Ide na mňa depka
Ahoj zenusky, na mna asi ide pepka.. Taky nepokoj. Take myhotanie vnutra, uz asi ani nie kvoli beznym problemom, ale kvoli zmene pocasia. Uz mi vadi, ze sa tak stmieva. Ze uz bude dlhsie tma... Proste ze to nechcem. Ako keby som zacala trucovat sama so sebou. A to mihotanie pride kedykolvek... Aj sa mi zacina tak divne dychat.... Mate niektora rovnaky stav? Poznate to? 😏 Dik
Pár krát do roka veru také mávam aj ja ale je to podľa mňa normálne. Ono sa treba zamestnať niečím a človek nebude mať čas sa takto depkovať
@darinks01 veď toto, stále niečo robím, alebo ak som sama tak telefonujem s kamoškami, ale v noci sa to niekedy nedá
Myslím, že toto sa nás týka mnohých teraz na jeseň. Že sme z toho tak na nervy. Mňa to tiež a keď ešte sa pridá k tomu nejaký konflikt s mužom alebo čosi, tak to je konečná.
@bubbinaa najhoršie že mne sa to začalo iba minulý mesiac.dovtedy nikdy nič. Nikdy by som neverila, že to môžem aj fyzicky cítiť ako tlak na hrudi a nepríjemný pocit okolo srdca

mne tiež, napr. do včera rána som sa začala pozorovať, že sa mi akosi ťažko dýcha a tu bum ozaj sa mi začalo a ešte aj tlak na hrudi, ako keby mi tam niekto sedel a navyše som začala aj cítiť ako mi bije srdce