Deti fajčiarov.

7. mar 2020

Idem sa sem vyrozpravat. Partner je tuhy fajciar. Fajci jednu od druhej o tom,ze smrdi ako bezdomovec ani nevravim. Vsetko nam smrdi. Rano spalen smrdi tak,ze ma napina,cely dom smrdi,v aute fajci. Ani nie tabakom smrdi,ale taky zvlastny smrad asi co sa cez pokozku vyparuje alebo aj dychom. Neviem to pomenovat,ale som zufala. Aj ja som fajcila,ale max.5 denne. Skoncila som,aby som ho motivovala,no ziadne zmeny. Mam strach z jeho lahostajnosti. Chceme deti,ale mne sa hnusi sa k nemu priblizit. Bojim sa,ze umrie,dostane choroby a ostane mi na krku. Ja viem,ze aj ja mozem ochoriet a ostat mu na krku,ale ja to myslim z pohladu,ze on si dobrovolne nici zdravie. Viem,ze neprestane,chcela by som,aby aspon znizil pocet cigariet. A najvacsi strach mam,co ak sa nam narodi postihnute dieta kvoli jeho zavislosti. Nechcem ani nic riesit,len sa vyzalovat

pribinak
7. mar 2020

Taký chlap by sa mi tiež hnusil. Ver že kvôli tomu že ty budeš tehotná či budete mat dieťa fajčiť neprestane

kukulienka83
7. mar 2020

Keď sa ti hnusi, načo chces s ním deti????? Všetko všade smrdí, teba napína, tak načo si s ním... Teraz ako fakt nechápem

eriksonka1234
7. mar 2020

Môj manžel tiež fajčil, prestal v momente, ako som mu oznámila tehotenstvo. Už je to 14 rokov a stále nefajčí. Už mu to smrdí a vadí, keď niekto pri nás fajčí.

kikina84
7. mar 2020

Skus mu navrhnut ten iqos..nevravim ze to je zdravsie ale aspom to nie je tak citit..moj muz si postupne zvykol a teraz mu normalne cigarety ani nechutia..a nesmrdi tak..navyse fajci menej..o dost..za pokus to stoji..

rybkoava
7. mar 2020

Môj fajčil, ale žiaľ mne to tiež strašne smrdelo. Nehrozilo aby ma pobozkal, bez umytých zubov. Našťastie od cigariet až, tak nesmrdel. Fajčiť chodil vonku. Keď sa nám narodilo dieťa, prestal fajčiť sám od seba. Nerobila som mu kvôli tomu žiadne výčitky ani nič podobné. Prestal sám od seba.

0kristina0
7. mar 2020

S takym clovekom by som nedokazala zit, mne neskutocne vadi ked okolo mna prejde kolegyna ktora smrdi od cigariet, az nos mi vykruti a nie to mat este doma. Ak ti to vadi a on to nemieni riesit tak byt tebou zvazujem rozchod. Vies si v takom smrade predstavit, ze by tam s vami zil novorodenec? Ved to dieta by bolo pasivnym fajciarom.

nikpa
7. mar 2020

Aby fajčil doma je hnus, nehovoriac o tom ze z toho smrdí celý človek. Ty keby si bola tehotná absolútne neodporúčam vdychovat cigaretový dym. A co potom keď sa vám narodí dieťa a on neprestane?! A tiež si neviem predstaviť, že by som mala byt s človekom ktorý mi smrdí, no ale to už ty musíš vedieť. Nepríjemná situácia pre teba, ak ho máš rada a rozumiete si, aj on by mal spraviť kompromis, minimálne začať fajčiť mimo domu

sissy27
7. mar 2020

Sa čudujem, že vôbec uvažuješ o dieťati s niekým, kto ti smrdí, hnusí sa ti a chce sa ti z neho grcať 🙈
S niekým takým ja osobne nemôžem sedieť za jedným stolom a nie s ním spať v posteli a mať sex. Mne chlap musí voňať, musí ma priťahovať...

markaterka
7. mar 2020

Môj fajčil vyše 10 rokov, veľa, keď ma spoznal, tak to obmedzil, v deň keď ma požiadal o ruku prestal. Zdôvodnil to tým, že konečne našiel ženu, s ktorou chce byť celý život a chce mať so mnou deti. Odvtedy nefajčí. Teraz sa mu to hnusi.
Ja by som nemohla byť s chlapom z ktorého mi je zle, na vracanie, smrdí mi, atď. A nieto mať s ním sex.

kitycat
7. mar 2020

Neviem ako ho prinutis ked to on nechce sam...bud sa zmierit alebo najst ineho partnera. To je take zenske ze chce zmenit partnera so 100rocnymi navykmi....

annamivo
7. mar 2020

Keď som spoznala teraz už manžela, fajčil cca 10-15 cigariet denne. Predomnou nie , ale však mám nos, tak som to vedela. Prestal bez toho aby som ho o to žiadala. Mne bolo hnusne dať mu pusu keď som cítila ten cigaretový pach. Tak prestal. Teraz sme spolu cez 8 rokov, zapáli si iba keď už fakt viac vypije čo je Max 3x do roka a to ani jednu nedofajči lebo mu už nechutí 😄. Takže tak . Mne by vadilo, že vie ,že mi je z toho zle a on by fajčil všade bez ohľadu na mňa.

eliska13
7. mar 2020

Nedovolila by som mu fajčiť doma hoci aj ja som fajčiarka, ale doma nikdy nefajcim.. kup mu Iqos

dopolbokaodrata
7. mar 2020

A keď sa ti hnusí a napína ťa z tej arómy, ako si s ním tie deti chceš spraviť?

stanulienkat
7. mar 2020

Co je to spalen?

lenuliatko84
7. mar 2020

Ja som s muzom zacala fajcit iqos.vobec nesmrdime a nemame pasivne fajcenie

autor
7. mar 2020

@nikpa ale on nefajci vnutri. Len rano citim v izbe tie vypary z neho. A inak si rozumieme,rozchadzat sa kvoli tomu nemienim. Ale teda este raz si hladat partnera,tak jednoznacne nefajciara

autor
7. mar 2020

@kitycat Ja ho nechcem menit,ale ked sme sa spoznali,nefajcil az tolko. Mali sme v rodine vazne ochorenia,svokra ochorela,krachlo mu podnikanie a tak sa rozfajcil. Je to dost na psychiku,nestarala som sa. Lepsie ako by mal chlastat. No kvoli jeho zdraviu chcem,aby obmedzil fajcenie. Viem,ze asi neprestane nikdy,to akceptujem,ale nemozem sa pozerat ako si nici zdravie a kvoli tomu uz pomaly aj vztah.

sara07
7. mar 2020

nemusí fajčit dnu, ja citim že išiel fajčiar sused vo vytahu pol hod ako ide, to z nich proste páchne oni sa necitia žial
no ja by som to nedala, inak ja ked som bola tehotná ja som zacitila cigaretovy smrad už ma napinalo , pripadne smer záchod , to som vyzerala ako divna ked som zbadala na ulici niekoho s cigaretou a prechádzala na druhu stranu ale nebola iná volba proste
a keby skusil tie elektronické vraj dokazali obmedzit

ssandyy
7. mar 2020

Fuj už len ako si ho opísala, tak mi z neho je zle 🤮

gardenia1
7. mar 2020

@stanulienkat asi to bude spálňa.

tanyan
7. mar 2020

ja som mala podobný problém s alkoholom. mám na alkohol veľmi citlivý nos. keď bol s chalanmi von a potom sa v noci cez pokožku v spálni odparoval cez pokožku ten alkohol, tak som ráno vstávala s migrénou.
našťastie to bolo oveľa jednoduchšie ako s fajčením - prestal piť úplne, aj v lete si dá nanajvýš nealko radler, ale väčšinou ani to, žiadne prípitky - aj na oslavách si štrngá s minerálkou.