Hádky s manželom

majka65
30. dec 2015

ahojte. potrebujem sa vyrozpravat a trochu poradit...s manzelom sme spolu necely rok, deti nemame. mam pocit, ze sa stale hadame...su to bezne hadky, pre malickosti, ale to su v kazdom vztahu.
problem je v tom, ze niekedy ked je ozaj rozzureny, zacne mi vulgarne nadavat. on ma takyto slovnik bezne, ked nadava na nieco, tak pi...a ku...a kkt...vacsinou za volantom. snazila som ho to odnaucit, ale neslo to, neriesila som to, az kym tak nezcala nadavat mne. po prvom raze bola hadka, krik, plac, druhy raz som mu dala facku, treti raz tyzden ticha domacnost, potom dohovaranie... je to stvrty alebo piatykrat, co mi vynadal, ze som "hnila pi...!" ja si viem priznat chyby, viem, ze mal pravdu v niektorych veciach, ale nadavat si nenecham. rozvadzat sa nechcem, ale neviem, ako mu ukazat, ze prekrocil hranicu a toto tolerovat nebudem. mam si najst podnajom? na mesiac, dva, ci sa spamata, a ked nie, riesit rozvod? ako mu ukazat, ze toto trpiet nebudem? viem, ze som to mala urobit pri prvom raze, ale ked ja tak lahko odpustam...poradte mi, co by ste robili vy. mala som chut udriet ho panvicou, ale nasilim to riesit nechcem.

primusi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gitusa23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
taotao1
26. jan 2016

:(

jolinka
26. jan 2016

@gitusa23 Nie nezasluzis si... ani bitku ani nadavky...od nikoho. ty si dospela svojpravna osoba a nik nema pravo ta "vychovavat" bitkou a nadavkami.

Podla kresby ste s dcerkou dve nadherne bytosti, odidte od tyrana, kazdy iny stav, i samota bude lepsie ako toto. Cim skor, kym to dcerku i teba nepoznaci natrvalo.

Ucebnicovy priklad tyrania...ked obet po case straca pojem o realite, zacina uvazovat o svojom podiele "viny" zacina straca svoje sebavedomie. Nazor svokry je uplne nepodostatny...vychovala grazla a este ho brani. 😠