Hádka o jedle

stelqua04
10. mar 2022

Z priateľom sa neustále hádame o príchuťi halušiek.On ich má rad s bryndzou ja zas s kapustou.Situácia zašla až tak ďaleko že neviem čo mám robiť. Všetko nám klape ale v otázkach ohľadom jedla sa nikdy nezhodneme. Poprosím o radu ďakujem
PS: Aké halušky chutia vám viac ?

tosomja
10. mar 2022

@stelqua04 rozid sa s nim. Je tazko uvarit halusky a dochutit kazdemu ako ma rad. Nepridavaj si starosti 🤣🤣
A teraz vazne. Ja neznasam chut ani vonu bryndze a uz vobec nie v kombinacii s pecenou slaninou. Ale vsetci doma ich maju radi (okrem mna), tak robim a vtedy sebe urobim s tvarohom, s kapustou, alebo nieco uplne ine. Len keby som sa vazne nudila, a nemala ine starosti by som sa natahovala s muzom ktore halusky su lepsie 🤣🤣

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tani777
10. mar 2022

Dokelu a ja teraz dostala chut na halusky! 😁 ale inak,ja som jak decko jedavala len kapustove,s kyslou kapustou..potom som presla na tvarohove so slaninkou,potom jeden cas bryndzove..a moj muz chce tvarohove,ale preliate maslom,bez slaninky..joooj ale by som si dala halusky jake moja mamina robi 🤤

elenka.k
10. mar 2022

@tani777 presne, toto nám asi najviac chýba, ako moja mama robí.... 😘

elenka.k
10. mar 2022

@stelqua04 ináč za mňa bryndzové halušky 😉
A ináč, ináč s tvarohom, ale iba od mojej maminy ...

h2
10. mar 2022

@ukulela Slaninka je taká samozrejmosť, že sme ju ani nepísali. Tá musí byť. A veľa! 😋

alexandra2010
10. mar 2022

vyloz si nohy a nechaj sa obsluzit. mali sme MDZ

hiro
10. mar 2022

:D To je ina hadka.
My robime oboje naraz. Lebo kazdy chce prave svoje. A skonci to tak ze skoro kazdy si nalozi napolovicu oboje...

maris5
10. mar 2022

Stredna zlata cesta. Halusky so syrokremom. 😁

vilma7
10. mar 2022

Spravte kompromis. Od dnes varte len halušky s vajcom 🤣🤣🤣

sono2
10. mar 2022

Mne na akúkoľvek spôsob. Mali by ste sa naučiť robiť kompromisy, budete si variť a ten čo papa by mal byť vďačný za to, nadčím ten druhý strávil čas a snažil sa.
Nie ako bábätka, lebo aj deti chápu že sa ma papať všetko, ja teda svoje tak vychovávam.
Nie že prplať, vyberať. Proste jem a hotovo.

lalenka33
10. mar 2022

Zavolaj Gizku Oňovú, tá ťa naučí, ako na polku dať kapustu a na polku bryndzu. Takáto sprostosť ťa na IG nedostane. Toto by aj 5 ročné decko vedelo vyriešiť.

janetinka27
11. mar 2022

@stelqua04 a co budete robit pri rozdelnych nazoroch v dolezitejsich veciach?
tak jeden si da do halusiek bryndzu a druhy kapustu. ved halusky a slanina idu do oboch verzii.

alanko20
11. mar 2022

Ja by som si dala ake mam rada ja a on nech si da bryndzu. Nerozumiem, preco je to problem.

ivanka12311
11. mar 2022

Ježiš chcela by som mať tvoje problémy 🤦nahadz ich do vriacej vody do veľkeho hrnca uvar..rozdel ich sebe z kapustou do jedného kastrola a jemu zvlášť s bryndzou do druhého...a každému podľa chutí

laska86
11. mar 2022

@gubcikova 😂😂👍

daniela2202
11. mar 2022

@stelqua04 tak si dajte každý po svojom,

svetlonos
13. mar 2022

@stelqua04 Zmiesaj kapustu, smotanu, bryndzu, struhany syr a slaninku 😝😋 a potom bude spokojny ked urobis uz len jedno 😁. Ale vazne, skuste sa nad to povzniest, ved kazdy ma ine chute, jeden nech jedava tak, druhy tak ako ma rad 😀 Prajem vela zdaru a pekny den.