Flirt - nevinná zábavka verzus dôsledok komplexov

simik14
18. jún 2016

Ahojte baby prednedavnom som si nasla na googli clanok o flirtovani kedze neviem si pomoct sa to "odnaucit" proste urcite nechcem nic viac ako flirt nejde mi o sex mozno o blizsie spoznanie ci kamaratstvo. Som uspesna na koho si ukazem prstom toho skor ci neskor zbalim nie som sice ziadna modelka nemam velke prsia ani plne pery ani extra krivky som skor anorekticky typ kde vidno kazdu kost od mlada som mala zo seba komplexy aj druhi na ne poukazovali a tak som si prestavala verit a kazdy uspesny flirt ma utvrdi v tom ze som atraktivna a mozem sa mat rada nemam vela sebavedomia psychicky tazko nesiem ak si dakto zo mna robi posmech som vztahovacna ale na druhej strane priatelska a mila skor ma oblubuju muzi ako zeny nechcem v tom pokracovat a neviem ako sa toho zbavit mam cloveka kyory ma miluje ale nestaci mi vediet ze ma lubi a ze som pekna musim si to dokazat od kazdeho stava sa to maniou moj styl nie je taky ze sa muzom podhadzujem pouzivam usmev zvodny pohlad ziadny vystrih a vulgarne saty nikdy ich neoslovujem prva nevnucujem sa a vacsinou ma to rychlo prestane bavit a hladam nieco druhe co mam robit dakujem

maciatkolulu
18. jún 2016

@simik14 asi mas plnohodnotny vztah, alebo si vydata 😉 😉 😉 ? To nemas co ine na praci? Proste prejdes sa mestom a samci uz z teba nemozu a idu za tebou? 😀 Ja mam jednoduchu radu, nebav sa s nimi a hotovo

seahorse27
18. jún 2016

Ano, identifikovala si jadro problemu spravne. Mas problem so sebahodnotenim, ale takto si ho nezvysis. Stale bude tvoje sebavedomie zavisiet od reakcii okolia - ked zaujmes nejakého chlapa, bude hore a ked si na druhy den z teba niekto spravi srandu, bude zas dolu....takto by to byt nemalo. Sebahodnotenie alebo sebavedomie ma vychadzat z tvojho vnutra a nemalo by byt zavisle od iných ludi. Ak mas pocit, ze sa z flirtovania stava mania, tak pozor na to, aby ti to neohrozilo vztah. Mozes sa na tom postupne stat zavislou a kazda zavislost je choroba. Skus zapracovat na sebavedomi s nejakym odborníkom a potom flirtovanie prestanes pouzivat ako docasny nastroj na jeho zvysovnie 😉

mima4
18. jún 2016

@simik14

no flirtujes prave preto, ze mas malo sebavedomia, necitis sa milovana a ked ti niekto "skoci" na flirt, tak sa citis ziadana a nahradza ti to chybajucu lasku, ktoru si mozno ako dieta nedostala.
Skus na toto vazne vyuzit sluzby dobrej psychologicky, ktora ti pomoze odhalit, kde to cele zacalo, kde su toho korene a co treba v zivote zmenit, komu odpustit a ako nadobudnut opatovne svoju hodnotu.

sissy27
18. jún 2016

@simik14 vieš, treba si uvedomiť, že tí muži, ktorí ti skočia na tvoje flirtovanie, nemusia byť z teba zas až tak unesení, ako si ty myslíš... môžu byť napr. len zdvorilí a teda hrajú tvoju hru... alebo si povedia "hmm má záujem tak uvidíme, čo z toho bude, veď zo mňa neubudne"... alebo sú to zúfalci, ktorí dlho nemali sex a potešia sa každej nádeji a na prvý dojem taká ľahká obeť, no čo viac si želať 😅
Najprv musíš sama poznať svoju hodnotu a vážiť si samu seba, aby si ťa mohli vážiť iní... to, že by do teba nejaký chlap rád zasunul, ešte nič nevypovedá o tvojej hodnote... väčšina chlapov nie je totiž extra vyberavých, niektorým dokonca stačí, že dotyčná dýcha 😅
To, že ťa obľubujú viac ženy ako muži, nie je nič nezvyčajné no a ak rada flirtuješ, tak to hlavne nie je prekvapujúce... Chlapom to robí dobre na ich ješitné ego a ženy na teba pozerajú asi aj sama vieš ako...
Na tvojom mieste by som zvážila návštevu odborníka - terapeuta, nech si dáš do poriadku svoje slabé sebavedomie...

lubkavargova1
19. jún 2016

zena bozska, vsak si uvedom svoju hodnotu lebo si klofnes takeho chu..ja ze bude neskoro...a to ti vravim z vlastnej skusenosti...vsetkeho vela skodi...nauc sa vyberat a selektovat a uvidis sebavedomie ti stupne spravnym smerom 😎

mandala77
19. jún 2016

@simik14 sebahodnotenie má vychádzať z vnútra, nie reakcií okolia a úspešnosti flirtu. Staviaš na veľmi vratkých hodnotách - vonkajšku, tom ako vyzeráš, či si atraktívna. A ak sa aj svojmu partnerovi páčiš, aj tak Ti to je málo a potrebuješ stále nové uistenia zvonku a tým sa na chvíľu uistíš aj sama ale nie na dlho. Si ako závisláčka, stále túžiš po ďalšej dávke v podobe toho, že niekto na Tvoju hru skočí. Lebo to čo robíš, je hra s druhými, ktorých využívaš k tomu aby si si potvrdila svoju hodnotu.
Nájdi si nejakého odborníka.

simik14
autor
20. jún 2016

To sa vsetko lahko povie vychadza to z vnutra neviem ako mam seba samu oklamat ze sa mam mat rada ze neviem aka som dobra ked tomu neverim a k odbornikovi istnechcem snad to casom prejde samo

mandala77
20. jún 2016

@simik14 tak naivne čakaj, že Ťa to prejde samé. Možno musíš padnúť na samé dno aby si bola ochotná pripustiť, že potrebuješ pomoc.

majka99999
20. jún 2016

@simik14 a to aj ked si s priatelom, tak flirtujes?

lubkavargova1
20. jún 2016

Ked padnes na dno, tak je bohovsky tazko sa vyskriabat. A tie silacke recicky, ze chlapy mozu a zeny nie lebo su hned kurwy a bla-bla su dobre tak akurat niekde splachnut...pozor aby si raz nenadabila na debila co tvoj flirt pochopi inak a bud skoncis na policii alebo na pohotovosti....alebo tak, ze nejakej dojdu nervy a svojho draheho ti posle aj s maslou kolo karku aj ked ty si chcela len flirt...nesudim, len uvazuj hlavou a nie funou 🙂

landsmanka
20. jún 2016

@simik14 takéto niečo samo asi neprejde, asi treba predsa len možno navštíviť nejakého psychológa, však oni sú dobrí aspoň sa vyrozprávaš a trošku mi poradia ako to vyriešiť

n0mi
20. jún 2016

Mne toto cele vyznie akoby si mala 15 a nevedela co so sebou. @simik14

simik14
autor
20. jún 2016

@n0mi ludia maju vselijake problemy a nehovor ze ty nemas ziadny lebo tym by si klamala samu seba co je vo svojej podstste PROBLEM s velkym P ... bud mas z niecoho fobiu a tiez ti nemusi byt dvakrat prijemne ak by ta niekto z toho vysmial alebo si zavisla na cigaretach co je tuez pekne nezdravy zlozvyk alebo mas ine problemy nemusia to byt so sebavedomim ako mam ja ale mozno v manzelstve alebo v rodine ... pripomenut ti ze aj ty si xyzkrat zlyhala ? To ze ma clovek nejaky problem neznamena ze nevie co so sebou neprezila si mozno ani tretinu toho co ja tak ako vies ze neviem co so sebou ... nie som unudena a tak si hladam zabavku som pracujuca zena s rodinou ale mozno.mam taky problem ako nemas ty tak ma nesud

n0mi
20. jún 2016

@simik14 kazdy z nas si niecim presiel. Je podla mna velmi subjektivne kto si prezil viac alebo menej. Bolo ti poradene, zavolaj psychologa a chod na jedno dve sedenia. Odhali sa pricina a budes vediet sa s tym vysporiadat. Lebo flirtovanim si riesis komplexy. A mimochodom husi som s tebou nepasla. Ja nemam taky problem ako ty.

simik14
autor
20. jún 2016

@n0mi mas iny v com si vyhrala? To si myslis ze si lepsia ze si napisala ze si husi so mnou nepasla?

n0mi
20. jún 2016

@simik14 ked precitas tvoj prispevok na mna je cely o utoceni a dokazovani si pravdy.

marusia12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandala77
20. jún 2016

@simik14 mám z Teba zvláštny pocit od začiatku a sa mi to len utvrdilo v tom, čo teraz komunikuješ. Ak poznáš MK vieš, že reakcie tu bývajú rôzne, s tým treba rátať, ak človek ide založiť tému, či to vôbec ustojí.
Psychológovia sa stretávajú s rôznymi problémami ľudí, nemysli si, že by si bola divná keby si s niečím takým za ním prišla.

simik14
autor
20. jún 2016

@n0mi vobec nie ... len ti ukazujem ze je nezmysel co si.napisala ze neviem co so sebou len preto ze mam nejaky problem akoby ty si ziaden nemala zo mna robis 15rocnu soplandu unudenu ... v podstate to bol vysmech nie rada ako som ocakavala od toho kto sa pripoji do diskusie

marusia12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simik14
autor
20. jún 2016

@mandala77 ved v pohode ale co teraz to ako si dakto musi zo mna utahovat tak ako.nechapem naco sa ludia zapajaju s inym umyslom ako je ciel diskusie

n0mi
20. jún 2016

@simik14 prepac, ale zrejme ked vies o svojom probleme a plne si ho uvedomujes tak jedna dospela zena vie ako riesit, cize vyhladas na to odbornika alebo sa porozpravas o tom s niekym. Ano budu tu zeny co ta podporia a pomozu a budu tu aj take ktorym toto ako vazny problem nepride. Musis brat na ohlad obe reakcie.

simik14
autor
20. jún 2016

@n0mi ak sa dakomu nepaci nech si necha svoj nazor pre seba

marusia12
20. jún 2016

... zas som sa pobavila... zas MK nesklamal 😀

mandala77
20. jún 2016

@simik14 neovplyvníš kto sa do diskusie zapojí a akým spôsobom. Ja som zažila tu na MK aj on line šikanu, ale na to treba byť pripravený ak človek založí diskusiu a filtrovať komentáre, nebrať osobne a pod.

lorela
20. jún 2016

@marusia12 Skôr, ako ti bloknú príspevky kvôli nadávkam, chcem ťa upozorniť, že ti asi ušiel fakt, ktorý písala autorka úvodného príspevku, a to síce, že flirtuje ale nespáva s mužmi. Preto si nadávky typu "štetka", "matrac" a pod. nechaj, ty "dáma".

emilia25
20. jún 2016

No asi malo pocujes od muza ze si krasna sexi uzasna zena.ak mas pochybnosti tak sa ho vzdy opytaj a nie ze to hladas u druhych chlapov ktorych namotavas.teda pokial muza milujes by si nemala takto konat.mne moj muz kazdy den povie aka som krasna sexi a ako ma moc miluje.a ja viem ze som jeho jedina zena na svete.

marusia12
20. jún 2016

@lorela urcite 🙂

simik14
autor
20. jún 2016

@marusia12 keby si nemala posledne slovo vsak moja?

obsadenemeno
20. jún 2016

@simik14 no lebo pises a vyjadrujes sa ako 14 rocna soplanda.... sorry, ale tak "podskakovat" moze len trafena hus