Čomu by ste dali prednosť vo voľnom čase?

natynaty18
19. okt 2015

Skúste aspoň teoreticky,robím si taký súkromný prieskum. Máte po 35-tke, svoj spokojný život, Ste rozvedena,máte priateľa, nežijete spolu,každý zije s niekým iným. Chodíte každý deň do prace, poobede sa venujete dieťaťu,úlohy,večera a pod., klasický stereotyp. Príde piatok konečne voľno, žiadne povinnosti. Čomu dáte prednosť po unavnom týždni? Relax, káva, gauč, telka a bozsky kľud alebo 4 hodinové rande spojene so sexom a cestovaním 20km k nemu a 20km naspäť v ten istý večer (resp. Noc)???? Dávam len tieto dve moznosti zámerne,iné nie je na vyber. Vopred dakujem

wanda123
21. okt 2015

asi som divna, ale ja na. cez vikend vacsi zahul ako cez tyzden. v kuse varim, odkladam, upratujem, robim malej program..

maary11
21. okt 2015

Ahoj, ja by som asi tiez hladala kompromis, len samozrejme nevieme preco nechodi on k tebe.. mna napadlo, ze mas doma dieta a niekto ho strazi kym si ty prec, ale to moze byt iba domnienka.. Ak by som mala chut byt doma, tak by som bola doma a ak by som mala chut, tak by som sla.. ide aj o to, ako mate definovane to vase priatelstvo.. Zas chapem, ze mas z casu na cas chut na sex a tvarit sa tu ako niektore baby, ze radsej si to urobim vibratorom.. no to su len take reci vo vacsine pripadov.. vibrator ma naobijme ani nepohladi, takze tu nie je o com..
a ze 20km? to mam do prace.. a to som este stale v ramci Blavy napriklad 🙂

mircalla
21. okt 2015

Relax, kava, gauc
Rande si predstavujem v tomto veku ostat na noc - nie jazdit za priatelom 20 km a naspat v tu istu noc?
nechapem to kazdy zije s niekym inym...

cecil36
21. okt 2015

Kedze si neupresnila preco len tieto moznosti tak ja by som sa zariadila podla okolnosti. Pre mna by bola pdostatna odpoved na otazku preco kazdy s niekym byva...
1. Byva s manzelkou, priatelkou- jednoznacne gauc
2. Býva s rodicmi- jednoznacne gauc (od partnera ocakavam vlastne byvanie-podnajom, hypo, vlastny byt...)
3. Býva s podnajomnikom- diskutabilne rande/gauc v tomto veku uz nie som velmi nakolonena byvat s niekym v podnajme, i ked priznavam financne okolnosti mozu cloveka k tomu priviest...
4. Byva s dietatom (vikendy/ v starostlivosti) a zatial vas nestihol predstavit- gauc a najst si cas na rande v iny den resp. zoznamenie sa.
20 km nie je dialka, jadzim ju denne do skoly a spät s malym, ale nejazdila by som ju kvoli chlapovi. Hold stara skola som 😀

dunakiliti80
28. okt 2015

Ja by som to riešila úplne inak ....Našla by som si partnera ktorý je SLOBODNÝ a príde ked mám čas ja 😀

horana
28. okt 2015

Ta situacia je nezdrava uz od zakladu. Cize neexistuju lepsie riesenia.
Doliezat a nechat sa kefovat? Mam svoju hrdost. Akoze deticky, je piatok vecer, navecerane ste, ulohy do skoly pred vikendom nehoria, tak teraz tu zostante s mojim(i):
-rodicmi
-exmanzelom
-???
a ja si zatial dojdem na intimnu masaz zdarma, nevadi ze doliezam jak harava suka a on co by si nevrzol ked to dostane na tacke az domov...Akoze som sice aj unavena po tyzdni, ale ked inak sa ten sex neda ziskat aby som uplne na suchu nebola, tak aby sa nepovedalo ze len lehnim na gauci, pojdem raz za cas ten gauc urobit zo seba...

By som poriesila hlavne byvanie, nech som s tym co chcem byt a nie s niekym inym, detto by som ocakavala od neho. A hladala sposoby ako sa k tomu dopracovat, nie dovody preco to nejde. Vsetko ide ked sa chce. A ked nie - no nie je snad jediny co vie poskytnut mile slovo a sex..hlavne teda chlapovi s jeho hormonmi to mozno aj staci, zenam vacsinou hlavne dlhodobo by malo ist aj o sulad dusi, zaujmov, a ked su deti tak spolocny vzor zivota paru - rodiny, inak moze vzniknut po case frustracia a nenaplnenie u zeny a hlavne aj u deti ktore nemaju bars tucha, maju velmi kvalitne mimozmyslove cidla uz od prirody, a nejak podvedomo kopiruju sposob riesenia rodicov, treba im zdravy vzor pevneho stabilneho a laskaveho prostredia kde su jasne role, ked sme sa uz na ne dali a mame ich preto ze ich chceme a nielen ako bocny produkt sexu ktory pri ich pocati nahodou momentalne prevladol nad telkou a gaucom.

sandra551
28. okt 2015

Baby vy ste nejaké moc pohodlné alebo Vám vzdialenosti veľa nehovoria? 20 km máte dopravu v rámci väčších miest úplne do pohody a ľudia to riešia viac krát denne. Je xyz ľudí čo cestujú denne aj 80 km za prácou a to už radšej cestovať za dobrým sexom 😅
Ale tiež súhlasím s možnosťou, nájsť si slobodného partnera a takého čo bude mať čas keď mne sa bude chcieť 😉