Čudné sms v mobile manžela

2. júl 2020

Neviem co si mam mysliet.
Mam manzela kt ma nikdy neudrel ani sa casto nehadame ale ... asi pred tyzdnom som mu nasla v mobile smsky od kolegyne ako jej chyba a ze preco sa nemoze na nieco vyhovorit aby boli znova spolu. Muzovi som neprezerala smsky aby bolo jasne nikdy som mu telefon nekontrolovala dokonca ani hesla nemame. Asi 2 dni dozadu mi zacali chodit sms typu ze sa mam rozviest ze on miluje ju atd. Muza som konfrontovala povedal ze mu neda pokoj davnejsie no mne sa nezda toto vsetko predsa inak by mi povedal co je vo veci vraj otravovala aj inych kolegov pred nim

panelacikova
2. júl 2020

Primitivita niektorých z vás je smiešna, ako aj neschopnosť vašich manželov. Alebo teda neviem, či len ja mám takého razáka, ale jemu keby sa nejaká pchala do života a on by si to vyslovene neželal a vadilo by mu to, tak by s ňou vedel urobiť rázny koniec v podstate hneď na začiatku. A ak by ešte napísala aj mne a to, čo by sa absolútne nezakladalo na pravde, asi by ju bol schopný aj prizabiť. Takže nerozumiem chlapovi, ktorému sa údajne kolegyňa "pchá" do života a on o tom "chudák" ani netuší a nič neurobí. teda myslím tým krátky proces. Ja by som teda vôbec nebola až taká dôverčivá, keď mu ona už vypisuje také bludy, že kedy budú opäť spolu, atď. A že volá autorke? Odkiaľ má prepánajána číslo? Ak od operátora, tak je natoľko vyšinutá, že autorkin muž by ju mal fakt asi prefackať. Ak teda hovorí autorke pravdu, že s dotyčnou nič nemá a chudáci všetci chlapi v kolektíve, lebo ona ich otravuje.
Pamätám si jeden kolektív, samí chlapi a jedna suka. doslova. doma mala chlapa, čo by ho mohla natrieť na chleba a v robote s prepáčením prejebala, čo sa prejebať dalo.... Akurát jej šlo len o sex, zaľúbené pohľady "hádzala" doma na manželíka.....

luthine
2. júl 2020

Mali sme raz podobnu prepnutu v kancelarii, cize dosvedcujem, ze je to mozne. Rozhodla sa, ze ma vztah s nasim zadanym kolegom a jeho nazor na tuto skutocnost ju az tak neinteresoval. Akurat to mal kolega trochu lahsie, pretoze bol 100% gay a jeho priatelovi to teda lajsie vysvetlil, nez tuto autorke manzel. Ale aby ste boli v obraze, tato slecna nenavidela kazdeho, kto sa jej snazil vysvetlit, ze jej zadrbkava a kolegu regulerne v praci obtazovala a robila sexualny harrasment, ci ako sa tomu v dnesnej dobe nadava. Bol to slusny, dobre vychovany, mily muz, preto mal velky problem konfrontovat taku slahnutu osobu a vyhadat si to s nou. Nakoniec to poriesili tak, ze za nim prisiel priatel kazdy den do kancelarie, trosku sa porozpravali a sli spolu na obed. S nou sa kontaktoval minimalne, uplne odstranil mimopracovny styk. Ona sice penila, ale nakoniec jej to nejako doslo a dala vypoved. Chvalabohu, lebo take dusno, co sme tam cely kancel mali, uz nikdy nechcem zazit.

arianna25
2. júl 2020

Mozno flirtovali v praci, mozno boli na kave, co ja viem ale niekde sa porusil zakon slusnosti a tu je vysledok. Este raz by sa to stalo, tak by som ho kopla do riti ked nevie co od rozkose. Momentalne by som ho nejaky vas dinstovala, cize mala by somnarazky a kontrolovala ho schvalne aby sa poucil.

laguna28
2. júl 2020

@kopytko03 pre psychopata znovu spolu znamená aj byť znova spolu napr. v jednej miestnosti, v práci, atď. Nemusí to doslova znamenať že spolu mali niečo intímne.

tosomja
2. júl 2020

No...žiadna žena len tak nenapíše nejakej manželke zo srandy. Ja by som mu neverila, že tam nič nebolo. 🤷 Ak nebolo, tak nech ti ju predstaví a spýtaj sa jej rovno, či mu máš zbaliť kufre 😁

juja16
2. júl 2020

Vieš čo ? Jednej takej radodajke som rozbila papuľu rovno na ulici.Ale to som mala 100 percent istotu,že manžel s ňou nič nemal.A mám šťastné manželstvo už roky.Dakedy nieje dobre riešenie hneď rozvod,ale ukázať,že si nenechas od nejakej suky rozbiť manželstvo....,ale nie som nato hrdá,no v ten moment to bola pre mňa úľava na duši a dodnes sa na tom bavíme.

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tykat
2. júl 2020

Ignorovala by som ju a manzelovi povedala nech ju niekam posle a tiez ignoruje. Ved by len dosiahla co chce, kebyze sa chces rozviest a hadas sa s muzom.

eliska13
2. júl 2020

Chcela by som vidieť výpis tam jednoznačne uvidíš či si spolu vypisovali a ako dlho.Ano môže byť žena aj prepnuta, ale....výpis máš dokaz.Ved Ti mohol muž povedať počuj máme v robote takú stíhačku kolegovi vypisovala teraz mňa uháňa...toto by som už mala chrobáka v hlave.Muz jej mohol povedať, že si našla v mobile SMS nech nevypisuje a ona sa toho chytila a začala Ti písať, aby to potvrdil ešte viac

autor
2. júl 2020

@verkaveverka práveže nie. Sú iba jej smsky že vraj to bolo super atď.

autor
2. júl 2020

@perdulka7 ano je to presne to iste cislo kt ma muz v telefone.

Manzel jej nepisal nic su len spravy od nej.
Je mozne ze boli na kave alebo obede na to by som neziarlila hoc je zenaty tak ma urcitu slobodu aj. Ja tiez zbehnem von s kolegovcami a su tam aj chlapi.

Manzel mi vravel ze ona otravuje kazdeho "kto ma nohavice" ... v sexe problem nie je urcite v tomto si rozumieme tak ako vo vsetkom.

@tosomja mna by vsak aj zaujimalo odkial ma cislo moje ked ho nedavam len tak. Mozne je ze manzel nechal telefon a opisala si ho. Na tu sms som neodpovedala. Muz mi svato svate odprisahal ze nikdy nic nebolo

muz123456
2. júl 2020

V odbornej literature o vztahovej psychologii sa tento stav oznacuje ako tzv nekompletny trojuholnik. On nie je kompletny, ze tie SMS nemaze alebo ju neposle do kytek, ty nie si kompletna, ze mu lustrujes telefon a jeho kolegyna nie je komletna, ze ti vypisuje.

Je mozne, ze tvoj muz spravil nejaku chybu. To, ze mu ona musi vypisovat, preco si nemoze najst vyhovorku aby boli zase spolu a ze o neho bojuje tak, ze pise tebe, nesvedci zrovna o tom, ze by mal o nu vazny zaujem. Ak je ten vztah inak uspokojivy tak sa v tom nepitvaj, muzovi povedz, ze nemas zaujem robit detektivku a ak sa nieco take stane v buducnosti, ma stopku. Ma tvoju doveru a je na nom, ako s nou nalozi. Kolegynu ignoruj.

Rady ako “vyziadaj si vypis SMS od operatora”, “jednej takej radodajke som na ulici minule rozbila usta” a pod su sice zaujmave, ale ja by som so zenou, co robi take veci, zit nechcel.

montemotherone
2. júl 2020

Tak On ťa nebije, ale ty by si mu jednu vyťať mohla 🤔

autor
2. júl 2020

@muz123456 ja som mu mobil nelustrovala 🙂 presne na to som myslela zasmiala som sa ale prefackat zenu no nvm 😀

montemotherone
2. júl 2020

@muz123456 otázka ale nestojí, s kým by chcel žiť on, ale či s ním vôbec ONA ostane 😉 Ja som za talianske riešenie. Riadna hádka, tanier o hlavu, kufor s vecami cez okno a tak 😄 Nech si aspoň uľaví.... V dnešných vzťahoch je priveľa rozumu- "my sa nehádame... ale vlastne nefungujeme" Ako keby sme už nedokázali prejaviť emocie. A preto sú tu choroby. Telo si nájde cestu, ako ich dostať von.
A či to je alebo nie je vážny vzťah? Nie je to jedno? Pravdepodobne je to obyčajný hajzel a ešte aj sraľo, ktorý si šmykol vedľa a ešte sa k tomu nedokáže postaviť ako chlap a z tej ženy chce urobiť bláznivú babu.

autor
2. júl 2020

@montemotherone no takto to že máme super vzťah neznamená že sa nikdy nehádame 🙂 pohádame sa ale tanier o hlavu nie 😀😀😀

montemotherone
2. júl 2020

Nemyslela som práve vás. Ale často je tu vidieť vzťahy, kedy sa vôbec nehádali a zrazu rozvod... A ten tanier som myslela len v prípade potvrdenia nevery 😉 Ale taký lacnejší. Škoda ho 😄

zuzkaz91
2. júl 2020

@muz123456 aj ten tvoj príspevok je nekompletný...žeby žena mužovi nemohla do telefónu😡ale fajku to hej

autor
2. júl 2020

@montemotherone a najlepšie detský umelohmotný 🤣🤣🤣

petulda333
2. júl 2020

@tosomja no mne pisala takto jedna ktora s mojim muzom chodila ked mal 14r 😀😀 a tiez pekne bludy mi pisala

s_a
2. júl 2020

@zuzkaz91 on napísal lustrovat v telefóne a pod tým si predstavujem hrabanie v smskach internetoch iných správach.. Aj my mame s mužom prístupy k telefónom ale nelustrujeme v nich 🙂

kittykat22
2. júl 2020

Co je divne je, ze nikto z muzov v praci nekontaktoval HR. Za to, co si opisala, ze skoro kolegovi rozbila manzelstvo, a obtazuje zvysok firmy, tak za to je normalne vyhazov. K tomu kolegovi - to ja som tiez odpisala muzovi kamaratky, ze u mna spala jeho manzelka (a nespala). Nie preto, ze by som podporovala jej podvadzanie, ale ja nebudem katalizatorom rozvodu. Nase deti sa kamaratia, a s tym ked sa to prevali nebudem mat nic spolocne. To nech si riesia spolu a laskavo ma z toho vynechaju. Nepisem, ze ta tvoj muz nutne podvadzal, ale je to zvlastne co hovori. Ci uz to je pravda alebo nie, by som mu to nenechala len tak lahko prejst. Uz len preto, ze pokial mu kolegyna robila veselo, tak jej mal jasne povedat ze takto asi nie, a keby to bola pravda, tak nech si nabuduce da dobry pozor ako sa zachova. Pretoze by podvadzal naposledy. Ziadna story "nadrzana kolegyna" by ho nezachranila.

luccija
2. júl 2020

Takže si mu to uverila?chlap bude zapierat vzdy.Číslo si mohla zistit od operátora či máš utajené?Ešte by Ti ani nebolo divné, že si ho našla v manzelovom mobile?prečo má kolegyna chodiť do jeho mobilu a hľadať tvoje cislo.Prečo si vlastne ty mužovi pozerala SMS?
Bájku o cudnej kolegyni nech prenecha kolegom

miriam11
2. júl 2020

Vyckaj času, pravda sa skôr. Ci neskôr ukáže...

muz123456
2. júl 2020

@zuzkaz91 Preco by mi mala zena chodit do telefonu? Nejake slusne vychovanie. Starsich ludi pustim sadnut v elektricke, zazelam dobru chut, neotvaram cudziu postu. Ziadna fajka s tym nesuvisi, ide o moju vlastnu vnutornu integritu.

autor
2. júl 2020

@luccija vravela som ze on heslo nema na telefone teda trz uz hej ale povedal mi ho. Nie nemam utajene cislo.
@muz123456 ja som mu nelustrovala telefon ala od sms az po messenger. Citala som len sms kt mu prisla a smsky kt ona poslala on neodpisoval nic asi 10 ich bolo aj v kosi.

autor
2. júl 2020

@luccija a k tomu že prečo posielala som fotky na messenger bežne aj on vezme moj mobil

juja16
2. júl 2020

@muz123456 ja by som zas nechcela takého ako ty.navonok sa snaží dať rady ako s psychologickej príručky a prd z toho.bud vzťah mám ,alebo sa bohužiaľ na ten vzťah len hrám pre okolie. a stojím si za svojim príspevkom.ked sa niekto pokúša votrieť do rodiny a nepatrí tam tak si nič iné ako " po hube " nezaslúži.je úplne jedno či je to chlap ,alebo žena.

muz123456
2. júl 2020

@juja16 Ved ja ta nebalim. Mne zeny, co hadzu taniere, davaju “po hube” a pod jednoducho nevyhovuju. Tiez mi nepride idealne lasovat si po telefonoch, mailoch, atd.

K problemu. Bohuzial, stavaju sa aj taketo veci. A je na kazdom, ci ide dalej, zbilancuje si, ci to stoji za ukoncenie inak funkcneho vztahu (ak ide o dlhodoby vztah), skusi na nom popracovat a investuje do obnovenia dovery. Buchat dverami vie kazdy.

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz