Dnes mi zomrela mama

14. apr 2022

Dneska mi zomrela mama a ja neviem co robit bez nej. Uz jej nemozem zavolat . Srdce ma boli a neviem ako mam bez nej zit. To sa ani neda .....Hoci mam uz 32 rokov a dvw deticky i tak citim hroznu bolest

netti87
15. apr 2022

Ahoj, viem, ze aky je to pocit, a sme tu s Tebou vsetci 🙂 pred vianocami mi zomrela starka, ona ma od malicka vychovala, bola vzdy vedla mna. Uz po rokoch mala demenciu, a ja a manzel sme ju opatrovali. Dostala sa do nemocnice ,tam sa s nou nezaoberali ako mali ,....radsej o tom ani nepisem, skratka tolko,ze tam umrela. Uz je april a stale sme to nezvykli. Potrebuje vsetko cas. Bud silna 🌺

gerfinka
15. apr 2022

Je mi to veľmi ľúto. Mne takmer pred dvoma rokmi tiež. Chyba stále. Zomrela náhle, par dni po tom ako som porodila jej druhu vnučku. Deň predtým ju ešte stihla vidieť. Mala síce viac diagnóz, no nedokázala som pochopiť prečo zomrela vtedy, keď mala takú radosť z mojej dcérky. Pochopila som to až pred par dnami. Vtedy mam pocit, že som fungovala za čas ako stroj, ani dcérku som si nevedela tak užiť. Asi až keď mala dáke 3 mesiace som si to dvojité materstvo začala užívať. Prázdno po nej zostane navždy, no čas to trosku zahojí. Ja verím, že raz sa s ňou stretnem a viem ze stadial zhora aj na nás akoby dáva pozor.

katy084
15. apr 2022

Úprimnú sústrasť 😞.... ja svoju maminku oplakávam už 10ty rok...chýba nám všetkým a navždy ostane v našich srdciach...s láskou na ňu spomíname...veľa sil...

daniela1911
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
15. apr 2022

@gerfinka mam pocit ze je to horsie nez vcera. Dokonca som jej volala na mobil. Je vypnuty. Neviem ako keby som cakala ze zdvihne . Slubila mi ze sa vrati domov a uz sa nikdy nevrati. Momentalne ma nic nebavi a to doslova nic ....mam pocit ze toto nikdy lepsie nebude uz

jennky13
15. apr 2022

aj mne sa to stalo, presne - mala som 32 rokov dve deti a najmladsie len rok. Bolo to tazke, mamu som milovala. Nevedela som si zivot bez nej predstavit. Stale ma mrzi, ze ju moje deti nepoznali.
Uprimnu sustrast ti prajem, vela sil a nesnaz si teraz predstavit ako budes zit bez nej. Chci mat silu len na jeden den- dnesok.

autor
15. apr 2022

@jennky13 uz 3 dni som skoro vobec nic nejdela. Neda sa mi. Ledva prejdem trochu .... tak moc ju chce spat

erienka
15. apr 2022

aj ja som prve dni stale v kutiku duse dufala, ze mi tato zavola, nedokazala som (a stale nedokazem) pochopit, ze uz nezavola. Skus vydrzat nejako do pohrebu, potom to bude o milimeter lepsie.

katikaba
15. apr 2022

Mne zomrela vo februári najhoršie bolo do pohrebu,to som stale plakala,po pohrebe sa mi trošku ulavilo ale stále to veľmi boli a som veľmi rada, že nezomrela na covid a neboli uz žiadne obmedzenie a mohla mat normálny pohreb aj kar, ešte aj krasne pocasie mala, zaslúži si to,otec mi zomrel pred 10 rokmi,je hrozný pocit už nemať rodičov, držím palce, čas všetko zahoji

monro
15. apr 2022

Mne zomrela mamička v teraz v marci. Je to ťažké, každý jeden deň by som jej chcela zavolať....veľmi mi chýba. Otec zomrel minulý rok...za rok som prišla o oboch rodičov. Boli obaja už v pokročilom veku (po 80tke) ale aj tak....

gerfinka
15. apr 2022

Neboj sa bude. Je to klišé, ale čas to trosku zahojí. Keďže ja som mala doma par dnoveho novorodenca a ešte staršiu takmer 2rocnu dcérku musela som fungovať. A možno aj to mi pomohlo, že som sa nemohla celý deň len utapat smútkom. Zas na druhú strany treba ten smútok dat von, kľudne sa o tom rozprávaj so svojimi blízkymi, ja som sa snažila pred staršou dcérkou neplakat, ale nedalo sa.

bubinko1506
15. apr 2022

Uprimnu sustrast, mne zomrela mama pred mesiacom. Este stale neverim, ze uz tu nie je, v srdci mam prazdno a len prezivam

adkoalauri
15. apr 2022

Je mi to ľúto, úprimnú sústrasť.. Mne pred rokom, dodnes som z toho mimo, ako-tak sa držím kvôli rodine,ale je to stále na h..o a už to aj bude naveky. Chýba moc, volali sme si deň čo deň..zmieriť sa s tým nedá, len to nejako prežiť..

ada7777777777
15. apr 2022

Uprimnu sustrast...aj mne pred rokom umrela mama a stale mi velmi chyba....ak chcete..mozeme o tom popisat cez sukromne spravy

jennky13
16. apr 2022

Teraz musis zit pre svoje deti. Bez. Ohladu na tvoje emocie, musis jest, pit a spat. Vypytaj si lieky na spanie a silou vole prezi tento den. Zajtrajsi opat. A postupne bude lepsie

katikaba
16. apr 2022

Este odporúčam brat magne b6 forte,vitamin C a D,lebo je to veľký psychicky sok,mne sa hned aj jeden zub pokazil,proste organizmus reaguje

autor
16. apr 2022

baby ja to nedavam..... mne je kazdy den horsie a horsie ........

erienka
16. apr 2022

Spominala si, ze v 2008 ti zomrel otec. Vtedy sa ti to ako podarilo zvladnut?

autor
16. apr 2022

@erienka normalne bolo mi smutno ale taketo pocity som nemala. Nemala som vtedy deti a neviem ci to neni tym. Mama je proste mama. Deti prisli o babku a su malinke nebudu si ju pamatat len z fotiek. Citim ze mi zivot ukrivdil a som nahnevana, smutna proste mevladzem bez maminky

ankare
16. apr 2022

Prijmi úprimnú sústrasť. 😢 Posielam objatie. 😢

erienka
16. apr 2022

Mam rovnake pocity ako ty. Ze mi zivot ukrivdil. Ked mladsia dcera kresli obrazky, ako jej dedko mava z nebicka, trha mi srdce, ze ani jemu ani mojim dceram nebolo dopriate, aby mohli spolu stravit viac casu.

nikoletta1712
16. apr 2022

Úprimnú sústrasť…Je mi to veľmi ľúto, prajem veľa síl….

trojnasobnamama
16. apr 2022

@dzulli1980 podobne som zažila.Mne sa predcasne narodila dcerka,ked sme sa vratili prisli nas rodičia pozrieť.Cestiu domov havarovali vinou ineho vodica a mamka zomrela na 8deňBolo to strasne ako zly sen.Manzel mi bol velkou oporou .No priznam sa bez liekov som to nedala.

autor
16. apr 2022

Nevladzem ...vyberat truhlu pre maminku je asi najhorsie rano......

autor
16. apr 2022

@erienka ano presne a rozmyslam cim si toto clovrk zasluzil preco ma niekto ake stastie v zivote a ja smolu ......

pa3q
16. apr 2022

Úprimnú sústrasť prajem a ked treba psychichu podporu tak rad pomôžem. Držím palce a veľa síl prajem.

ankare
2. jan 2023

Ako sa máš? 😢

autor
3. jan 2023

@ankare nic moc. Prve vianoce , prvy silvester bez maminky. Je to tazke .

adolf_hitler
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trojnasobnamama
Autor odpoveď zmazal
Zobraz