Existuje manželská poradňa v Nových Zámkoch?

anonymna
21. máj 2013

Pomôže nám niekto? ☹

kika112
21. máj 2013

ak nie je nic v Zamkoch, skus pozriet okolie, mozno aj nie prave manzelsku poradnu ale psychologa. Niekedy sa za dobrym oplati aj pocestovat. Ale pozor na "odbornikov". Kedysi sme absolvovali poradnu a ked sme sa dostali k tomu ze mam depresie, mila pani "pyschologicka" ma poslala k psychiatrovi, vraj potrebujem lieky. Nastastie mi to mama zatrhla a odporucila mi jednu dobru psychologicku. Bola som fakt na dne, ale lieky? Ja som nepotrebovala lieky ale vyriesit nas manzelsky problem... ktory je uz nastastie vyrieseny, a to rozvodom. Vela stastia a odvahy! 😉

minnie55
21. máj 2013

držím palce, aby ste niečo našli a hlavne vyriešili to, čo vás oboch trápi, len ma trošku zarazilo, že máte 3 detičky, plánujete ďalšie a hľadáš manželskú poradňu...

eeffka
21. máj 2013

No a mne neda.... Nick "anonymna",k tomu fotka... A status snazi sa???

natali.83
21. máj 2013

V každom okresnom meste je štátna psychologická poradňa pre deti a mládež a rovnako aj pre dospelých. Obe prešli zmenami v názvoch, ale to nie je dôležité. Tie pre dospelých sa v súčasnosti nazývajú Referáty poradensko-psychologických služieb a nachádzajú sa obyčajne pri alebo priamo v Úradoch práce, sociálnych vecí a rodiny. Zaoberajú sa okrem iného aj manželskými problémami. Rozdiel oproti súkromným poradniam a centrám je v tom, že sa za tieto služby neplatí. Avšak ak si želáte navštevovať psychoterapeuta, teda psychológa so psychoterapeutickým výcvikom, musíte počítať s tým, že si za jeho služby budete musieť priplatiť. Takýto psychológ môže ale nemusí v spomínanom "bezplatnom" centre pracovať. Na psychoterapeutov kontakt nemám, na referát:
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky
Referát poradensko–psychologických služieb
F. Kapisztóryho 1
940 36 Nové Zámky
č. t.:035/2440 630 Mgr. Mária Kosorinská
č. t.:035/2440 631 Mgr. Stanislava Švajdová
Adresa a telefónne čísla sú z ÚPSVaR-u, takže neviem, nakoľko sú aktuálne a správne. Takisto treba overiť, či sú čísla priamo na referát alebo na úrad práce.

anos18
21. máj 2013

Ahoj, v predch.príspevku máš čísla na Kosorinskú a Švajdovu, číslo na Kosorinskú je dobré, tak predpokladám, ze aj na Švajdovu. Neviem, ci chces nieco bezplatne, u nich sa neplati. Ale ja som kedysi chodila k PhDr. Veresovej, aj tu preplacala poistovna. Neviem, ako je to teraz. Prip.mi napis IP.

claudinka2008
18. feb 2014

myslis ze to potrebujete? ta budu vlacit hore dole a nakoniec ti nepomozu a povies si ze si mohla cas fakt inde venovat.. 100%skusenosti...

melany_s
9. júl 2014

neviete o manželskej poradni v NZ, ktorá nepatrí pod UPSVAR? myslím takú platenú... vopred díky