Ďalší muž vo vzťahu

skriatocek
26. okt 2013

ženušky chcem sa spýtat, s manželom sme spolu 4 roky je v podstate dost odomna starsi, lubim ho, len stretla som niekoho kto k mojmu veku vyhovuje viac, rozumieme si, pritahuje ma, vsetko ok, len proste mam pohnutky skusit to dalej, neviem co by ste mi poradili.?

ps: prosim poučovanie si nechajte pre seba

skriatocek
autor
4. nov 2013

Ja nemam nového priaťela 🙂 iba kamarát a ten mi pocedal,ze nikdy si ma on vážiť nebude,tak aj ked do pól roka,to je jedno do mesiaca budem bývať uz niekde inde,viem ,ze som s tym mohla rátať,byt nieje spoločný je jeho mamy ktorá s nami nebýva ,ale zase viem ze hajzel neni az taky a postará sa ,sam hovorí ze je mu lepšie samému,tak mu to umožníme

siska165
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kveta
4. nov 2013

@skriatocek Na podiel z toho bytu nemas narok.. divila by som sa, keby manzelova mama predala byt a dala Ti z toho peniaze..

skriatocek
autor
4. nov 2013

Neklamem samu seba,ked je triezvy tak neni taky,hold viem ze z bytu nic nedostanem a to uz dávno ;) lenže byt uz je na predaj u realitných kancelárii kedze muz ho užíva platí nájom a všetko ostatne a jeho mama to uz vie takze je zmierena s predajom bytu,zas viem ze on stresy svojej mame nechce robit tak viem ze sa dohodneme na prijateľnom riešení ,pre oboch

siska165
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
skriatocek
autor
4. nov 2013

@siska165 kedy začal pit ,tak to presne neviem a ani preco,predtým žil zivot voľný nemal nikoho nemal starosti

kveta
4. nov 2013

@skriatocek "a jeho mama to uz vie takze je zmierena s predajom bytu, viem ze on stresy svojej mame nechce robit tak viem ze sa dohodneme na prijateľnom riešení ,pre oboch"

A toto je co??? Vydieranie?

skriatocek
autor
4. nov 2013

@kveta nechápem ?

kveta
4. nov 2013

@skriatocek Hej, to je ten problem.

Poviem Ti to polopatisticky:
Nechaj byt starej panej na pokoji a neziadaj z neho peniaze. Nemas na ne narok.

skriatocek
autor
4. nov 2013

Ale ten byt je uz pól roka v predaji skor ako sme vedeli ze aa budeme rozvádzať : D akože echapem co ja som zle urobila ja som nikoho nenutila aby ho predal, tak isto som prispievala materskou na nájom ona neplatí nic,ked predá byt kúpi jej jedno izbový a zo zvyšku prenajme mne byt a kúpi auto taka je dohoda a aj on pôjde do podnájmu

skriatocek
autor
4. nov 2013

@kveta čiže ja od nej nic nežiadam veľmi zle si to pochopila ,on prišiel s týmto návrhom

adri266
4. nov 2013

@skriatocek tak taketo riesenie Tvojho problemu som veru necakala.
Skoda len, ze si miesto noveho chlapa neriesila rozvod hned. A teraz si naspat v tom byte? A nebojis sa, ze TA vyhodi znovu? Ked uz ma problem s tym alkoholom.

Viem, ze sa Ti predtym moja rada nepacila /lebo ja som jedna z tych vernych manzeliek, ktore tak opisujes 😎 😎 😎 /, ale teraz Ti radim, aby si bola hlavne prakticka.
Na sluby /ustne/ sa nespoliehaj, kym to nevidis na papieri. Vela ludi ma silne reci a plne usta slubov pred rozvodom, a ked pride na lamanie chleba, pravnici, znami a kamarati im *poradia* tak, aby on o vela neprisiel. A vlastne dovod rozvodu udal aky? To by ma teda zaujimalo...samozrejme, nemusis odpovedat 😉

VElmi ma to mrzi, ale na druhej strane mozes sa pohnut dalej so svojim zivotom aj s dcerkou. Drzim prsty, aby ste boli obe stastne.

skriatocek
autor
4. nov 2013

@adri266 mam synčeka 🙂 mame radu spísať všetko u notára a následne podať žiadosť na sud , ja pokial nebudem mat od neho na rok zaplatený nájom bytu a auto(nakolko sa odstahujem mimo ba ) aby som nebola odkázaná na iných ludi nebudem robit nic,ano som naspäť ale obaja uz vieme ,ze v podstate sme spolubyvajuci,takze nic neriešime bavíme sa normálne ,naštastie mam rodinu ktorá mi pomáha a ak to urobí znova tak uz dostane cez papulu minimálne od 4 ludi

skriatocek
autor
4. nov 2013

@kveta preco sa nevyjadris???ked ma ideš odsudzovať ze niekoho vydieram??

adri266
4. nov 2013

@skriatocek prepac ohladom synceka 😉

skriatocek
autor
4. nov 2013

@adri266 nevadi 🙂 a ohľadom ďalšieho muža ?biesom s ním momentalne v kontakte ,ale som rada lebo to bol možno ten popud ktorí mi dal dole ružové okuliare a pochopila som

kveta
4. nov 2013

@skriatocek Lebo vidim, ze nemas dusevnu vybavu, aby si chapala preco nie je primerane zobrat z penazi starej pani a podmienovat to tym, ze stara pani nema rada stresy, takze sa dohodnete, aby ste boli spokojni obaja.. Co s tym maju stresy starej pani???

Cize ak sa nedohodnete, tak stara pani bude mat stres... Kto jej ho vyrobi, hm?

Nemusis odpovedat... len beriem spat to, ako som Ta branila pred ostatnymi v tejto diskusii, ze nie si zrejme zlatokopka.

adri266
4. nov 2013

@skriatocek no nemyslela som len toho, ktoreho si spominala v uvode, ale niekoho normalneho, fajn chlapa, s ktorym budes stastna

skriatocek
autor
4. nov 2013

Tak ja mam ostať na ulici,on si bude užívať 4izbivy byt a jeho mame bude platiť podnájom ?takze polopatistucky to napisem : byt sme chceli predat aby sme si kúpili domček,lenže situácia sa vyvinula tak ze sa rozvedieme ,do toho bytu investoval in vyše milióna korún na prerabku,dalších 5,000€ išlo ja nábytok ked sme sa sem nasťahovali,ja ho nežiadam aby predal byt kvôli tomu ze sa rozvádzame ,ale na rok kým si nenájdem prácu tak chcem byt zabezpečená a to neni zlatokopka...mame kúpi 1-izbový byt a co jej ma 60 tisíc EUR uložiť na knižku a ani sa ich nedotknut???ked on sam to navrhol ja mam akože zo slušnosti odmietnuť a nech on tie peniaze radšej minie na chlast a baby ???

skriatocek
autor
4. nov 2013

@adri266 ja žiadneho chlapa momentalne ani nechcem 🙂 a mrzi ma ze lajkujete statusy pani kvety uz len z toho hľadiska ze ja som k predaju bytu ako som napisala nikoho nenutila ...

skriatocek
autor
4. nov 2013

@kveta tak su z toho urobte úsudok a ked ma bereze ako zlatokopku tak Vám želám len jedno,aby ste sa ocitli v situácii ako ja a som zvedava ci s úsmevom odmietnete ponuku ked Vám niekto niečo da a budete makať a pozerat sa nato ako si vás manžel užíva a jeho mama je tam kde bola predtým aj ked ste bola s ním ;)

skriatocek
autor
4. nov 2013

@kveta a ďalšia vec ,keby nemal dlhy je byt napísaný na neho,lenže ak by bol na neho zoberú mu ho,z toho dôvodu je na mna napísané auto aj záhrada ,čiže pokial nevidíte do toho uplne tak je podľa mna bezpredmetne niekoho odsudzovať ale hold ono sa to raz každému vráti ;)

kveta
4. nov 2013

@skriatocek Dakujem za prianie, aby ma muz opustil... uz sa trasiem.. to je taky interny forik.. 😉

Na tejto stranke casto radim, aby sa zeny pri rozvode zabezpecili... radim im aj ako to urobit... ale nie na ukor nejakej starej panej.. nie na ukor stresov starej panej.. ta nech si svoje peniazky uzije ako chce ona.

kveta
4. nov 2013

@skriatocek Takze Vy mate dlhy.. a predavate bytik, aby ste si postavili domcek.. prepac... naozaj nie sme v ponimani majetku a korektnosti vo vyplacani zavazkov na jednej vlne..

skriatocek
autor
4. nov 2013

@kveta ona si ich asi ťažko užije ked nevie kde je sever ,za druhe ako som napisala neviem ci sa mam opakovať ako papagáj alebo co,ale myslim su ze on mame zvyšok peňazí neda a ani by ich nedal keby bol sam ,ak ich chce dat niečo z toho mne nech da ,preco nie, je to aj jeho byt ,o mamu sa podcivo staráme obaja ,ja robim nákupy a vybavujem všetkých lekárov .nemocnice a podobne ,viem ze on s ňou bývať nebude a este raz predaj bytu inicioval on ,povedal ze sa o malého postará aj o mna do jeho 3 rokov,byt nech su predá ,je mi zo jedno ,ja si nenarokujem na peniaze rovno z bytu ale pre mna za mna z jeho platu,je mi jedno odkial ich zobere ,chcem a y maly mal nárok na setko načo nárok on ma mat,viem len jednu vec ze žena ma právo žiť tak ako jej manžel /resp ex manzel

skriatocek
autor
4. nov 2013

@kveta a zlatokopka ???? Napisala som snáď niekde ze chcem najnovší bavorak,5 izbový byt a výživné 1000€ mesačne ???najprv si naštudujem co znamená zlatokopka a potom to slovo začnem používať...ja nemam problém uskromnit sa a ani nic podobne ,ale nebudem ja živorit ked on si bude užívať zivot

kveta
4. nov 2013

@skriatocek Ano, mas pravo zit na takej urovni ako Tvoj manzel. Cize vo Vasom pripade: v dlhoch.

skriatocek
autor
4. nov 2013

@kveta to su jeho dlhy nie moje ,z predaju bytu chcel vyhlásiť bankrot kde zaplatí 2000€ a je dva roky sledovaný inšpekciu,nechceli sme si stavať ale kúpiť nejaku chatu alebo niečo do 80 000€ ,zvyšok odložiť ,su to opakujem jeho dlhy ktoré ja za neho nebudem hádam platiť ,je to jeho byt,ak chce namiesto bytu som nech ma ...ani je to trosku inak spoločnú kasu nemáme ,každý si riešime svoje ,

skriatocek
autor
4. nov 2013

@kveta nechápeme sa ani sa nepochopíme nikdy ,pretoze podľa vás ma môj manžel žiť sko kráľ ,chodit po Zuroch a míňať peniaze,ja Si mam nájsť prácu ,žiť z mesiaca na mesiac .ale sak kto nezažije nepochopí no

kveta
4. nov 2013

@skriatocek Dlhy su jeho, takze sa Ta netykaju. A peniaze z bytu jeho mamy sa Ta zrazu tykaju... Nie, nepochopime sa.

To, kam bude chodit Tvoj manzel po rozvode, je jeho vec.