Hanbí sa za mňa?

24. mar 2023

Ahojte mám v práci kolegu s ktorým sa stretávame zatiaľ len krátko asi mesiac je odomna o 14 rokov mladší,ale jemu to nevadí mne tiež nie.
Ide skôr o to,že v práci sa mi vyhýba stretávame sa iba po večeroch uňho doma. Keď som sa ho pýtala prečo sa mi v prácu vyhýba povedal,že nechce aby boli reči.
Som doňho zaľúbena a aj som mu to povedala áno viem asi si poviete že skoro po mesiaci ale takto som to cítila. Dokonca si doma vymýšľam nadčasy v práci aby som s ním mohla byt. Myslite si že sa za mna hanbí ? Alebo ma ma len na to jedno? Som zúfalá

janai1
24. mar 2023

Si vydatá?

anita6666
24. mar 2023

Platí staré známe: "na starej .... sa dobre cvičí"...po večeroch u neho doma mu stačí 😉

autor
24. mar 2023

@janai1 rozvedená

miriam11
24. mar 2023

Ma ta len na to jedno. Ak by bol zamilovaný, tak na verejnosti by ukázal ako sa veci majú...

viestta
24. mar 2023

Autorka, "ma ma len na to jedno" je spravne

danyelia
24. mar 2023

Ahoj, nemusí sa za Teba vôbec hanbiť, kľudne to môže byť aj preto, že by mu nejaké reči v práci vadili, to viem pochopiť tiež. Mesiac je krátka doba na to, aby ste sa v práci ,,vodili za ruky,, a pusinkovali (a tiež je pravda, že sa to do práce veľmi nehodí - toto patrí do súkromia). Spoznávate sa, oťukávate, mne sa jeho postoj zdá celkom pochopiteľný. Možno by som sa na Tvojom mieste ešte trochu brzdila vo vyznaniach lásky (po mesiaci), aby si nebola veľmi hrrr a nevystrašila ho tým 😁

kvetinka75
24. mar 2023

ja by som to zo začiatku tiež tajila. Až keby bol ten vzťah vážnejší by som to ,,priznala,,

autor
24. mar 2023

@sheila121 nooo aj by to sedelo podľa popisu vek okolnosti sestra mala somnou včera aj pokec o tom že prečo doma klamem že som v práci a nechám sa ľutovať či mi nie je blbo…. To som teda ale dopadla

katarinkalilly
24. mar 2023

@sheila121 tiež ma to hneď napadlo.

zoro9836
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvetinka75
24. mar 2023

autorka - je to tvoj život. Sestra nech sa stará o ten svoj - ak je to o tebe

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sheila121
24. mar 2023

Ufff tak to už hej. To ma len tak napadlo, že či to nie si náhodou ty.

h2
24. mar 2023

No to je ale náááhodička, že práve včera tu o tebe píše "tvoja sestra" a dnes zase ty. Naozaj sa niekto musí hrozne nudiť. 🙄

autor
24. mar 2023

@kvetinka75 Tak sestra ma možno aj čiastočne pravdu v tom že klamem doma aby som bola s chlapom ktory sa za mna hanbí ale nechápem prečo to najprv vešala sem a až potom to povedala mne. V každom prípade som z toho cela nešťastná že som so sestrou rozhádaná a on sa za mna hanbí nikdy ma nepozval niekde von vždy sme len u nho doma

h2
24. mar 2023

Autorka, vidieť, že ste "sestry", obe robíte rovnakú chybu v čiarkách, že nedávate za nimi medzeru.
Úbohé! 👎
A to je len jedna vec, ktorú som si narýchlo všimla. Nechcelo sa mi analyzovať celý text, aj bez toho je jasné, že oba príspevky písala tá istá osoba.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
christina_petrikova
24. mar 2023

tak co ja viem, podla mna to nemusi hned znamenat, ze sa za teba hanbi alebo ta fakt ma len na to jedno. kazdopadne by som to asi riesila rovnako ako on zo zaciatku, ved ste spolu v praci, ludia vedia byt fakt hnusni a neprajni. nemysli na hluposti, uzivaj si aspon tie vecery, ktore spolu travite🙂 ak sa nebude za teba priznavat aj neskor, tak asi tusis ako to medzi vami je. ale zatial by som to fakt neriesila. je priskoro.

zobaka
24. mar 2023

tak muzi sa vacsinou radi pochvalia svojou partnerkou, ak maju cim, mozno sa fakt boji, ze sa mu budu vysmievat, ze si narazil "staru", otazne je, ci sa s tebou ide aj prejst na verejnost, alebo len na tajnáka vecer u nho doma

maryetta
24. mar 2023

Mozno ti tu napise aj tvoja sestra.
Teda ak je to to iste resp ide ozaj o jeden pribeh. A ak to nie spod jedneho uctu anonymne.
Kazdopadne. Jedna i druha mate v niecom pravdu.

Co sa ale tyka toho co ty tu pises tak… dala by som tomu cas. Ste spolu prilis kratko na to aby ta niekde ukazoval. Mozno mu ozaj zalezi na vztahu a nechce aby sa mozno posmechom okolia ukoncil vztah ktory by inac mohol fungovat…

autor
24. mar 2023

@maryetta ja ho chápem že v práci nechce aby sa šírili reči ale aspoň keby ma niekde zobral na víno do kina prejsť sa alebo ja neviem za každým sme len u neho doma a vždy povie veď čo doma je najlepšie mame kľud a súkromie

kvetinka75
24. mar 2023

autorka - mňa by tiež rozčúlilo keby to niekto vešal na web. Ja neviem čo je to dnes za ,,modu,, riešiť súkromie na forach a doma nikto nič. Aj keď nevieme o koho ide, je to nepríjemné. A jemu si nepovedala aký máš dojem z vášho vzťahu? Možno fakt nechce po tak krátkej dobe alebo sa obáva ,,výsmechu,, že si starú narazil. Inak ja osobne by som si nevedela predstaviť vzťah v ktorom je takýto vekový rozdiel a ani keby to bolo opačne. Od veci - ale ja by som mala pocit, že mu môžem pomaly mamou byť. Ale každý to cíti inak. A určite by som žiadnemu chlapovi nevyznávala lásku po mesiaci.

h2
24. mar 2023

@maryetta Píše to jedna a tá istá osoba. Na sto percent.

zobaka
24. mar 2023

autor - tak uz je to jasne, ked ta nikam neberie

kvetinka75
24. mar 2023

autorka - možno sa bojí, že vás niekto uvidí alebo fakt mu je to blbé. NEviem či ten rozdiel aj vidno

jazzy03
24. mar 2023

Este by mohol zalozit diskusiu priatel, potom babka a aj dcera😅 a vsetci svoj pohlad na situaciu.

anna777115
24. mar 2023

A ešte je tu jedna téma súvisiaca s autorkou, "mama sa dotýka môjho snúbenca".Aj,tam sedí údajný vek autorky, aj jej dcéry.Vymeslene témy jednou a tou istou osobou.

h2
24. mar 2023

@jazzy03 Nedávaj autorke návod, lebo zajtra je to tu! 🤣

autor
24. mar 2023

Už mi aj odpisuje chladne na fb 😒

evulincula
24. mar 2023

Neviem, podla mna sa ozaj ludia musia poriadne nudit, ked sa tu zakladaju diskusie o pripadoch, ktore mozno realne ani neexistuju :D Nechapem to. To akoze nemate nieco ine na praci? :D