Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čomu by ste dali prednosť vo voľnom čase?

natynaty18
19. okt 2015

Skúste aspoň teoreticky,robím si taký súkromný prieskum. Máte po 35-tke, svoj spokojný život, Ste rozvedena,máte priateľa, nežijete spolu,každý zije s niekým iným. Chodíte každý deň do prace, poobede sa venujete dieťaťu,úlohy,večera a pod., klasický stereotyp. Príde piatok konečne voľno, žiadne povinnosti. Čomu dáte prednosť po unavnom týždni? Relax, káva, gauč, telka a bozsky kľud alebo 4 hodinové rande spojene so sexom a cestovaním 20km k nemu a 20km naspäť v ten istý večer (resp. Noc)???? Dávam len tieto dve moznosti zámerne,iné nie je na vyber. Vopred dakujem

mawka
19. okt 2015

no, milujem efektivne riesenia, takze by som asi chcela s nim zit, nech odpadne cestovanie a tym padom si na tom gauci mozeme dat tu kavu spolu a cas travit spolu. viem ake je tazke aj sa venovat detom a mat chlapa niekde inde a navstevovat sa a je to dost od veci v nasom veku. ak ludia chcu byt spolu, tak si cestu najdu, ostatne su len vyhovorky. len som nepochopila, ze kazdy zijete s niekym. teraz neviem ci s detmi alebo s byvalymi partnermi. ale anni to nie je prekazka. vies, ja vzdy hovorim, mam 35, ja uz nemam cas sa vodit za rucicku xy rokov a navstevovat sa. nam uz cas bezi inak. no a s tym mojim sme to mali tak, ze nie kazdy vikend sme travili spolu. takze jeden vikend som bola sama so sebou, detmi alebo s priatelmi a dalsi vikend s nim a s detmi alebo len s nim, ak nahodou boli deti u exa.

janickacrazy
19. okt 2015

Možeš to striedať, jeden piatok káva a gauč, druhý piatok rande a sex. 😀

vika35
19. okt 2015

vsak nech pricestuje on a moze aj na noc ostat ci? ja by som za chlapom po celom tyzdni necestovala a po sexe spat no urcite :P

mysicka36
19. okt 2015

Nepochopila som to že "každý žije s niekým iným" (teda ak nie s rodičmi) 😀

A ak je dobrý v posteli, tak by som prášila po náročnom týždni rýchlo k nemu 😀 😀 😀

sense
19. okt 2015

Asi skor prvu verziu pokoj a klud...ako presne vymedzeny cas a chvilku ootesenia a este prejst kvoli nemu 40km dokopy...ak n3chces vztah len sex nech pride on....

esterba
19. okt 2015

Ani by ma nehlo 😀 ja som lenivec, musel by prist on.

guiseppinka
19. okt 2015

asi by som to spravila tak, ze jeden piatok ja k nemu, sobota relax na gauci, resp. naopak a druhy vikend on takto... 😵

kofoluska
19. okt 2015

Ak si mam vybrat len z tychto dvoch moznosti, tak jednoznacne relax, gauc a telka. Ani dobry sex by ma neprinutil cestovat za chlapom 20km a este v tu istu noc sa trmacat nazad. To si radsej kupim vibrator.

timea7
19. okt 2015

Tak tým, že každý žije s niekým iným by to u mňa bolo vyriešené. Neponížila by som sa na takú úroveň, aby som sa pre štyri hodiny, aj keby bol sex akokoľvek kvalitný trepala každý piatok 20km tam a 20km späť. To robia iba.....a spoločníčky, ale tie to majú dobre zaplatené.

malabiba
19. okt 2015

no tomu na čo mám práve chuť....a popremýšľala by som nad stálym chlapom, niekde nablízku 😀

sissy27
19. okt 2015

každý žije s niekým iným?? ehm?? 😅 a koľko ti platí na tie 4 hodiny, keď už sa rozhodneš prísť? 😅 lebo takto funguje eskort - presne vymedzený čas a "donáška" do bytu... ako pardón, asi som staromódna alebo rozmaznaná alebo čo, ale keď už mi teda viac času ani inokedy ako tie 4 hodiny v piatok večer nemôže venovať, tak nech príde pre mňa a dovezie ma späť, v opačnom prípade si spravím lepší program, resp. s niekým lepším a nie ako lacná deva...

prego81
19. okt 2015

jednoznacne by som zostala doma a spravila by som si to sama 😅

lejlla
19. okt 2015

relax,telka a gauc...a cakala by som kedy pride on za mnou 🙂

katka708
19. okt 2015

ťažko povedať. po celom týždni dobre padne gauč, telka, kniha ale aj teplé mužské objatie je treba k spokojnosti. Trvala by som na striedavých návštevách nech necestuješ len ty hore dolu a sobotu vyhradenú gauču. prípadne aj jeden celý víkend v mesiaci 🙂

gladys_07
19. okt 2015

podla mna si polozila velmi sugestivnu otazku, predpokladam ze mu chces ukazat tuto diskusiu a povedat "vidis, ani ine by sa za tebou vecer uz netrepali!" 20 km mi ale nepride ako na koniec sveta.

mozno som velmi nudna pre tento svet, ale musi by rande nevyhnutne sexovanie?

jeannna
19. okt 2015

A musi to byt len piatok vecer? Lebo piatkove vecery boli pre mna odkajziva posvatne, este jak som do skoly chodila. Piatok = padla, ziadne povinnosti, pocit slobody spojeny s moznostou volby, co budem robit. A zalezalo by hlavne na tej osobe, ak by si niekto vzdialeny odo mna 20 km pre mna vyclenil 4 hodky cas s podmienkou, ze bude aj sex a potom by mi z okna zakyval, tak ani bohovi 😀 To by som si radsej vyhodila nohy na gauc.

leiladomi
19. okt 2015

Z tychto dvoch moznosti si vyberám možnosť č. 1 a možnosť č 2 No neviem ale cestovať 20 km tam a 20 naspäť iba kvoli sexu s tým ze hned po sa mam pratat naspäť domov mi pride prinajlepšom divna 😝

peneloppe
19. okt 2015

Tazko sa odpoveda, nebyt v danej situacii. Ja mam mojho chlapa doma, kazdy den takze v piatok si sama pre seba vyberam ten gauc a nohy hore.

Ale byt sama a kebyze ten vztah za nieco stal a vidim tam buducnost, tak co je to 20 km? Vobec nic. Tolko cestujem denne do prace napr. Takze za mojim milovanym a za dobrym sexom, preco nie. 😉

arabellka
19. okt 2015

neda sa jednoznacne odpovedat, pretoze mame malo informacii......20km vobec nie je vela, ale tiez si myslim ze kazdy piatok behat za chlapom je hlupost.

miriam11
20. okt 2015

Ak by som bola šialene do neho zamilovana, isla by som za nim. Ale tiez ma zaujima veta " kazdy zije s niekym inym", to by som si najskor ukončila tento vztah a potom by som chodila za novou laskou.

berus222
20. okt 2015

20 km neni vobec daleko. Bola by som doma na gauci a keby chcel sex, nech pride on, tu rozcitanu knihu by som na chvilku odlozila.

sasa1310
20. okt 2015

no píšeš, že tam je dieťa. Takže moja odpoveď. Ja by som to vlastnému dieťaťu neurobila, že by som sa večer zbalila a išla 20 km tam a 20 km naspäť, aby som si zatrtkala.
A keď už nie kvôli dieťaťu ale aj kvôli sebe aby som išla niekde hoc aj 5 km urobiť mu full servis.

mima4
20. okt 2015

no kedze ide o priatela a nie muza, tak jednoznacne gauc a relax
😉

nikuliak
20. okt 2015

Piatok/sobota: relax
Sobota/nedela: rande

Zalezi od miery unavy. ;) 20 km nie je moc vela. Ale tiez je pravda, ze aj dotycny by mohol prist k tebe.

bodka13
20. okt 2015

som asi stará škola, ale za chlapom by som nechodila - isto nie iba ja a on vždy doma
moja mamina mala na to jedno príslovie "nechodil som za ňou,sama prišla za mnou" čo v preklade bolo,že sa dievča samé ponúka a chlapec ju má bez "námahy"

PS: nerozumiem slovnému spojeniu "každý žije s niekým iným" ...to bol myslený iný partner či ?

janinah
20. okt 2015

nič iné nie je na výber? tak to máš potom dosť biedny život 😒

danulicek
20. okt 2015

ak mám na výber len tieto dve možnosti, tak by som si vybrala možnosť číslo jeden. mám sa celkom rada a ak by nebol schopný sem-tam "pribehnúť" on, prečo by som mala behať ja každý jeden piatok hore dole kvôli sexu, nech je akokoľvek kvalitný 😅 a naviac, ak každý žije s niekým iným 🙂 ale osobne si myslím, že by sa to dalo vyriešiť ešte nejakou treťou možnosťou 🙂

lienka737
21. okt 2015

Vám je 20 km veľa? Mňa vozí môj drahý každý deň 120 km len aby mohol byť so mnou.

K otázke čo si vybrať - záleží na vzťahu. Či Ti na ňom záleží, akú to má perspektívu....atď.

simca06022011
21. okt 2015

a co to je v tejto dobe 20km???? :D nebudte smiesny, ked chcete byt spolu a aku to ma perspektivu, ak ziadnu tak gaucuj.. alebo striedaj :D raz to a raz to... 🙂))) Co budes cely zivot lezat na gauci sama? 🙂

Fakt je kto bude s diatatom a pod. a ci nemoze vazeny prist tiez ku vam (ale mozno aj chodi, ved to sa tam nepise presne.. kde sa stretavate), ako cestujete a co vlastne ide.. lebo neviem :D ci o nejaky vztah, alebo len sex.. alebo co... :D a preco... som stratena 🙂))

sono2
21. okt 2015

Rande.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli