icon

Ide na mňa depka

8. okt 2020

Ahoj zenusky, na mna asi ide pepka.. Taky nepokoj. Take myhotanie vnutra, uz asi ani nie kvoli beznym problemom, ale kvoli zmene pocasia. Uz mi vadi, ze sa tak stmieva. Ze uz bude dlhsie tma... Proste ze to nechcem. Ako keby som zacala trucovat sama so sebou. A to mihotanie pride kedykolvek... Aj sa mi zacina tak divne dychat.... Mate niektora rovnaky stav? Poznate to? 😏 Dik

avatar
lagunka0000
8. okt 2020

mne tiež, napr. do včera rána som sa začala pozorovať, že sa mi akosi ťažko dýcha a tu bum ozaj sa mi začalo a ešte aj tlak na hrudi, ako keby mi tam niekto sedel a navyše som začala aj cítiť ako mi bije srdce

avatar
darinks01
8. okt 2020

Pár krát do roka veru také mávam aj ja ale je to podľa mňa normálne. Ono sa treba zamestnať niečím a človek nebude mať čas sa takto depkovať

avatar
lagunka0000
8. okt 2020

@darinks01 veď toto, stále niečo robím, alebo ak som sama tak telefonujem s kamoškami, ale v noci sa to niekedy nedá

avatar
bubbinaa
8. okt 2020

Myslím, že toto sa nás týka mnohých teraz na jeseň. Že sme z toho tak na nervy. Mňa to tiež a keď ešte sa pridá k tomu nejaký konflikt s mužom alebo čosi, tak to je konečná.

avatar
lagunka0000
8. okt 2020

@bubbinaa najhoršie že mne sa to začalo iba minulý mesiac.dovtedy nikdy nič. Nikdy by som neverila, že to môžem aj fyzicky cítiť ako tlak na hrudi a nepríjemný pocit okolo srdca