Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Je čas na rozvod?

domca90
13. aug 2019

Ahojte.mali ste už takú dilemu,že vlastne ani po 10rokoch spoločného života,nepoznáte s kým vlastne žijete?od víkendu si kladiem túto otázku....Sme spolu 10rokov,máme dve deti(4rocneho a 17mesacneho).asi pred mesiacom som mu náhodne v aute našla balík kondómov,nerozbalenych....na otázku,že my dvaja v aute kondómy nepotrebujeme,iba doma,mi odpovedal,že su už dávno kúpené,teda staré.chvilu má to trápilo,že čo to má byť.potom som na to zabudla a teraz cez víkend už mi stačilo...cez víkend sme boli u našich a sestra si pozvala kamaráta a kamarátku.ja som si išla s deťmi ľahnúť a oni boli vonku a pili.okolo pol 2hej prišiel spat,samozrejme opitý a ľahol si.mobil v ruke a tukal a pozerám,že vytiahol z nohavíc prepáčte za výraz,vtáka.som mu povedala že je prasa a s akou kurvou si píše.som mu vytrhla mobil z ruky a na môj krik mi vraví,že so sestrinou kamarátkou (tou čo si ju moja sestra zavolala)takže s 22rocnou šťandou,on má 33rokov.nasledovala dosť škaredá hádka,vyhrážky,že mi vezme deti,ak sa rozhodneme.ze som hysterka a a pica(pardon za výraz) potom mu vravím,že jej idem teda ja napisat.na to mi vzal môj mobil.rano to pokračovalo tak,že som sestre povedala,nech napíše svojej kamoška,čo jej môj chlap pisal.poslala screen.pisal jej,že prečo odišla,či už spi...kebyze nezasiahnem bohvie čo by jej ešte napisal.samozrejme vysvetlenie z jeho strany,že prečo mal potrebu jej písať,nebolo.no a včera som pozerala koho sleduje na instagrame a má tam nejakú 16rocnu cesku kurvu a ešte jednu 23rocnu Česku tiez.no mala som dost.prosim vás povedzte mi prečo má potrebu sledovať 16rocne decko.ja neviem ja som normálne chudera.a ani na toto som nedostala vysvetlenie.prosim vás,ja mu už neverim.on sa tvari akoby nic.vykrikuje mi že je s nami doma,nechodí po krčmách,po bordeloch,tak že čo ho buzerujem s takými debilinami.,že ziarlim a podobne.ale ja neviem,ja ho nechapem.mám dve možnosti,buď sa spamatam alebo môžem ostať u matky.dpo..čas a podobne.

natuska87
13. aug 2019

@domca90 My ženy, sme naplnené ako matky a chlapi boli, sú a budú lovcami...Príroda ich tak jednoducho nastavila.Dnes nelovia mamutov, ale lovec.vášeň ostala...Ak Vás nepodvádza, nechodí po šenkoch, pomôže Vám, ked treba, nechajte ho, nech sa cez telefón "nafukuje"...Hlavne pod vplyvom.Najlepšie by sa to riešilo na druhý deň, v kľude, triezvom stave.Nepoznám v svojom okolí chlapa, ktorý by sa semo tamo netváril ako dobyvateľ...Nerozmetávajte rodin.hniezdo deťom, pokiaľ nemáte vážny dôvod.../ to ich neospravedlňujem.../😉

fialka1318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vierkainka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fialka1318
13. aug 2019

@domca90 ako pochybujem ze nejakej zene by nevadilo kebyze si jej chlap zacne opity vypisovat s nejakou zenou a bohvie k comu by prislo a o com by si pisali..ospravedlnenie nato nie je aj ked je opity ma sa vediet ovladat a nie sa nechat ovladat vtakom..toto sa neda nicim ospravedlnit a pochybujem ze nejaky chlap ma len tak zo srandy v aute kondomy ak ich tam so svojou zenou nikdy nepouzival..z nejakeho dovodu ich tam ma a podla mna tvoj muz nema v nicom zabrany ..ked si kludne siel lahnut k tebe do manzelskej postele a pisal si s inou..to ze nechodi po bordeloch a krcmach neznamena ze nema rychle bokovky v aute s kondomom..bud vyskusajte manzelsku poradnu alebo sa rozpravat a az ked nepomoze ani to rozhodni sa ako sama uznas za vhodne 🙂

duduska25
13. aug 2019

Uff, to je idiot. 👊Vazne by som premyslala nad zadnymi dvierkami. Co s takym vztahom, kde sa chlap sprava ako chrapun. Ak by sa to mne stalo, tak taky odpor by som mala voci nemu, cez ktory by som sa tazko preniesla. Kopnut ho do guli, ked si Vas nevazi. V kazdom pripade drzim palce.

deti95060810
13. aug 2019

chlapi sú idioti...asi pred rokom som tiež našla v aute krabičku prezervatívov....patrili synovi, ktorý si požičal auto....skoro ma drblo....

marseillefan
13. aug 2019

@natuska87 myslím, že si to zosumarizovala úplne presne... chlapi sú buď svine, alebo lenivé svine.

maminuska
13. aug 2019

@marseillefan čo ti ja viem , ja mám v okolí svojom aj fajn chlapov .

iv007
13. aug 2019

Chlap je kreten, toto si dovoli spraviť vedla teba a este ti vynada ked ziadas vysvetlenie? Uz tazko znovu nadobudnes k nemu doveru,stale budes mat v podvedomi ten mobil,kondomy,neskorsie príchody,vsetko bude podozrive..ja som takto nasla v aute lubrikacny gel, tiez bol pokus o trapne vysvetlenie.Zhrniem to tak,ze uz nie sme spolu no chvalabohu my sme nestihli mat deti.Hlavne mu nedovol aby svoj preslap zvalil na teba,ze si hysterka a prehanas.Nech si uvedomi svoju chybu..

natuska87
13. aug 2019

@marseillefan 😀😅 Čo ale s faktom, že bez tých "svíň" to nejde...?!

iv007
13. aug 2019

@natuska87 ty by si toto chrapunske spravanie naozaj tolerovala? To nieje lovec,ale debil

natuska87
13. aug 2019

@maminuska Aj ja...Ako všade...

natuska87
13. aug 2019

@iv007 Pozorne si to ešte raz prečítajte! Prosím...😉

domca90
autor
13. aug 2019

Baby,ja neviem.neviem čím som si to zaslúžila.totomal spraviť na začiatku vzťahu,keď už to chcel spraviť,nie teraz po 10rokoch,dve deti.ja mu už proste neverím.ani sa s ním neviem normálne porozprávať,len cez zuby.ked sa má spýta,že čo mi je,vravím že nič.vzdy v pondelok,stredu,piatok chodíme na záhradu s deťmi.odvcera prestávam,nech si deti užíva sám ako si vie užívať mobil.teraz má volal do obchodu,že ako rodina pôjdeme,vravím že sa mi nechce.tak išiel s mladším synom sám.viete,ale nedal mi ani jedno jediné normálne vysvetlenie že prečo to a prečo hento.len ja som hysterka,mám porozmýšľať nad sebou.kebyze ja toto urobím,tak si už môžem baliť kufre.

brigitte93
13. aug 2019

Ja si myslím ze on sa nezmení bohužiaľ, mamin priateľ robí to isté su spolu 8rokov, minule boli u nás na návšteve sedel sám na lavičke telefón v ruke vedľa neho pivo a a na pokeci na sexzoznamke a nahé fotky pozeral bol taky zamyslený že ma vôbec nevšimol ze stojím za ním až potom bol prekvapený keď som sa ho spýtala ci ho hanba nefacka, 100 chuti som mala mu jednu prilepiť

iv007
13. aug 2019

@natuska87 precitala som si to 3x..nechat ho nech sa nafukuje cez telefón je ozaj rada za vsetky drobné.Kazda zena by mala poznat svoju cenu a nie sa uspokojit iba s tým ze ju chlap nepodvadza a nechodí do krcmy..pricom tento neni od toho daleko v oboch pripadoch

natuska87
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domca90
autor
13. aug 2019

Ja ozaj nechápem.jeho sestra má 15rokov a keď si predstavím že na insta sleduje len o rok staršiu od svojej sestry,mi je na grc.nevravim že je stopro kurva,za mňa je a basta.ja som vždy bola ziarliva,ale toto je na mňa moc.ale chápete?16rocna,ja si tukam na čelo,že prečo....nemám sa ani komu zdôveriť s týmto,moja sestra o Tom vie,kamarátky nemám,tak som napísala sem.najrsdsej by som mu to všetko vykricala,ale jeho odpoveď by bola,že mám dve možnosti.....buď sa spamatam alebo sa mam zbaliť a ísť.....

iv007
13. aug 2019

@domca90 spamatat by sa mal on,takto sa nema spravat jeden ženatý muz.Ked si chcel uzivat s mladymi zabami,nemal mat rodinu.Ty sa na to vyspi, daj cas a priestor na diskusii a uvidis ci bude mat snahu o napravu.Lebo toto nebavenie sa a odcudzenie je zaciatok vasho konca..

domca90
autor
13. aug 2019

@iv007 vieš,keď on necíti že by niečo urobil.tvrdi že nič nespravil.podla neho je ok,že si písal s mojej sestrinou kamoškou (však to je asi úplne bežné 🙄🙄)keď ja spim s deťmi dolu v izbe.to je úplne bežné mať v aute kondómy,keď kondómy používame my dvaja ale doma v posteli,nie v aute.ked ich kúpil pre nás,mal ich doniesť domov a nie nechať v aute.a ten insta .....proste on nič neurobil,iba ja som hysterka.

amelia000
13. aug 2019

@domca90 tak rob presne to iste co robi ten tvoj 🙂 nechaj niekde pohodeny kondom..pripadne v otvorenej kabelke...premenuj si kamosku v telefone a piste si eroticne spravy akoby bola chlap. Ten tvoj sa uz asi nespamata ale je pwkne to vratit. Cize po 10r. S dvoma detmi sa asi nechces rozvadzat a stahovat. Tak sa nanho vykasli a ries si svoj zivot a chod na rande.

amelia000
13. aug 2019

@domca90 a ano zabudla som este...zacni sa o seba viac starat...maluj sa ..chod vonku pekne sa oblec...ak sj to robila aj doteraz tak duplom este viac, zmen farbu vlasov( to ked sa nastvem velmi ale fakt velmi na chlapa pripadne pri rozchode s nejakym som to zvykla robit...joj a ako to pomaha a este aj s novou kabelkou a topankami ck spolu ladia :D )

iv007
13. aug 2019

@domca90 suhlasim s amelia000,buď trochu tajomna,začni chodit von s kamoskami a dbaj o seba,bud uvolnena a v dobrej nalade.nech nie si jeho poistka

kakawah
13. aug 2019

Ach tie socialne siete. Nicia vztahy. Povedz mu ze nech zrusi insta a Fb. A bude pokoj v rodine. A ty tiez ak mas. A skuste vas vztah dat do poriadku. Ked budes vidiet a sa nesnaží aze je mu jedno, tak tp adi uz pravdepodobne dobre nikdy nebude. Aj my sme si zrusili Fb a bol pokoj

bluka2
13. aug 2019

S takým chudákom by som to ukončila. Tie kondómy si asi nekupuje sám pre seba a ten postoj, že nič zle neurobil, no minimálne to plánoval, zvyšok by ma nezaujímal

bluka2
13. aug 2019

@amelia000 prepáč,ale takéto divadlo robiť je ponižujúce pre ženu

amelia000
13. aug 2019

@bluka2 mozno tak pre teba, zena sa tym nijako neponizuje len vracia "pozicane". Ci on jej ma stale skakat po hlave..na 100% ju podvadza a ona sa ma nato len pozerat? Ako rozchod by bol v poriadku si myslim..ale zober si do uvahy ze je 10r v manzelstve maju deti..nie vela takych zien sa chce rozvadzat.

via88
13. aug 2019

Ja milujem tieto argumenty, ze chlap je od prirody lovec, no ano, je, ale mamutov do certa, vykopat jamu, cakat, zabit, naporcovat a dalej s ostepom podme a nie lovec zien, to je obycajna slapka chlap

bluka2
13. aug 2019

@amelia000 nech si vyberie ona, ja neviem čo chce. Súhlasím, že podvádza zrejme, ale myslím, že "vracaním pozicaneho" mu bude tak akurát na smiech. Je to také priehľadné a istým spôsobom trápne. Však môže ostávať žiť v manželstve o ničom (hlavne že je dlhé...a čo z toho?) A tým prichádza o možnosť žiť o život bez zufalca, čo sleduje 16 ročne slečny ... Myslíš, že ju môže priťahovať, keď si k nemu ľahne do postele a vie, že on si masti nad nejakými teenagerkami?

amelia000
13. aug 2019

@bluka2 neboj nebude, mam to odskusane na svojom ex a on takmer pukol od zlosti..na smiech bol teda on mne :D ja zas nepisem ze mu to ma vratit tak ze si ma vecer mastit susku pri chatovani s 15rocnym :D ale sme zeny a ked chceme uhrame take divadlo ze az. Len treba rozvahu a cas ;) ano moze ostat a bude tk blbe lebo stale si moze najst partnera. Len to treba odvahu zmenit nieco po 10tich rokoch. A kde pojde byvat s detmi..aku robotu ma alebo bude mat..casovo vsetko..stale je lepsie ak sa postaraju dvaja v jednom byte..nechcem sa tu rozpisovat ale dufam ze chapes co myslim. A nie u mna by si uz nevrzol preto som jej aj pisala nech ide na rande. Nech sa pred dwtmi tvaria ze su rodina ale kazdy nech zije zivot zvlast aspon do casu kedy nepridu nato co im viac vyhovuje.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli