Existuje ešte verný chlap?

hoblinka13
21. jan 2014

Co prispevok,to nevera,klamstva,ponizovanie.Existuje vobec verny chlap?Len sa zamyslam,lebo som mierne znechutena z prispevkov,ktore sa tu objavia.Bud je chlap neverny alebo nervozny,vulgarny buran.Ci to mam brat tak,ze o dobrom sa nepise,len o tom zlom?

tenerifka
26. jan 2014

Existuju verni chlapi, ale neviem, ci na Slovensku. Totizto s odstupom casu po 15-ich rokoch "vonku" mozem konstatovat, ze take spravanie nielen chlapov, ale aj zien(flirtovanie, dvojzmyselne navrhy) som zazila len tam. Mam na mysli zenatych/vydate. Pri slobodnych je to OK, ale tu, akonahle je zena/muz so zavazkami, je velka vynimka, ze by si s nimi chcel niekto slobodny zacat. Ak by som ja, ako vydata zena s detmi chcela mat nieco s kolegom, pravdepodobne by som sa max.strapnila, a mozem byt pekna ako obrazok. Som proste zakazane uzemie.
Samozrejme, aj v mojom okoli sa ludia rozvadzaju, ale nevera v tom hra ulohu malokedy. Je to vec vyzretosti, charakteru a zodpovednosti voci manzelke/manzelovi, detom a k sebe samemu

majdus
27. jan 2014

@hoblinka13 Presne tak, vyzera to tak, ze je sucasnost poznacena viac smutkom, hysteriou, sklamanim a neistotou ako laskou a radostou :(. Ako si tak vsimam rozne nazory na tomto fore, rozne temy, tak som niekedy fascinovana, aky pohlad moze mat clovek na veci, ktore by nielen kvoli sebe, ale aj kvoli detom i celej buducnosti ludstva, mal byt uplne jasny a jednotny. :-/ Je tazke zit vo svete, kde sa musime pytat, ci existuje verny chlap, ked by to vlastne mala byt normalna vec. 🙂 Esteze ma clovek schopnost, cas aj dar spoznat svoju buducu polovicku 🙂 Ked tuto schopnost obaja naplno vyuziju, niet sa coho bat. A to si piste, ze existuje verny chlap, ale ako si veru mnohi myslia, musi byt bud nenormalny alebo tie zeny, co mu doveruju, naivne alebo slepe, hluche a hlupe. :-/ Myslim, ze je to o hodnotach, ktore obaja vyznavaju a co od druheho ocakavaju a neocakavaju. To vsetko sa da zistit pri otvorenej komunikacii. Chce to ale asi stretnut naozaj toho, koho vam zoslalo same nebo 🙂 🙂 🙂 a dakovat Bohu za neho kazdy den! Dakovat, dakovat, dakovat a dakovat a neprestat! Ludia su malo vdacni za mnohe veci, nieto este ludi! 🙂 Tak tu aj teraz dakujem za moju krasnu polovicku, za to, ze sme sa chceli a mohli stretnut a spoznat, ze si mozeme doverovat a byt si verni 🙂. Ze je to take normalne ako sa rano zobudit 🙂

juliana77
27. jan 2014

@hoblinka13 Ťažko odpovedať na otázku, ktorá by mala byť adresovaná mužom, a myslím si niektorí, ktorí aj ked boli neverní by odpovedali, že neboli a to len preto, že k tej žene nič necítili, a nepriniesli jej výplatu. Logika tohto zaujímavé pohlavie je skutočne mimo nášho myslenia. 😉 😀

lillika
27. jan 2014

@hoblinka13 Sa mam chvalit,ze mam doma verneho chlapa,dobreho manzela a otca v jednom? 😀 😀 😀

maminuska
27. jan 2014

@juliana77 ja som zas počula od jedného muža že nebol neverný lebo sa neurobil dokonca. 😀

stellamaris
27. jan 2014

@hoblinka13 urcite existuju aj verni chlapi,iba ich treba hladat dlho 😉 Aj ja som stravila niekolko rokov s buranom,kym som nasla slusneho a verneho chlapa. 😉

mausik01
27. jan 2014

Urcite existuju! Samozrejme neviem co nam zivot prinesie ale 7rokov nam to klape, vieme sa spolu z chuti posmiat, polaškovat aj si spolu poplakat. Snazime sa fungovat tak aby sme boli obaja spokojny a ani jeden z nas nemusel hladat to co mu chyba inde. Ale verim ze existuju 🙂

kykka
27. jan 2014

@hoblinka13 No existuju, len sa netreba hrat na naivku a pred svadbou prehliadat muzove nedostatky (aj ked o nich vies) s tym, ze ho "lubis" a on sa zmeni. A potom oplakavat kade tade, ze muz vas bije a podvadza... Ked velmi dobre vies, aky je, na co sa za neho vydavas?

juliana77
27. jan 2014

@maminuska Ešte, že to tak dopadlo a nemusel sa trápiť s niakou neverou. 🙂 🙂

Niektorí nie sú neverní aj v tedy ked sa nestihnú celkom vyzliecť. 😉 Lebo ten výrastok asi nie je jeho.

sliznik
28. jan 2014

existuje!
som posledný

macamac
28. jan 2014

@sliznik si nefandi 😀 😀 😉
postav sa pekne do radu za ostatných 😀 😀 😉

bdalibor
13. feb 2014

@hoblinka13 Sú aj dobrí chlapi , tomu ver ! 😀 😀 😀 / Ale už som zadaný ! 😀 😀 😀 /

bdalibor
13. feb 2014

@sliznik nie , nie si ! , sme dvaja 😀

kofoluska
15. feb 2014

@sliznik @bdalibor traja! aj s tym mojim! 🙂)))))))))))))

tatko_smolko
16. jan 2015

@hoblinka13 ahoj pekny vecer Ti zelam..... tak aby som bol uprimny a otvoreny ano existuju je pravda ze tak ako je to s muzmi tak je to aj so zenamy ..... su ludia co podvadzaju preto ze sa im chce, preto ze podlahli citom, ale najdu sa aj ludia co verny aj napriek tomu co sa okolo nich deje ....

slovakboy
27. dec 2021

To je vporiadku. Nič si nevyčítaj už minulosť ti môže síce narobiť ešte problémy ale ty sama sa snaž na ňu nemyslieť a neobviňovať. Odpustí si a prijmi sa aj so svojou minulosťou. Potom nebudeš cítiť potrebu ju vysvetľovať mužovi a zaťažovať ho ňou. S tým sexom však treba niečo robiť