Ďalší muž vo vzťahu

skriatocek
26. okt 2013

ženušky chcem sa spýtat, s manželom sme spolu 4 roky je v podstate dost odomna starsi, lubim ho, len stretla som niekoho kto k mojmu veku vyhovuje viac, rozumieme si, pritahuje ma, vsetko ok, len proste mam pohnutky skusit to dalej, neviem co by ste mi poradili.?

ps: prosim poučovanie si nechajte pre seba

skriatocek
autor
4. nov 2013

Úprimne mne je jedno kto si co o mne mysli,mesiac s mojim mužom a dali by ste mi za pravdu ,ale ako hovorím kto nezažije nepochopí ;) a ano tykajú lebo este raz poviem jeho mama nema s bytom nic spoločne ,jedine meno na lište vlastníctva ,do bytu sme vrazili peniaze spoločne co je dokladovatelne ,moji rodičia a krsna nám niečo dala takze si myslim ze mam barok na určite veci ;)

kykka
4. nov 2013

@skriatocek Ja by som na tvojom mieste kaslala na to, co si kto mysli a zariadzovala si zivot podla seba. Vies, tu ma vela zien velke reci, ale keby sa ocitli v tvojej situacii, zacali by sa chovat este horsie ako ty. To, ze sa rozvadzate sa stava, rozvod sa moze prihodit kazdemu. Hold, uz nechces vo svojom vztahu viac zotrvat, city medzi vami vyhasli a chces zacat zit od znova lepsi zivot. Nie je nic horsie, ako zotrvavat v nefungujucom vztahu len kvoli dietatu, vela zien to takto robi a aj tak nakoniec na to doplacaju deti. Deti niesu hlupe, vnimaju situaciu v rodine, rodicia ich neprekabatia a len im sposobuju traumu do dospelosti ak to manzelstvo nefunguje. Moj nazor je, ze robis dobre, ze vycuvavas zo vztahu uz teraz... A k tomu bytu: robis chytru vec, ze sa takticky chces zabezpecit aspon na ten rok dopredu. Ako matka ti v duchu drzim prsty a divila by som sa, ak by si od muza ziadnu financnu pomoc neziadala. Kazda matka ma v sebe zakodovane svoje dieta chranit a zabezpecovat mu len to najlepsie. Kazda matka ide cez mrtvoly a je schopna kvoli dietatu aj zabit. Takze robis spravne, ze neberies ohlady. Najprv dieta a az potom manzel a stara pani. Lebo ty ked ostanes sama s dietatom na ulici a nebudes mu mat dat co jest, tie mamicky, ktore ta tu odsudzuju ti najest nedaju... Takze robis spravne a nech zaplati aj otec dietata. To co je, ze ty by si sa mala sama trapit s dietatom a on nic? Nech sa postara o vas aj on... len naivna husa by odisla a nic neziadala... Ja ta chapem, ze ty ako matka davas nabok vsetky predsudky a pozeras hlavne na to, aby bolo dietatu dobre a nic mu nechybalo... Drzim ti prsty.

adri266
4. nov 2013

@kykka to ON chce zo vztahu vycuvat, nie ona. Situacia sa u nich od zaciatku prispevku zmenila o 180 stupnov.

@skriatocek samozrejme, ak si do bytu vrazila peniaze, atd, tak mas na to narok, len naozaj, treba davat pozor, lebo veci sa rychlo menia, a hlavne, ak ma Tvoj manzel dlhy, aby si to nakoniec nerozmyslel 😖 Takisto, v jednom ma Kveta pravdu, ak sa rozvediete a jemu ostanu dlhy, tak polka prinalezi Tebe...tak pozor aj na take veci, aby to bolo do rozvodu vybavene, ci uz bankrotom alebo inak, ale to treba radit s pravnikom

kveta
4. nov 2013

@adri266 Ono je to otazne, ci sa situacia zmenila... Uz ked zacinala tato tema, tak manzel bol chladny, hovoril jej kde su dvere a podobne... takze on uz ten vztah zrejme v tom case tiez vzdaval, len nepovedal priamo, ze chce rozvod, ale oklukami.

skriatocek
autor
4. nov 2013

@adri266 aj ja to chcem ,nebaví ma správanie ho ku mne a nechcem aby o videl maly...za druhe dlhy ktoré vznikli pred manželstvom su ine ,ma kamaráta právnika a radil sa ním pred sobášom čiže dlhy na mna neplatia ,iba dlh spôsobený v manželstve

skriatocek
autor
4. nov 2013

@kykka ďakujem ,ze aspon niekto to chápe!

evelyn0303
12. jan 2020

@mimka11111 nikdy clovek nevie koho a kedy stretne, niekedy sa s tymi pocitmi neda vobec nic spravit, zivot je o uzivani si a o stasti, nie len o prezivani :(

martinka150
12. jan 2020

Ja ti nebudem pisat poučky atd. Len tolko, ak to tak citis, ze je to spravne, tak chod do toho. Zivot je len jeden a je smutne, ze vela žien (aj mužov), chce prežiť zivot s niekym s kym to nefunguje, len kvoli tomu, ze ma manžela/manzelku alebo kvoli detom. A kvoli detom ani zene nekončí zivot, ma pravo byt stastna, ci s terajším muzom alebo s novym partnerom

dopolbokaodrata
12. jan 2020

@martinka150 toto ale baba riešila v roku 2013 😉

martinka150
12. jan 2020

@dopolbokaodrata zistila som uz 🤣