Manželka ma nechala

28. máj 2023

v praci som mal kolegynku s ktorou som sa bavil o všetkom, o živote, sťažovali sme sa jeden druhému. Proste sme si sadli. Robili sme spolu dvaja za pásom tak pochopiteľne ze sme sa rozprávali. Raz sa pohádala a manželkou lebo manželka jej povedala ci si so mnou dobre zasexovala.. ona jej robila na nervy a povedala ze my spolu žijeme.. Potom jej povedala ze sme spolu nikdy nič nemali ze ma 4 deti manžela. Ze sme len srandovali v práci bavili sa. No a potom sa pohádali.. Často ale sa bavili o našom v práci s kolegyňou teda o tom aky mam zlý vzťah s manželkou.. Kolegyňa jej to všetko povedala vynadala jej ze je zla manželka.. Nemal som s nou v skutočnosti nič, ona sa so mnou chcela vyspať ale ja nie. Reálne vážne. Dal som jej par krát peniaze lebo nemala pre deti a manželka sa to dozvedela.. Nikdy sme spolu nikde neboli max po práci ciga, cesta domovA raz sme spolu pili ale sme boli viacerí kolegovia a bolo to pred prácou. Mal som ju úprimne rad aj možno trošku viac ale nič som s nou nemal nikdy len sme sa rozprávali. Manželka na kvôli tomu opustila aj s našimi deťmi. Je to podľa Vás ok?Nespal som. S ňou napísal som jej nech sa mojej žene nevyhraza, nenadava lebo tu som. Ja a jej nemôže spraviť nič. Odišiel som z tej prace. Ona chcela nech sa jej ozývam píšem a po tom co som odišiel no neozval som sa jej.. Po pár mesiacoch sa to dozvedela manželka o nej a nechala na. Je to ok podľa Vás? Vyhodila ma z domu rozišla sa so mnou.

liljana
28. máj 2023
autor
28. máj 2023

@liljana nikto mi nechodí nahý na balkón ale ak chceš...

nikolka1986
28. máj 2023

O problémoch sa v prvom rade rozprávaj so ženou, ktovie ako si ju pred tou druhou vykreslil, ty si za "chrumkavého" ktorého čaká doma bosorka, samozrejme ty sa jej posťažuješ - ona tebe, máte pre seba pochopenie, lebo sa nepoznáte, keby ste sa spoznali, tak ohováraš tú druhú pred nejakou treťou.

autor
28. máj 2023

@nikolka1986 Není o com sa rozprávať zobrala deti, vyhodila ma z domu a už ma aj iného

autor
28. máj 2023

@nikolka1986 a hej máš pravdu

nikolka1986
28. máj 2023

Tak akú radu chceš? Nedá sa sedieť na dvoch stoličkách.

autor
28. máj 2023

@nikolka1986 pride ti normálna jej rekcia? Keďže som s nou nespal nemal nič len sa bavil

martinmmartin
28. máj 2023

Ak sa manzelstvo rozpadne vzdy je na to dobry dovod. Ako sa vidis ty ako manzel s ktorym by niekto mal travit svoj jediny zivot? Je suzitie s tebou viac starosti ako radosti? Podla mna uz ste msli dobre nalozene a cakalo sa iba na poslednu omrvinku.... O vztah sa treba starat a robota pri pase je oproti tomu dovolenka

nikolka1986
28. máj 2023

Tak keby mi nejaká pinda začala nadávať že som zlá manželka a mala by to od môjho muža, tak hej, išiel by. Lebo ty si ju tak vykreslil, ty ju tak vidíš a prečo by mala byť s niekým kto ju vidí takto?

autor
28. máj 2023

@nikolka1986
Áno nemal som to robiť lenže doma to bola klasika a v práci som mal také odreagovanie aspoň kecanie.. Ale ne podviedol som.. Ona mňa raz áno.. a jej vadilo ze mam kamošku

54tinka54
28. máj 2023

Sám píšeš že ste mali s manželku zlý vzťah. Tak čo sa čuduješ, že odišla.. možno toto bola posledná kvapka a to si ani s tou kolegyňou nemusel zrovna spať, ale veď sám si sa jej sťažoval na manželku a teraz si nešťastný z toho, že ťa opustila. Plus priznávaš, že si tú kolegyňu mal možno aj viac ako len rád. A to sa už môže pokladať za emocionálnu neveru.

autor
28. máj 2023

@nikolka1986 Bola so mnou ešte skoro. Pol roka. Po tom co sa to. Stalo aby mi povedala ze od kedy sa dozvedela o kolegyni ze som sa s ňou rozprával dal jej peniaze bavil sa s ňou jej som sa nevenoval.. Že som mnou bola pol roka na to aby mi povedala že od vtedy ma iného spáva s ním miluje ho.. Žije s ním a jedno naše dieťa čo čaká dá napísať na neho..

autor
28. máj 2023

@54tinka54 Bola so mnou ešte pol roka po tomto čo sa stalo ale kvôli tomu čo sa stalo si našla iného a nášho syna dá napísať na neho že on je otcom. Pol roka žila v tom že sa mi pomsti za to že som sa s ňou vôbec bavil

54tinka54
28. máj 2023

Tak vieš, so štyroma deťmi sa asi ťažko odchádza zo dňa na deň.. musíš si určité veci premyslieť, zariadiť.. ona si to zariadila takto. Vy ste ale zjavne mali zlý vzťah aj bez ohľadu na túto kauzu s kolegyňou, čiže zbytočne to hádzať len na to.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
29. máj 2023

@jabadabadu Áno, sme veľmi jednoduchí ľudia. Vlastné sa divím prečo nežijeme všetci 4 spolu ja moja kolegyňa moja manželka jej nový a naše deti a ešte deti mojej kolegyni. Až takí sme jednoduchí.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
29. máj 2023

je to tak troška chaoticky napísané...nepochopila som ani po druhom prečítaní ....

jaskolka
29. máj 2023

Mne tiež pripadate trochu divni... Ty ohováras manželku pred kolegyňou, dávaš jej peniaze, pijete pred prácou, ona vynada cudzej žene (tvoja manželka je pre ňu úplne cudzia žena) a čudujes sa, že prečo sa manželka naštve a odíde. A už má aj hneď iného.. A zároveň aj manželkina reakcia, že sa napísať syna na iného muža, že je otcom...
Sorry, aj mne pripadate bud jednoduchší alebo jednoducho čudní.

nelca0510
29. máj 2023

Obávam sa,že toto už nedáš dokopy. Hlavne keď tvoja kamarátka vynada tvojej žiarlivej manželke aká je zlá žena a že to má od teba. To by ma vážne zabilo.

jaskolka
29. máj 2023

@liljana o čo tam išlo s tou nahou na balkóne? Lebo už je to zmazané. To akože niekto na balkóne robil striptíz? 😳🙈😆

cacianka
29. máj 2023

@jaskolka zhrnula si

liljana
29. máj 2023

@jaskolka To bol podobne napisany chaoticky prispevok ala Vymena manzeliek.

victory7897
29. máj 2023

Z toho mi vychádza len jedno - chudáci deti

lienka.7
29. máj 2023

@autorka co si si navaril, to si aj zjedz. Patrí ti to. Do budúcna sa snáď aspoň poučis, ze na 1 mieste je tvoja manželka a práca je IBA práca.... nie kecacky o blbostiach a robenie sa chrumkavym pred inou👌

h2
29. máj 2023

Už v polovici som sa stratila. Ona, jej, my.... vôbec neviem, o kom kedy píšeš. Po prečítaní "Raz sa pohádala s manželkou lebo manželka jej povedala..." mi chvíľu trvalo kým som pochopila, že dotyčná nie je lesba a nemá manželku, ale že sa pohádala s tvojou manželkou. A podobných vecí je v texte kopa.

svokrinjazykmonika
29. máj 2023

Tiež by som ťa nechala. Dobre urobila tvoja žena. Čo sa máš čo vybavovať, vypisovať, bavkať, smejkať a poza chrbát svoju ženu ohovárať s nejakou sockou, ktorej si ešte aj dával peniaze? Sám píšeš že si ju mal viac rád ako by si mal a aj keď ste spolu nič fyzické nemali, tak tá duševná nevera je veľa krát horšia...

nikyball
29. máj 2023

Ty co si nesvojpravny ked tvoj zivot riadi kolegyna? 🤣

miriam11
29. máj 2023

Už to je teraz jedno, čo sa stalo. Žena, keď raz odíde, tak je koniec vzťahu.

karolinakr
29. máj 2023

Moje dieťa da napisat na " ineho"..teraz ti ponuknem trochu iny pohlad, možno ta podviedla, zadarilo sa, tak sa bala s tebou rozist čestne, tak ako dôvod udala tvoje rozhovory s kolegyňou..možno s milencom už davno paktovali a si to v konečnom dôsledku ty, kto ma parohy..a nie tvoja kolegyňa ani ty ste nerozbili manželstvo