Facebook a môj muž

28. feb 2023

Zdravím, nahliadla som drahému do jeho Facebooku (viem, nemá sa to). Dokopy som na messengeri nič nenašla, okrem chatov s desiatkami dievčat, ktoré pochádzali z čias, keď sme sa ešte nepoznali (cca 2 roky dozadu). No v časti nastavenia-blokované osoby, som našla asi 10-15 báb, ktoré zablokoval počas nášho vzťahu. Rozklikla som s nimi konverzáciu, no nebolo tam nič. Otázka je, že prečo to robí? Myslíte, že je to kvôli mojej žiarlivosti (aby som náhodou nenašla inkriminujúce chaty)? Alebo prečo? Jednej z nich som napísala a môjho drahého nepozná😃. Tak prečo si niekto blokuje niekoho, koho nepozná?

miadi
28. feb 2023

Takze ty si mu len tak videla spravu ked si bola teho od nejakej slecny kde pisala ze .. si to rozmyslela ze nema cas chut na sex stretko? A potom ze ju blokol vies lebo si mu sla zas do mobilu? Mas 100% istotu ze si snou dohadoval stretko? Pisala si jednej z tych bloknutych bab a ona si ho vraj ani nepamata . Tak Mozno o nic neslo., alebo aj nieco bolo len ona ti pravdu nepovie nechce mat problemy. Ved sa ho opytaj preco si pise so zenamy a preco mà tolko bloknutych.

miadi
28. feb 2023

Mas Len dve moznosti bud si ziarlivka pre nic alebo ta podvadza. Ked zistis ako to je potom sa stym da dalej pracovat.

modrykonik33
28. feb 2023

Určite si neblokuje ženy len tak, musel im písať

doriiis
28. feb 2023

@modrykonik33 ...samozrejme,že áno.Podvadza ju jak nič.

siska53
28. feb 2023

@modrykonik33 amo pardon.. mne napisal byvaly a ziadal o
priatelstvo tak som ho blokla.. moznot onsu take pripady. Ja som minule s hrozou zistila, ze v spame mam nejakych typkov, co mi pisali. Tiez som ich blokla, lebo ich nepoznam a nechcem, aby ma niekto takto otravoval. Rovnako zamietam ziadosti cudzich ludi o priatelstvo. Preco by v tom hned muselo byt vypisovanie si s niekym??

Autorka, chapem, ze mas nastrbenu doveru.. ale..bud mu veris alebo nie. A ako..naozaj si neviem predstavit, ze niekomu leziem do mobilu a nezelam si, aby niekto liezol do mobilu mne. Moj nazor je taky, ze by si sa mala obratit na psychologa, ktory by ti poradil, ako s tym pracovat.

sheila121
28. feb 2023

🙈🙈🙈🙈🙈hanba na sto roky liezť dakomu do telefónu

modrykonik33
28. feb 2023

@siska53 blokla si typkov čo ti písali...takže aká je pravdepodobnosť že by 15 náhodných žien písalo chlapovi a to počas obdobia 2 rokov? Minimálna 😀

siska53
1. mar 2023

@modrykonik33 mam ich bloknutych vratane byvaleho asi 9.. v zivote som im nenapisala ja osobne ani len pismenko.

elistek13
2. mar 2023

Akoze suhlasim @sheila121 tiez by som to nerobila, ale asi mala pocit, ze to ma urobit, intuiciu asi mala, ktora jej nasepkavala, ze nieco nie je oukej. Ono stat sa moze.