalka,nie je mi to jedno a obcas si potom neodpustim hlupu poznamku..chatoval a dost vela a nahoda je svina a ja som na to prisla.Najprv samozrejme hnev(naucila som sa pocitat do 50) 😀 a potom dialog aky bol na to dovod. teraz je uz klud a ani nepatram ci este nieco je...riadim sa heslom,ze loz ma kratke nohy 😉 a ked pride z prace,tak sa vela rozpravame co a ako bolo cez den,co treba,co planujeme a tak popri klasickych cinnostiach doma.Venovat sa synovi a potom sebe navzajom 😉

panki
25. jan 2013

@80472 tak Ty si potom "superžena" 😀 😀

80472
25. jan 2013

@panki tie úvodzovky sú tam celkom zbytočné 🙂 bez nich a ironického podtónu by som ti dala za pravdu. áno som 🙂 som sebestačná, samostatná a chlapa naozaj nepotrebujem...preto sa dívam na tieto vaše príspevky so značným nadhľadom a úsmevom na perách...🙂 ok, ok 🙂 na zábavku áno a potom popoťahovať ženatých ako bábky a celkom sa bavím na tom, ako sa nechajú 🙂 a mna to potom baví ešte viac 😉

czechzuzanaba
25. jan 2013

@80472 no nejsi to ty, co jsi tu nedavno psala, ze jsi cerstve rozvedena? Protoze Tvuj manzel si nasel milenku? Tak potom co tu hrajes za divadlo s takovymi silackymi trapnymi prispevky....

80472
25. jan 2013

áno, som🙂 milenka nebola príčina rozvodu, ale urýchlený dôvod na KONEČNE! MOJE dokopanie sa k rozvodu a ukončenie roky nefungujúceho vzťahu. 😉 dnes tej dáme zo srdca ďakujem, lebo takýto spokojný život, aký mám teraz som v manželstve nepoznala a riešila som to, čo riešite v témach vy. 😉 konečne si užívam život!!! a teším sa z každého dňa 🙂 to som, žiaľ predtým nepoznala...takže chlap? nikdy! 😉 na zábavu áno!!!! 😎 rozhodne 😉

80472
25. jan 2013

@czechzuzanaba vyššie uvedená odpoved je špeciálne pre teba 😉

danielitka26
25. jan 2013

u nas fungujeme asi tak nazvali sme si to domaci poriadok, pracujeme obaja ale zasada c1 o 20tej sme obaja doma c2 chatujeme s rodinou a spolocnymi priatelmi ale to je viacmenej skype. komunikuje s ex (koli mallemu )90% to riesi ked som pri nom ked sa ozve nahodou ona tak mi to hlasi vzdy sam (bez toho aby som sa ja na nieco pytala) c3 komunikacia vzdy vsade za kazdeho pocasia a casu ako takeho, neskutocne vela spolu rozpravame a myslim ze preto spolu fungujeme ako hodinky lebo tym kecanim vzdy vsetko akosi vyriesime ci uz najdeme riesenie a pod....c4 von chodime zo zasady spolu nezakazujeme si ale proste spolu je spolu a ked ma aj posle tak som leniva a radsej zostanem visiet na tejto modrej kobyle a relaxovat v polohe leziaceho strelca, moj drahy detto. a takto nam to vyhovuje obom

czechzuzanaba
25. jan 2013

@80472 No je to smutne, ze ti manzelstvi nevyslo. Aj to se stava. No potom zahorknout a vybijet si sve komplexy na zenatych parech, to uz mi prijde trosku sobecke. To uz je otazkou moralky a charakteru.

danielitka26
25. jan 2013

a este som zabudla stretnutia tretieho druhu ako ex, kamosky a pod neexistuju, to sme si vysvetlili hned na zaciatku

kolinia
25. jan 2013

Prepacte za vyraz niektore komentujuce, vy ste "truby"? Ona sa len pyta a informuje, te ako to u koho je, je jasne, ze ako aj zena, tak aj muz su svojpravni, len zalezi od tolerancie. Niektori chlapi pridu z roboty, najedia sa a nezajem, flakaju sa, niektori sa venuju rodine a niektori aj to aj to zvladaju, ak ste nepochopili otazku, nenadavajte, nikde neni, ze chlap moze len to, co povie zena a pod.
Moj chodi aj na pivko raz za tyzden a vobec mi to neprekaza, chatovat nechatuje, no na nete je casto, cita si clanky, spravy atd., ja tiez, je to choroba i-phonakiv 😉, no venuje sa aj rodine, berie malu von alebo chodime do prirody hlavne, teraz na sankach, avsak neprebaluje, neprezlieka, nevari, akurat sa s malou kupe a cez vikendy k nej vstava, ked sa nahodou budi. Mame nejaky system a ten nam vyhovuje.

80472
25. jan 2013

@czechzuzanaba nie je to smutné. kebyže viem, že budem takto šťastná, urobím to dáááávno!!!! minimálne 5 rokov dozadu, to je ľúto zas mne! že som nekonala skôr 😒
komplexy?? jj 😀 😀 😀 😀 ako pre koho 😝

czechzuzanaba
25. jan 2013

@80472 No ja te nebudu presvedcovat, proc je vztah fajn, vsak kazdy jak ma rad 😉 No a aj kdyby jsi teda chtela zustat sama, vsak to je ok, vsak me se zda divne jen to, jak jsi psala s tema babkama a zenatyma. Akorat me napadlo, ze kdyby si muj manzel nasel milenku s takovyma nazorama, tak by mi ho mozna nakonec bylo este lito 😀

panki
25. jan 2013

@czechzuzanaba ja by som mojmu možno takú aj podhodila na chvílku 😀 nech si zapamätá

digysa
25. jan 2013

@80472 aj by som s tebou suhlasila......keby sa dal cas zastavit a ja by som bola stale mlada....
Teraz je ti svete zit...ale ked budes mat 55 rokov a budes zit sama, tak tych muzov na zabavu bude coraz menej....
Problem je, ze muzi chcu na zabavu zeny max. do 40-ky.....potom si uz zena skutocne musi poradit sama so samotou...

Podla mna si nastvana na vsetkych chlapov...aj ja by som bola... keby som bola cerstvo rozvedena a podvedena..... Inak tiez by som sa asi uz nevydavala, ak by sa mi rozpadlo moje manzelstvo. Jeden chlap mi staci 😉
Ale nemozes kazdeho muza hadzat do jedneho vreca.... Nie je to tak, ako to pises...ver mi.
(uprimne, moj manzel by tiez asi isiel castejsie na pivo, alebo by si pozeral nejake sexi stranky....keby na to mal cas. Zial nema...a to viem s urcitostou....lebo my sa hadame uz len koli tomu, ze chodi prilis skoro spat- je unaveny. O 9:30 vecer uz chrape...ja pozeram telku do 12 v noci).

panki
25. jan 2013

@80472 žiadny ironický podtón a úvodzovky boli len preto, že to nie je spisovné slovo 😉 ja takéto príspevky beriem s maximálnym nadhľadom, ako väčšinu tu na MK (niekedy sa aj dosť pobavím) 😀 😀

nela82
25. jan 2013

@tehulka_mk mojmu manzelovi nemusim niczakazovat...
-po krcmach sa mi netula...
-so zenským pohlavím nevypisuje-nevyhľadáva...
-pre PC si sadá tak zopár-krát do týždňa-nie hned po práci...
Ked je v praci,je v praci.Ked je doma,je doma.
Ak sa niekam ide-ideme spolu-takto nam to vyhovuje a nemame ziadne tajnosti 😉

dadis
26. jan 2013

@tehulka_mk 1. obcas on, obcas ja 2. asi nikdy, neviem nekontrolujem, ak ano, nechcem o tom vediet 3. nevysedava, to skor ja sa obcas zapozeram na TV noviny a nevnimam co sa deje okolo...
myslim, ze ziaden z tychto 3 bodov by som ja ako manzelka vedela realne ovplyvnit 😖 Je to na slobodnom rozhodnuti mojho muza, ci sa chce venovat nam, alebo viac niecomu (niekomu) inemu, nebola by som rada, aby bol s nami z donutenia, alebo aby som ho do niecoho nutila, to predsa nemoze fungovat vecne. Snad pomaha prijemna atmosfera doma..neviem posudit.

mirus1977
26. jan 2013

po1- chodi von s kamaratmi hlavne s prace ked maju nejaku akciu ako to oni nazyvaju(ja tiez ked idem s kamoskami nema s tym problem)a postara sa o malinkeho. po2- pisal si s kamoškami viac menej s novimi neveda som o tom az dovtedy ked prislo k tomu ze mila pani sa nam do ocka po usi zalubila a vipisovala sms ky ze nas ocko sa dal v praci preradit( osobne si mysllim ze ked si bude chciet najst inu alebo nam to nebude klapat nič s tym nesapravime..čize piše si aj ja si pisem s chlapcami .a ako čitam tu pise jedna mamina ze moj manzel na facebočky a taketo veci neni aby neostala prekvapena mam kamaratku ktora toto tiez tvrdila ze moj ma dost v robote a tak dalej a tak dalej a teraz su uz rozvedeny jej ex si nasiel znamost prave cez internet na pokeci a este čo bola to jej akoze dobra kamaratka... po3-ked pride domov v prvom rade ide k detom(ked su doma tie vecsie su uz viac menej vonku so svojimi kamosmi ked pride s prace ) potom k malinkemu pusinku a tak a potom ja ...napapka sa a ide si oddychnut no ked treba bez problemov vstane od telky a venuje ja chlapcovi...

80472
28. jan 2013

@czechzuzanaba veľmi trefná odpoveď 🙂 áno, o to mi ide🙂 treba ich poľutovať🙂 aby si zapamätali, čo robia 🙂 a že také, ako ja sa na nich len bavia 🙂

finis
28. jan 2013

tak ja uz by som mohla aj "bilancovat" 😀 brali sme sa strasne mladi z terajsieho pohladu, ale nemenila by som. chlapi vsetci maju nejake muchy takze tie nase zvladam 😉 naco menit za nejake nezname, ze?
teraz na tie otazky:
1. moj muz chodi na treningy uz x rokov 2x do tyzdna a potom s kamaratmi niekde na pokec. (schvalne nehovorim na pivo, lebo tomu on zase moc neholduje) si myslim, ze potrebuje aj s niekym inym porozpravat ako iba somnou. aj mimo treningov obcas vyrazi s kamaratom na kavu alebo podobne...to je tiez ok. len naozaj malokedy som vypenila a to hlavne ked uz som mala plne zuby nezmyselnych pracovnych stretnuti trvajucich do noci alebo aj rana, do ktorych ich nutil zamestnavatel a neskorych prichodov z prace systemom - deti vidim iba rano ked ideme do skolky a skoly.
2. sry, ale kamaratstva s osobami opacneho pohlavia netolerujem a ak tak iba za priisneho osobneho dohladu 😎
muz nastastie je anti-chatovac.
3. toto neriesime vobec. ja hlavne drzim rodinu cez tyzden hlavne ked boli deti mensie a on cez vikendy nastupil a bol vzdy najlepsi a najoblubenejsi otecko 🙂

seraa
23. apr 2013

neviem o co tu ide ale ako som sa docitala na mk vela bab ma problem s priatelom co si dopisuje a chatuje s "kamoskami"

nedovolovat vymenim za netolerujem
takze netolerovala by som ziadne chat, sms s "kamoskami" ci "cudzimi internetovymi kamoskami"
ci ex
tolerujem: ist sem tam von s kamosmi (moj muz nechodi casto a tak neviem do akej miery)
tolerujem ked si sadne za pc kedy chce pokial neni na chate s inou .....

ritusuk
24. apr 2013

ak by som mala chytat za slovicka;ten moj si nemoze robit co chce😀 a to z jedineho dovodu,mame tri male deti,podujal sa,ze ich vychova,ze mi pomoze,je tak isto rodicom ako ja,takze zaroven uz ani ja si nemozem robit co chcem,to je logicke.robit si co chceme sme mohli ako bezdetni,pred 3 rokmi,teraz uz je na to neskoro😀 slova 'dovolit/nedovolit' pretransformujem na 'strpiet/nestrpiet',pretoze obaja mame nejake zasady a hranice,kt.sa snazime drzat. 1,ani jeden z nas nechodi pravidelne na pivo,ani flamovat,tak ako si ja odbehnem obcas do mesta na kavu,tak aj on si vybehne obcas za kamaratmi,ale obycajne riesia nejaky problem s compom,ak si da pritom 2-3 pohare jeho oblubenej skotskej,nevadi mi to. 2,ani jeden z nas nestrpi chatovanie na pokeci z dovodu 'len tak na srandu',kamaratov a kamaratky mame obaja,aj spolocnych,aj nie,ja si obcas popisem na fb so starou partiou,on tiez,ale skor si volaju,kedze na fb moc nechodi(on sa smeje,ze tam uz nema co robit,statusy ho nezaujimaju a nechape co robim na fb 2hodiny ja).3,nebuzerujem,ked pride domov,je rad ze je doma,da mi pusu,objime deti,v klude sa naje,ide si zapalit,posedi na wc,kde si cita spravy a potom uz je pripraveny na nas😀 nestrpela by som,keby prisiel domov a hned isiel na pivo alebo sa vyvalil na gauc a skrabkal si gule,tak isto,akoby on nestrpel,keby nasiel nase deti hladne a spinave a mna sediet za monitorom.ja stale nechapem,preco je to tak,ze sa vsetko toci len o tom,co by chlapi mali a nemali,mohli a nemohli,oni su nejaky iny druh?ten vas by toleroval vase chodenie na poharik?chatovanie so mladym maskom?ci to,ze pride domov a nenavarene,neoprane,vy v pyzame s kavickou za pc?ak ano,nieco je zle a je uplne jedno ktory z paru tak kona,rodicmi su obaja,robotu maju obaja a obaja maju pravo na oddych,no nech to nie je na ukor toho druheho.

6mia6
24. apr 2013

1. kedysi chodil pravidelne, potom prestal abstinuje kvôli operácii, nedávno si dal pivo. Teraz len keď sa ozvú spolužiaci alebo stará partia ktorá je dosť rozlezená "vonku"
2. chodí na týždňovky čo robí tam neviem ale stále sa smejem že možno má inde ďalšiu ženu a deti. Potom by som sa už moc nesmiala :D Našťastie sa nevracia na jedno miesto. Kontakty s ex neudržiava. ale budeme bývať v jednej dedine, je mi to jedno. Chatovanie ho nebaví. napísať si napíše sem tam, podľa toho čo hovorí. Hlavne s ľuďmi ktorí su "vonku"
3. keď príde domov roztatári mi deti a potom spí na gauči lebo je unavený zo šoférovania. Jeho umenie zaspať obdivujem ja sa prevalujem v posteli ešte hodinu. Keď sa aklimatizuje tak ideme von s deťmi, nákupy a bežný život.

Ale napíšem aj naopak:
1. chodím dosť často, mám len slobodné a bezdetné kamarátky a bohovsky si oddýchnem pri ich "problémoch"
2. píšem si na fb len s ľudmi ktroých mám v priateľoch. pokec je blbosť. s ex sa občas vyskytneme pod jednou strechou ale máme svoje životy, dáme si pivo a bavíme sa.
3. kukám bedňu keď deti spia. Inak nie je kedy. S manželom obľubujeme kino tak si sem tam vyrazíme 😀

karolka13
29. apr 2013

paaaani, precitala som si vsetky prispevky v tejto teme a som normalne udivena. vsetky zeny spokojne - muzi nikde nechodia, nic zle nerobia, doma pomahaju a vsetko to robia dobrovolne, z vlastneho rozhodnutia bez akehokolvek natlaku z vasej strany. nemyslim to ironicky, vsetkym stastnym manzelkam zijucim v stastnych vztahoch to prajem, len si vravim, ze preco je potom tolko rozvodov. ved tu je asi 95% odpovedi uplne uzasne spokojnych a stastynch manzeliek.a preco v mojom okoli je skoro 90%manzelstiev skor nestastnych ako stastnych. aj moje manzelstvo je omnoho komplikovanejsie. takze vas stastnejsie prosim o prezradenie, ako to robite, ze ste tak spokojne?????
a dovolim si zodpovedat aj ja na otazky:
1. manzel chodi na pivo asi tak raz za mesiac a takmer vzdy viem, ze ked povie, skocim na pivo, znamena to, ze pride nad ranom riadne podgurazeny. a mna to vzdy znova a znova nas...e. asi nie som taka tolerantna zienka, ktora bez problemov rano vita muzicka s opicou po noci s dvoma malymi detmi. a nie je pravda, ze chodi tak neskoro, lebo mu robim sceny. skusala som najst kompromis, aby chodil aj kazdy tyzden niekam zasportovat, alebo len tak vypadnut na pivo, ale nech pride aspon do polnoci. zatial to nezafungovalo ani jediny raz. a manzel nie je ziadny alkoholik alebo dedinsky bulo.vyzera ako velmi dobry, starostlivy manzel, aj taky je....ale ked pit s kamosmi, tak riadne!!!!zasada je - odtrhnut sa poriadne sa zresetovat. a viem, ze nie je jediny. ved v tych krcmach nesedi sam. vzdy je s nim kopec taktiez zenatych chlapov. ja to netolerujem, nedovolujem a aj tak si robi, co chce.
2. chatovanie s kamoskami alebo ex som zatial nastastie nezaregistrovala, ale co nie je, moze byt.
3. pomaha, pomaha, ale mohol by aj viac. prestahovali sme sa do domu a odvtedy ma vzdy, co robit okolo domu. takze pride z roboty, bud sa naje, alebo aspon na chvilu odfukne a zacne robit to, co potrebuje on. chapem, ze ked to neurobi on, nema kto iny a o deti sa predsa staram ja, ale viete, som doma so 6 mesacnym babom, uz mi na tej materskej sibe a strasne by som privitala, keby mi aspon na pol hodku malu zobral a ja som si trochu vydychla. mala je dost narocne dieta, dava mi zabrat, takze si obcas postazujem, ze malu ani nevidi, lebo chodi spat okolo19.00 a to manzel prave konci so svojimi pracami. a ked zistim, ze vonku sa popri praci zakeca s jednym susedom, s druhym...no co...ide ma porazit. zvycajne aspon sprchuje a uklada starsiu dceru a aspon cez vikend sa s nimi trochu pohra, ale...ja mam pocit, ze mne neostava cas na nic a to dost zazlievam prave jemu.
takze vam vsetkym uprimne zavidim a prosim, aby ste mi teda poradili, ako to mam robit, aby muzicek vlastne ani nechcel chodit s kamosmi, pomahal, pripadne sa vracal z pivka nacas a ja som nebola za tu avizovanu fuuuuriu.

zozo111
29. apr 2013

klobuk dole pred vasou srdecnou tolerancoiu - fakt uprimne ju zavidim...
1- moj ma vyslovny ,,zakaz,, na pivo - dovod: -ked bol za posledny rok 3x - vzdy prisiel ozraty jak prasa a ovracal zachod. Koniec - stacilo mi. Jeho znami a kamarati maju preto k nam otvorene dvere na pivo hocikedy. - pod nenapadnym dozorom 😀 aj tak na to pivo vacsinou nema cas a tiez nechce aby som ja chodila na kavicky s hocikym... takze to neberie tragicky.
2.- so zenami si nezvykne pisat - lebo boli za to velke hadky, ked som pred par rokmi zistila, ze si pisal s kolegynkami a klamal - zatlkal, tak si tak nejako automaticky dava pozor 😀 to uz neriesim
3- pride z prace a sadne za PC, cela starost o dieta je na mne - takze sa hadame nonstop denne... - nedoriesene. Ale musim povedat - obcas si spon potomka okupe tak raz za dva tyzdene...

ano som stihacka, a co? moj muz je nevyzrety chlap (sopliak) - povedzme si na rovinu, alkoholizmus sme v jeho rodine riesili, preto som opatrna..

ewca
29. apr 2013

tiez si myslim, ze je vsetko o dohode, my si nic nezakazujeme.... na pivo s kamaratmi ide obcas, velmi malo a ked ide, tak sa snazi tak aby uz dcera spala, aby som s nou uz ja sama nemala starosti, inak mi s nou maximalne pomaha, lenze chodieva strasne neskoro z roboty, tak som s nou vacsinu casu sama...velakrat sa stane ze skor on mna posiela niekam sa zabavit, zacvicit si, oddychnut si, aby som nesedela stale doma... mohla by som, ale radsej budem s nim doma, a uzijem si spolocne chvile, aj tak sme spolu malo...
co sa tyka pisania cez internet, kamaratky a ani byvale frajerky mi nevadia, vzal si mna, dieta ma so mnou, tak to tak beriem, ze si vybral mna a okrem toho s byvalym priatelom si pisem a semtam sa stretnem aj ja...na nas vztah to nema ziadny vplyv... a to ze by si pisal s inymi neznamimi babami cez napriklad pokec mi velmi vadi (nakolko aj my sme sa zoznamili cez net aj s byvalym som sa tak zoznamila, skratka bojim sa), to som mu aj povedala, ale samozrejme zakazat sa to neda, nie som s nim 24hodin denne, keby si chcel s niekym pisat bude si v praci, kde to nevidim....
a ked pride z prce vacsinou je uz dost neskoro, napapame sa, venuje sa malej, okupe ju, pri uspavani sa striedame a potom alebo spolu pozerame tv, alebo ak ma nejaku pracu na pc, tak si to dokonci...ale nie je to take, ze by prisiel z roboty, vyzul topanky, vylozil nohy a ty zena obskakuj ma, skor sa snazi ma odbremenit od vsetkeho mozneho ked pride domov....
ale aby ste si nemysleli, ze mam doma dokonaleho chlapa, tak aj on ma svoje muchy 🙂

gretocka
9. sep 2013

ahojte, tak u nas to je takto:
1. na pivo s kamaratmi nechodi, nic mu nemusim zakazovat, jednoducho to pre neho nie je podstatne. Jeho najlepsi kamarat je manzel jeho sestry, spolu aj robia a aj "zabavny" cas travime ked tak vsetci spolu.
2. so zenami si nepise. Jeho najblizsim clovekom na vyjadrovanie pocitov som ja a u mna to je tak isto...
3. moj manzel ma kancelariu doma, takze pri PC sedi od rana do vecera (s vynimkou, ked ma servisne prace v terene, to je obcas prec aj niekolko dni) Ked nema surnu robotu, vybehne obcas z pracovne aj cez den, aby nas aspon objal a prehodil slovo s detmi. Avsak praca "zarabat si sam na seba" je o tom, ze neexistuje 8 hodin a padla, takze toto chtiac-nechtiac tolerovat musim. Zivi nas a vidim, ze ho praca bavi, preto si uzivam chvilky ked ma volnejsie a respektujem, ked ma naval. Vtedy sme s detmi odkazani sami na seba, aj ked ho mame doma za stenou 🙂
A mame spolocneho konicka, ktory suvisi aj s jeho pracou, takze od toho sa odvija aj nas spolocny okruh priatelov aj spolocne travenie casu 🙂

lulka12
9. sep 2013

No dnes si otvoríme s manželom šampus a vyznám mu lásku 🙂 🙂 🙂 🙂 za to ,že mu nemusím nič extra tolerovať a je aký je...
Na pivo nikdy nechodil a kamarátov nepotreboval... Ako bývalý barman toto prostredie vôbec nemusí a musím byť "vďačná svokrovi " že je alkoholik a môj MM je úplný opak 😀 😀 😀

PC používa len nasilu a pracovne... Veľa vecí nechá radšej na mňa a aj maily mu potriedim ja....Žiadne sociálne siete nerieši a ani sa neregistruje...
Doma mi pomôže so všetkým o čo ho požiadam.... Musím sa teda vyjadriť a potom sa môžem aj spoľahnúť....

Ale prišla som na to čo mu tolerujem.. Nášho psa... Nadobudnutý bol s manželovej iniciatívy a 10 rokov mi pridáva robotu...

Čiže ani neviem aký poklad mám doma 😀 😀 😀 ale asi je to obojstranné 😀 😀 😀 Obaja sme pochopili čo je pre nás zmysel života a nepotrebujeme si od rodiny oddychovať . Relax je naša rodina a potom spoločný priatelia .... Manžel nemusí unikať ku kamarátom a tak s tým nemám problém .....

juliana77
9. sep 2013

@lulka12 podľa toho ako máš staré deti, súdim, nechcem uraziť a dúfam, že sa nemýlim, ale ste stará škola s manželom. Ale títo mladí cickoši, sú nám trošku pomýlení a ich manželky zúfale, pretože sú v riešení priorít vlastných manželov v slepej uličke.

Nech sa v živote darí a prajem veľa veľa relaxu. 😉