Flirt po internete

zaplav
17. apr 2014

baby, zažili ste alebo zažívate flirt po internete?

briketa
18. apr 2014

mat dalsie "dieta" na krku? 😅

sunshineka
18. apr 2014

Zazila som v byvalom vztahu a neprinieslo to nic dobre,takze uz nikdy viac.ked mas problem vo vztahu alebo sa citis osamelo,treba to riesit inak a nie flirtovanim na chate

blue_eyes
18. apr 2014

Ano roky dozadu , trikrát, a bol z toho aj vzhat nakoniec , nelutujem , spoznala som super ludi ;) sme v kontakte dodnes aj s ludmi z ich partie - kamarati, kamaratky

maria117
18. apr 2014

@zaplav kedysi som vela casu travila komunikaciou cez net, ktoru by som ale vo vseobecnosti nenazvala flirtovanim. spoznala som tak par ludi aj manzela 🙂 ale ako to zacalo byt medzi nami vaznejsie,snazili sme sa presunut do realneho sveta a postupne na chatovanie prestal byt priestor, cas i zaujem. Neviem, ci Ti tato odpoved pomohla. Pokojne napis,co konkretne riesis. 🙂

moonlight1210
18. apr 2014

Zalezi za akych okolnosti flirtujes a ako daleko to nechas zajst.
Su ludia co tak nasli zivotneho partnera a ludia co im to velmi ublizilo.

Filrtovat by mali len ludia co vedia udrzat hranice alebo maju silu veci stopnut, ak citia ze by tie hranice sli prekrocit. Vsetci ostatni by radsej mali citat knihy.

Ak ide o to ze si nasla konverzaciu partnera na nete a nepacilo sa ti to, alebo naopak, on nasiel tvoju a nepacilo sa mu to - to musis riesit s nim. Otazku ci je to ok alebo nie uz mas isto davno v sebe vyriesenu. Uz len najst spravny kompromis u vas.

adri266
18. apr 2014

@moonlight1210 mne to skor pripada, ze ONA preziva flirt na nete, a 1, mozno sa s tym nejako nevie vysporiadat, 2, mozno je zvedava, ci ine zadane zeny to robievaju tiez, 3, je to admin, snazi sa o burlivu debatu, 4, je to chlap, snazi sa nachytat svoju polovicku,
Ja uz nicom neveriiiiiiiiiiiiim 😎 😎 😎

@zaplav ale odpoved na Tvoju otazku je nie, nezazila, ani nezazivam, lebo to nevyhladavam. Za mladi internet este nebol taky rozsireny, a potom , ked som uz bola a som zadana, tak necitim potrebu flirtovat ci v reali ci na nete.
Ak by som bola znovu slobodna, tak preco nie. Ale bola by som veeeeeeeeeeelmi opatrna, kedze net je plny zenatych tvariacich sa ako slobodnych, uchylakov a chlipnikov...