Hádka o jedle

stelqua04
10. mar 2022

Z priateľom sa neustále hádame o príchuťi halušiek.On ich má rad s bryndzou ja zas s kapustou.Situácia zašla až tak ďaleko že neviem čo mám robiť. Všetko nám klape ale v otázkach ohľadom jedla sa nikdy nezhodneme. Poprosím o radu ďakujem
PS: Aké halušky chutia vám viac ?

jaskolka
10. mar 2022

Toto je taka chutná téma... 🙂
Normálne si mi urobila chuť na halušky.
Ale vážne, veď to je úplne normálne, že každému chuti iné..o tom sa ani nedá hádať, veď raz urobte bryndzové a potom kapustove, aký problém?

kacena4
10. mar 2022

evidentne vam vsetko neklape ked sa dokazete hadat za taku pakovinu ... ja som vcera robila halusky a ja som mala bryndzove, dcera kapustove, druha dcera kakaove a syn vajickove... ziadna tragedia som rada ze sa zjedli

zmrzlinka2021
10. mar 2022

@stelqua04 a kde je problem. Urobite halusky a priatel si ich spravi s tym, co ma rad, ty s inaksim

alazala
10. mar 2022

@stelqua04 no však uvar halušky , jednu porciu rozmiešaj s kapustou, druhú s bryndzou, aj my tak robíme 😊

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gubcikova
10. mar 2022

Navrhujem rozchod.Toto nemôzeš predsta tolerovať.Ako si to k tebe môže dovoliť !

Čerstvá registrácia,blbá otázka 🙄

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oldcountryroses
10. mar 2022

@gubcikova 😄👌 asi tak

h2
10. mar 2022

@stelqua04 😂 Tak to je vážne!
Nerada by som Ťa mojou odpoveďou ešte viac zneistila, ale risknem to: my máme halušky radi s tvarohom. 😱

jasminet
10. mar 2022

Ja si dávam s kapustou, bryndzou a slaninkou - ľúbim aj aj 😄

lucik194
10. mar 2022

kks toto je hadka...... cele zle, ja robim halusky - pre jednu dceru vajcove, pre muza kapustove, pre mna s dcerou so smotanou.......

to by bola hadka a ticha domacnost na tyzden......

troll ako vysity 🙂

gubcikova
10. mar 2022

Ale odpoviem môj muž a dcéra majú radi bryndzové ,ja a syn zase suché len slaninka,alebo s vajíčkom.Neviem mám sa s ním rozviesť a zriecť sa dcéry? 🤷😂

lilly2303
10. mar 2022

@stelqua04 ja robím aj aj, ja zbožňujem bryndzové a manžel s kyslou kapustou tak urobím oboje a na pól taniera si naberáme bryndzové a na pól kapustove 😋

denden77
10. mar 2022

my sme dnes mali s vajickom 🤷‍♀️😁

fadama
10. mar 2022

neznášam halušky

karelova
10. mar 2022

@lucik194 troll, ktorý to chce dotiahnut na IG modrého komika. Dosť trápne.

denden77
10. mar 2022

@karelova a ked sa tam najde, bude sa este rozculovat 🤣

taga
10. mar 2022

Moj 4 rocny syn by zobral dve misky, rozdelil halusky na polovicu a dochutil podla potreby... ty mas kolko rockov? Myslis, ze by si to zvladla?

saxana000
10. mar 2022

Presne pre toto robim halusky so slaninou a do jedneho hrnca zdusim svoju polku s kapustou a kminom a druhy hrniec ostava nachystany pre muza a v chladnicke ma dve kocky bryndze..tiez rozpoltena domacnost..po novom delim uz do 3 lebo mala chce iba s vajcom

syslik81
10. mar 2022

mat tak vase problemy ... to snad ani nemyslis vazne ze sa hadate za taku hovadinu ... a hlavne neviete spravit aj aj .. a co budes robit ked pridu deti a tie budu zas milovat xy dalsich jedal??? sak pouzi tu vec v hlave-mozog

euka210
10. mar 2022

@stelqua04 ako toto neviete vyriesit? Pockaj na deti. Ja mam rada bryndzove. S kapustou robim len cestovinu. Jeden syn nechce s tvarohom, tak on ma vtedy ciste len s maslom. Nastastie moj manzel zje okrem granadiru vsetko, takze u nas len detom sa snazim prisposobit aby dane jedlo jedli vsetci...pri 3 po 2mes.uz psycho 😁
Bud var na striedacku, alebo polku tak a polku inak...ak sa ti chce...mne by sa nechcelo pre jedneho.

janickacrazy
10. mar 2022

@stelqua04 my s mužom obaja milujeme bryndzové, deti nemôžu, lebo sú alergici, tak pre nich kapustove

stanulienkat
10. mar 2022

Pomoooc. Potom, ze si z mk robia srandu. A taketo dotazy davaju dospeli ludia...
@modrykomik

vanda323
10. mar 2022

@stelqua04 Ahoj, veď navar viac a rozdel, sebe sprav s kapustou, a jemu sprav s bryndzou, inak my cigáni robíme s kapustou a mäsom bravčovým na cibuľke alebo vajíčkami a mletým.masom....

h2
10. mar 2022

@stanulienkat Never tomu, je to vymyslené. Presne za tým účelom, aby bolo čo dávať na Modrého komika. 😉

ciusinka
10. mar 2022

Ja milujem bryndzové halušky,môj syn ich neznáša a miluje kapustove..Teraz rozmýšľam,či ho náhodou nemám vymeniť 🤔 Ale asi to budem robiť ďalej tak ako doteraz - uvarím halušky,sebe s bryndzou,jemu s kapustou a budeme ďalej normálne žiť,pretože z toho vôbec nerobím problém 🙈

ukulela
10. mar 2022

A kde je skaninka, ha????

marca12
10. mar 2022

@stelqua04 co je zle na tom,ze jednemu chutia bryndzove a druhemu s kapustou? My sme doma bezne varili halusky na 3-4 sposoby tvaroh,bryndza,syrokrem,kapusta.

janickacrazy
10. mar 2022

@stanulienkat sú prázdniny, si zabudla? 😂

mamina0078
10. mar 2022

S kapustou, zápach bryndze neznesiem 🤢