Dôvody prečo nemám priateľa

verkaveverka
6. jún 2021

1. Neviem si predstaviť s niekym žiť kvôli prirodzeným potrebám môjho tela (prdenie, grganie, veľká potreba). Možno sa budete smiať, ale mne je to fakt tak trápne a predstava, že by ma niekto pri tom počul tak desivá, že radšej žijem sama. Vôbec neviem a netuším, ako to zvládajú iní, ale ja už keď som len vonku s nejakým chlapom, tak ma nafukuje ako zvyčajne nikdy a potom len tŕpnem, aby mi nič náhodou neušlo. A keď už ma konečne privezie domov a som konečne sama, tak to zo mňa ide aj zo 5-15x. Navyše mam fakt citlivý a hlučný žalúdok.
2. Neviem si predstaviť, že by som sa musela spovedať vždy, že kam idem, s kým a koľko tam budem.
3. Veľa chlapov sa snaží ženy dirigovať alebo očakáva, že iba žena má robiť domáce práce. Ja si po sebe rada spracem, ale nechcem stále pratať aj po niekom ďalšom.
4. Nechcem deti a väčšinou ich muži chcú.
5. Nie som monogamná. Alebo čo ja viem, možno by som bola, kebyže mi chlap sadne v sexe a aj v iných oblastiach.
6. Väčšina mužov za to spolužitie jednoducho nestojí..

Ani neviem prečo to tu píšem. Mam 25, chodím na rande, aj na sexstretka, maju o mňa aj vážny záujem, ale ja si to podvedome sama odhanam, lebo si to neviem predstaviť pre tie dôvody spomenuté hore. A predsa by som chcela niekoho vedľa mňa, s kým by som zaspavala, bolo mi s ním dobre.. Asi chcem počuť len pohľad niekoho iného, čo sa týka tých mojich dôvodov a ako napr. bod č. 1 zvládate vy. Fakt ma to trápi. Pre niekoho to môže byť blbosť, ale pre mňa je to vážny dôvod.

kkovacovak
7. jún 2021

@oli18 nahodená modelka veru nie som, nemám ani umelé nechty a ani vejáre a do nán si nadávaj svojim kamoškám a nie mne ako hrdinka na diskusnom fóre. Ak raz budeš mať dlhodobo problémy so žalúdkom tak potom sa môžeme o nevinnom prdnutí vo vlastnom dome baviť.
@miadi presne jak keby ženská príde k mužovi a rovno pred xicht mu natrčí zadok aby to mal v plnej paráde 😄 neviem čo si tu niektoré predstavujú ale potom ony sú tie nechutné s takými zvrátenými predstavami 😄 a realita je taká že si človek prdne tak raz za týždeň a nikto o tom väčšinou ani netuší a robí sa tu z toho haló

oli18
7. jún 2021

@kkovacovak tak ospravedlňuješ to problémami so žalúdkom a potom píšeš "že si človek prdne tak raz za týždeň".... Odporuješ si. A do nán som ti nenadávala, prečítaj si ešte raz.

kkovacovak
7. jún 2021

@oli18 tak si budem teda od dnes tie prípady zapisovať aby som bola presnejšia a dám vedieť 🤦‍♀️🤦‍♀️

hefo
7. jún 2021

Moc som nečítal ostatné príspevky, ale aby si nedopadla ako iné, čo v 25-ke voľnomyšlienkársky trtkali prvú ligu, aby si v 35-ke až 40-ke uvedomili, že chcú deti a rodinu, ale už sú príliš staré a vyžilé na to, aby ich niekto normálny chcel, odhliadnuc od toho, že v danej vekovej kategórii sú všetci muži, čo za niečo stoja, už 10 rokov rozobraní (áno, ja som sa ženil v 25-ke).

zuzuliennka1
7. jún 2021

@hefo pravda 👌🏼

retatka
8. jún 2021

@hefo Je to presne tak .V tej kategórii 40-tnikov už väčšinou normálneho chlapa niet .Starí mládenci ,väčšinou ,,čudaci ,,rozvedeni muži ,tam býva väčšinou chyba v oboch a vdovci ,títo ešte ako tak by spadali do úvahy,no nieje ich veľa.

verkaveverka
autor
10. jún 2021

@hefo pár dní som tu nebola, poriesim aj komentáre od žien, k niektorým sa ešte vyjadrim, neriešim, že ma niektoré súdia a je mi to jedno, len na seba si tým pletú bič. Ale k tebe sa teda vyjadrím. Od sexistickych mizogynnych nepoužitelnych kktov tvojho razenia som si teda radu nepýtala. Nikde nie je napísané, dokedy alebo kedy sa má žena vydať a ani to, žeby musela. To, že je tvoje tupé plemeno presvedčené, že sex je len pre mužov a si jeden z tych chudákov, čo je v pizzi z toho, že aj ženy si môžu sex užívať, keďže donedávna bol sex len mužský šport a štve ťa, že ho má niekto a špeciálne žena viac ako ty - to nie je môj problém. Ľudia nie sú monogamni, je to len výmysel spoločnosti. Treba si pozrieť štúdie, manželstvo je inštitúcia, z ktorej viac benefituju muži ako ženy, prečo by ma malo lákať? A takisto, čím má žena viac detí, tým jej plat klesá, u mužov je to naopak - tak opäť, prečo by som mala chcieť mať deti?? Starý a vyžity si jedine ty, odpad, toto hovoríš aj svojej žene, čo takému chujovi zrejme porodila deti, že už ju teraz nechceš lebo je stara a vyžita? A že uvažuješ o tom, že by si presedlal na mladší model, lenže mladšia ta nechce, lebo nie si prachač, tak ti je dobra aj ta vyžita, však čo, aspoň sex a full servis máš zadarmo? Lol, robiť sluzku dospelemu decku, čo ma má za starú a vyžitu? Alebo mu rodiť deti? By mi muselo dobre yebat. Ale s tým súhlasím, že z tvojho plemena nepoužiteľných mužov je ich strašne veľa, preto je veľa super žien single, lebo ich vysoko vo vsetkom prevyšujú. A niektoré, ktoré sa chcú stoj čo stoj vydať, musia brať aj z tých low value men tvojho razenia. Ja to neriešim, bud to príde alebo nie.

verkaveverka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
verkaveverka
autor
10. jún 2021

@sissy27 No asi máš pravdu, musím si objednať ten test na potravinové intolerancie.. Niekedy už neviem, čo variť, aby sa mi to nedialo.

hefo
10. jún 2021

@verkaveverka Múdra ako rádio, no pochopenie absentuje. Na začiatok by bolo vhodné zamerať sa na rozdiel medzi konkrétne definovanou časťou a celkom, ďalej na to, čo znamená "vyžitá" v tomto kontexte (nie, žena odmladi manželka jedného muža to obvykle nebýva), potom trebárs zamyslieť sa, či človek svoje myšlienky neprojikuje do druhých, o ktorým nič nevie.

A napokon, či odpovedať takýmto sračkometom na dobre mienenú (hoc trochu expresívne podanú) radu náhodou neznamená, že tá rada presne zasiahla citlivé miesto, asi ako Američania Kásima Sulejmániho v Bagdade...

verkaveverka
autor
10. jún 2021

@zuzuliennka1 ženy tu riešia kadečo a ani toto sa tu nerieši prvýkrát, takže naozaj ma netrápi tvoj kriticky postoj k mojej téme. Pochopiteľne, že ma zaujíma, keď je tu jedna skupina žien, čo sú za princezné, druhá, čo si normálne ulavuju a tretia skupina, čo si z toho robí doma ešte sútaže. Ja neviem, ako by som to s novou znamostou riešila :D Co sa mam spýtať, aký máš postoj k prdeniu a do ktorej skupiny sa radíš? 😁

verkaveverka
autor
10. jún 2021

@hefo Ty tu hráš múdreho. Jasne, chlapi nemôžu byť vyžití, iba ženy, však? 😂 Ženy majú byť počestne panny a chlapi trtkat prvú ligu a potom sa usalašiť s nejakou (veriacou) ženou bez sebaúcty - tak ste to predsa mnohí z vás robili a robíte. Ale ženy brrr, to sa nemôže. To ze vy sa yebete kade tade po bordeloch, stripcluboch od počiatku vekov je v poriadku. Oba tvoje komentáre sú len jasným dôkazom tvojej mizogynie, dvojakého metru a toho, že môj popis teba v prvom komentári sadol ako rit na šerbel.

ceresna2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ceresna2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yoxinka
11. jún 2021

@verkaveverka
Ahoj, ja si myslím, že tvoj primárny problém nie je prdenie a grganie, ale tvoj otec, resp. rodičia a ich vzťah. Na otca si naštvaná, chlapov neznášaš. Písala si, že otec bol promiskuitný, matka ťa držala na krátko, ich vzťah oničom. Matke vzdoruješ tým nezáväzným sexom a hovoríš tomu “užívajúca si single” a keď ti tu chlap napísal, čo si o tom mysli, skoro si z kože vyletela, ten slovník nebudem komentovať. V podstate si veľmi zranený človek, ktorý by chcel pekný vzťah, ale hrôza z toho, že by chlap mohol byť ako tvoj otec ti to nedovolí a radšej žiješ tak ako píšeš, ako by si s niekým úprimne zdieľaľa život. Chlapi nie sú tvoj otec a čím skôr si to uvedmomíš, tým lepšie pre teba. V NORMÁLNOM vzťahu po nikom neupratuejš ani sa nikomu nespovedáš. Grganie a prdenie sú len somariny, ktorými si to celé ospravedlňuješ asi aj sama pred sebou, lebo toto je z toho všetkého, čo píšeš ozaj tvoj najmenší problém.

liljana
11. jún 2021

@verkaveverka Pri tomto slovniku su tvoje prdy asi najmensi problem. 😂

mareka49
11. jún 2021

Véd a keby si tu jednotku riešila medicínsky?
Hladat dôvody nafukovania, plynatosť, možno ti nesedia nejaké jedla.
Ak by si sa dostala na normálnu "frekvenciu prdenia" možno by ta to menej trápilo a neriešila by si to ako bod 1.
Alebo lieky alebo iný typ stravy možno.
Neviem ale keď si grgnem poviem pardon a keď sedím na WC zapnem hlucnejsi ventilátor.
Robí to tak miliarda ľudí v partnerstve.
Manžel je prdic extrémny, kým sme radili sem tam sa snažil odbehnúť a v byte sa do teraz snaží vzdialiť do inej izby.
Stihe stihne, nie nie.

sickynickyobsadene
11. jún 2021

No to píšeš tu? Bohvie s koľkými manželmi si sa stretla na tom sexstretku od týchto žien 😫 možno aj s tým mojim,ktovie😒

sickynickyobsadene
11. jún 2021

@verkaveverka prosím ťa,čo si spomínala toho chlapca..ty ho nechaj....nekaz druhého človeka.Vyjadrujes sa a spravas ako totálna hlupana,asi si po "fotrovi" ktorý zrejme tiež deti nechcel a keď ty otehotnies a chlap tá presvedčí si to nechať ako sa asi budeš správať k decku?nájdi si sebe rovného..taký krčmovy typ je ideálny pre teba.

verkaveverka
autor
11. jún 2021

@sickynickyobsadene Buďte v pokoji, jedného starca som už mala a mam dosť na sto rokov, už chodím len s mladými. Ženáči a zadaní ma tiež nelákaju. A keď vás muž podvádza, nie je to vina tej ženy, ale jeho. Obviňovať zo všetkého ženu v každej situácii je totiž tiež choroba, je to osvojená nenávisť voči vlastnému pohlaviu. Ja kebyže mam dieťa, tak to iste naň neprenesiem.

alvaluka
11. jún 2021

@verkaveverka sim zmatena z toho, co pises.

Na jednej strsne nechces vztah, napises dovody preco, na druhej sa potom ohradis, ze nechces skoncit ako tvoji rodicia, ako slobodna matka, ktorej neplatia alimenty a pod.

To kto si doma prdi a neprdi je kazdeho vec, ako si nastavite tak budete mat. Vzdy mozes ist na zachod. Ak ta trapi, ze ta bude pocut, tak mam otazku… nezila si nikdy v podnajme s niekym v bytovke? Mala som dve spolubyvajuce a na toalete bolo pocut vsetko, co robili a neriesila som to.

Spovedat sa nikomu nemusis, ja napriklad oznamujem, lebo mi pride, ze manzel by mal vediet kde som, keby nahodou nieco. Ale ja som aj predchadzajucim frajerom povedala, ze mam vlastny program, ked chcel on ist niekam.

Upratovat po nom nemusis, mozno sa budes musiet zmierit, ze im bordel nevadi, alebo ze upratuje inak, ale mozes mu povedat, ako si to predstavujes a chces aby robil.

Dirigivat sa tiez nemusis nechat.

Muzi tiez nie vsetci chcu deti.

V zavere nechapem, preco vymenujes veci, preco nikoho nechces, pritom tie veci sa daju ovplyvnit vyberom partnera, dohodou, rozhovorom a potom napises, ze by si vlastne chcela s niekym byt, ale vlastne to nemoze byt chuj, lenze to tiez zalezi na vybere.

verkaveverka
autor
11. jún 2021

@sickynickyobsadene Precitaj si niečo o internalizovanej mizogýnii, trpíš ňou, ale nie je to v podstate tvoja vina, ono sa to tu šíri už min. od Kristových čias, z generácie na generáciu a žije to dodnes lebo veľa ľudí nie je schopných sa tomu vzoprieť a žiť inak a iba opakujú tie odkukane postoje a cykly.

Ale prosím ťa, čo to trepeš. Ako by som ho mohla pokaziť? Ak by sa rozhodol raz žiť rovnako, tak je to len jeho vina a nie moja. Navyše ja som sa mu priznala, že randim s viacerými mužmi, nepáčilo sa mu to, ale stále má záujem, takže nemusis horekovať.

Vôbec ma nezaujíma tvoj názor na mňa, ktorý ani nie je tvoj názor, ale názor chlapov, ktorý si si osvojila. Ja nežijem zmanipulovaná, podľa iných, v okovach nejakej predstavy patriarchálnej spoločnosti o tom, ako by sa žena mala správať a ako nie. V tých okovach žiješ ty, preto ta dráždi, čo robím a hovorím. Ja som bola na tom podobne, dá sa prebudiť, ale človek musí chcieť.

monka105
11. jún 2021

@verkaveverka Jemine, to sú mi feministické žvásty 🙈😄 prosím ťa, keď nechceš mať priateľa z hocijakých dôvodov, keď ti to tak vyhovuje, tak ho nemaj. Niektoré sme tu myslím si šťastne zadané a teda rozhodne nežijeme v okovách predstavy patriarchálnej spoločnosti. Práveže žijeme v dobe, kedy sú si muž a žena už takmer úplne rovnocenní a veľmi raritne sa dnes najmä vo vyspelých krajinách stretneš s rodovou diskrimináciou. Nemať priateľa je v poriadku, mať priateľa je v poriadku. Ži a nechaj žit.✌🏻

verkaveverka
autor
11. jún 2021

@yoxinka Nevzdorujem matke, ale tejto zadubenej spoločnosti ovplyvnenej kresťanstvom a bibliou, ktorú napísali muži, aby tak upevnili názor, že sex je len pre mužov a ženské telo a sexualita sú niečo diabolské. Oni sú chorí a oni nenávidia ženy a naučili aj mnoho žien nenávidieť vlastne pohlavie a ženy ako ja, čo podľa ich pravidiel nežiju, preto sa to nedá len tak ľahko vymútiť. Čarodejnice, čo kedysi upaľovali, boli len ženy, ktoré si dovolili hovoriť/žiť/zmyslat inak ako to od nich spoločnost očakávala. Vlastne v celej histórii, kedykoľvek sa objavil nejaký človek, čo zmyslal inak, tak ho chceli dat dole.

zuzuliennka1
11. jún 2021

@verkaveverka ty mas dievca vaznejsi problem… feministicke bludy a uplne skresleny a nerealny pohlad na vztahy a muzov, predpokladam z nespravnych vzorcov doma… a ak povazujes to, ze manzelovi oznamim, kam idem, aby sa o mna nebal a aby vedel, kde som - za spovedanie sa - mas to fakt brutalne pomylene a netusis, o com su a ako vyzeraju zdrave vztahy 😉 fakt nie

verkaveverka
autor
11. jún 2021

@monka105 A ty zas nevieš o čom feminizmus je a počúvaš iba tie bludy od mužov o ňom. Ale ja tu nikoho nechcem presviedčať, mne je to jedno, ignorancia, strkanie hlavy do piesku je voľba. Lol, preto je tu kopa žien na fóre, ktoré sú od muža finančne závislé a preto si nechajú libit týranie, vulgarizmy a pod. veci a sú nimi totálne zmanipulované. Nevravím, sú aj zdravé vzťahy, kde to muži chápu, že partnerstvo ma byť tím a nie hra na rozhodcu a toho, čo poslúcha. Ja to prajem každej jednej žene. Veď ja žijem a nechávam žiť. Ja tu predsa nesudim.

liljana
11. jún 2021

@verkaveverka Preco sa vlastne stykas a mas sex s tymi obludami? Mala by si kazdemu muzovi pri prvom stretku povedat to, co si o nom myslis. Ze je obycajny k..t. Aby chudak nebol prekvapeny, ze po sexe nahodou zostanes tehotna (po sexe sa to niekedy stava) a do konca zivota - starost o dieta mu niekto bude nadavat uz len do k... To si ten sex s tebou rychlo rozmysli.

luccija
11. jún 2021

@verkaveverka podla mna si sa zamerala na prdenie, grganie a to Ti robi stres z celeho partnerskeho zivota.kedze pises, ze Ta nafukuje len co ides s chlapom von mas to uz v hlave psychika.Zameraj mysel inde....tak hlupy dovod som uz davno nepocula.

luccija
11. jún 2021

@verkaveverka ved sa nemusis spovedat uzivaj si single zivot

verkaveverka
autor
11. jún 2021

@zuzuliennka1 Práveze ja mam oči otvorené. To, že mi tu niekto samovoľne pripisuje odpor k všetkým mužom je strawman, chyba v argumentácii, ja som nič také nepovedala. Odpor mam k incelom a mizogýnom. A je to zdravé, pretože keď ta niekto neznáša, tak je logické, že ho za to nebudeš hladkať. A to posledné ma byt výsmech typu "haha, chichi, ty nemáš zdravý vzťah a ja áno"? Nuž, od dospelej ženy je to smutné.